Zulte Waregem houdt bekerkansen gaaf na gruwelijke blunder Mignolet

408
Zulte Waregem houdt bekerkansen gaaf na gruwelijke blunder Mignolet

In de Croky Cup zal topfavoriet Club Brugge nog stevig aan de bak moeten om de finale te halen. De leider uit de Jupiler Pro League bleef woensdag immers verrassend op 1-1 steken voor eigen volk tegen Zulte Waregem. Mats Rits zette Blauw-Zwart in de tweede helft verdiend op voorsprong, maar na een gruwelijke blunder van Simon Mignolet bezorgde Saido Berahino zijn ploeg alsnog een gelijkspel.


De eerste helft stelde op zich niet zoveel voor. De bezoekers hadden duidelijk de intentie om de schade te beperken en het tegendoelpunt zo lang mogelijk uit te stellen. Dat leverde dan weer wel kansen op de counter op. Het vizier van Bruno stond echter nog niet op scherp. Blauw-Zwart had het op zijn beurt lastig om zijn gewenste niveau te halen. Al kwam de thuisploeg in de eerste periode wel nog het dichtst bij de openingstreffer: een kopbal van Vanaken werd spectaculair van de lijn gehaald door Seck.

Na de pauze was het dan toch raak voor Club. De ingevallen De Ketelaere legde goed terug tot bij Rits en die knalde de openingstreffer van dichtbij tegen de touwen. Maar lang kon Club niet van die voorsprong genieten. Mignolet wou iets te snel doorvoetballen en trapte recht in de voeten van Berahino. Die nam het geschenkje van de 'Doelman van het Jaar' in dank af.

Een domper voor Blauw-Zwart, maar het antwoord volgde al snel. Een lob van Tau belandde op de lat, Vormer was echter goed gevolgd om de rebound binnen te werken. Maar dat was buiten de VAR gerekend. Na lang overleg werd het doelpunt afgekeurd wegens (erg nipt) buitenspel. Een echt slotoffensief kwam er niet meer en zo eindigde de match op 1-1. De terugwedstrijd kan dus nog alle kanten uit, die wordt binnen een tweetal weken afgewerkt in het Regenboogstadion.

Scoreverloop:
1-0 (53') Mats Rits
1-1 (57') Saido Berahino

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Wie haalt volgens u de finale?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

76
76
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

210
210
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

145
145
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

164
164
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

43
43
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

232
232
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

101
101
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

267
267
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws