"Solskjaer heeft vast en zeker spijt dat hij Lukaku liet gaan"

door

Romelu Lukaku besloot afgelopen zomer om de Premier League achter zich te laten en ging zijn voetbalgeluk beproeven bij Internazionale. Een goede keuze want in de Serie A is de Rode Duivel bezig aan uitstekend eerste seizoen. Met zijn ex-club Manchester United verloopt het dan weer een pak minder goed.


De Mancunians blijven immers bijzonder wisselvallig presteren en zullen nog flink aan de bak moeten om zich alsnog in de top vier te scharen. Bovendien heeft de ploeg het bijzonder moeilijk om tot scoren te komen. Dat Marcus Rashford ook nog eens enkele weken in de lappenmand ligt, maakt de situatie in het aanvallende compartiment nog precairder. Volgens Paul Ince heeft United dan ook een fout gemaakt door Lukaku te laten gaan én door geen rechtstreekse vervanger aan te trekken.

En volgens de ex-speler van onder meer United, Inter en Liverpool, beseft men dat nu ook binnen de club. "Als Solskjaer nog geen spijt had dat hij Lukaku liet gaan, zal hij dat nu vast en zeker hebben. Ik ben de eerste om toe te geven dat ik wel eens kritisch over hem was en hij kan moeilijk een bal bijhouden, maar hij is elk seizoen wel goed voor zeker 20 à 25 doelpunten. United liet hem vertrekken zonder een vervanger te halen en betaalt daar nu de prijs voor. Het is makkelijk praten achteraf, maar Ole had hem nooit mogen laten vertrekken", analyseerde hij bij Paddy Power.

LEES OOK: Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

United heeft een fout gemaakt door Lukaku zo snel te laten gaan ...

Meest recent

'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

48
48
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

33
33
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

96
96
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

66
66
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

89
89
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

157
157
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

192
192
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

96
96
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

40
40
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

54
54
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

267
267
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

56
56
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

347
347
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

285
285
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

78
78
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

242
242
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

418
418
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

149
149
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

325
325
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

301
301
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

165
165
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

151
151
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

136
136
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

103
103

Meer sportnieuws