Deschacht prikt: "Ruudje is niet veel aan de bal geweest"

door
Deschacht prikt:

In de halve finales van de Croky Cup werd Zulte Waregem op voorhand bestempeld als een vogel voor de kat tegen Club Brugge. Maar Essevee heeft er voor gezorgd dat we nog een erg spannende terugwedstrijd krijgen. Zo hield het Blauw-Zwart woensdag op een 1-1-gelijkspel, mede dankzij een flinke blunder van Simon Mignolet.


Al had Zulte Waregem natuurlijk zelf ook zijn verdiensten aan dit knappe resultaat. Defensief hield de ploeg bijvoorbeeld goed stand, Olivier Deschacht wreef zich achteraf dan ook in de handen. "We hebben goed verdedigd. En Ruudje (Vormer) is niet veel aan de bal geweest. Dat was de bedoeling. We hebben positief gespeeld en we hebben geen muur gezet. Club heeft niet veel kansen gehad", prikte de routinier bij Sporza.

De leider in de Jupiler Pro League was over de hele wedstrijd gezien wel de betere ploeg. Maar Deschacht vond dat zijn team zeker niet overklast werd. "Het is niet dat Club 10 kansen gehad heeft, hé. En zij hebben ook een cadeautje gehad, want bij dat doelpunt vond ik het een fout op Walsh", aldus Deschacht, die zich wel aan een zware terugwedstrijd verwacht. "Op verplaatsing is Club Brugge even sterk. Kijk maar naar de match op Anderlecht. We zullen het misschien nog moeilijker krijgen. Het blijft een fantastische ploeg. Je moet perfect spelen tegen hen."

LEES OOK: Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Trending:

‘Details knaltransfer Talbi: Club Brugge vangt nóg meer’
‘Details knaltransfer Talbi: Club Brugge vangt nóg meer’

Wie vond u de beste wedstrijd spelen?

Meest recent

Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

19
19
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

12
12
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

263
263
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

30
30
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

532
532
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

107
107
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

99
99
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

241
241
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

90
90
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

654
654
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

503
503
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

310
310
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

195
195
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

689
689
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

46
46
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

341
341
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

336
336
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

429
429
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1189
1189
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

71
71
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2003
2003
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

133
133
Gent bedwingt Charleroi, STVV blijft foutloos tegen Westerlo

Binnen een drietal weken start het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De eersteklassers zijn ...

207
207
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Met Jelle Bataille zag Antwerp FC andermaal een sterkhouder vertrekken. En er zitten nog meer ...

1040
1040
'Prioriteit van Renard' - opvolger Leoni staat klaar

RSC Anderlecht werkt zaterdagnamiddag zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af. Het Griekse ...

599
599

Meer sportnieuws