
RSC Anderlecht wil zich nog gaan versterken en de Brusselaars hebben een Franse linksachter op het oog. Voorlopig komt het nog niet tot een transfer, want Paars-Wit moet eerst nog een aantal spelers van de hand gaan doen.
Het Nieuwsblad weet dat Anderlecht Lionel Carole wil huren van de Franse eersteklasser Straatsburg. Bij de club van Matz Sels speelde hij dit seizoen dertien competitiewedstrijden en eerder stond hij al op de shortlist van Club Brugge en ook Anderlecht dacht in 2017 al aan hem.
Carole speelde in het verleden ook al voor Sevilla, Galatasaray en Benfica. De krant weet dat Carole mogelijk gehuurd wordt, maar Anderlecht hoopt vooral om Elias Cobbaut van de hand te doen. Sheffield United zou de Belgische linksachter echter alleen willen huren met aankoopoptie, maar dat ziet RSCA niet zitten. Wordt vervolgd.
🔥 Populair bij onze lezers
Zou hij een meerwaarde zijn voor Anderlecht?