"Cercle haalde me alleen maar om aan genoeg Belgen te komen"

door

Cercle Brugge staat nog altijd afgetekend laatste in de Jupiler Pro League en dat is onder meer te wijten aan een reeks mislukte transfers in de zomer. Een aantal van die flops mocht de voorbije weken zelfs alweer vertrekken. Zo werd wel wat verwacht van gewezen belofteninternational Stephane Omeonga, maar de middenvelder verkaste na zes maanden alweer naar Hibernian.


Zelf bleek de 23-jarige niet te staan springen voor een transfer naar het Jan Breydelstadion. "In de zomer had ik eigenlijk niets te zeggen over wat er met mij gebeurde, het was niet mijn beslissing", geeft hij aan in Edinburgh News. "Genoa besliste me naar Cercle Brugge te sturen. De sportief directeur wou me er graag bij, maar de trainer was niet zo blij met mijn aanwezigheid. In de Belgische competitie moet je zes Belgen in je ploeg hebben en ik had het gevoel dat ik er alleen was om aan dat aantal te raken. Ik kreeg bijna geen speelkansen."

Zijn transfer naar Hibernian had ook heel wat voeten in de aarde. "Cosenza was dolenthousiast dat ik bij hen zou tekenen. Ik was op de club en ze pushten me om onmiddellijk te tekenen. Maar ik wou eerst met de trainer spreken en zien hoe de club werkte. Na die gesprekken stond ik op het punt om te tekenen. Toen ik hen vertelde dat ik van gedacht veranderd was en naar Hibs zou gaan, liep dat niet zo goed af. Ze waren behoorlijk boos. Op sociale media kreeg ik ook beledigingen te horen, maar dat is nu eenmaal voetbal."

LEES OOK: Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Had hij meer kansen moeten krijgen bij Cercle?

Meest recent

Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

0
0
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

33
33
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

141
141
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

110
110
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

226
226
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

81
81
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

82
82
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

92
92
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

102
102
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

62
62
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

18
18
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

42
42
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

382
382
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

171
171
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

39
39
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

102
102
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

447
447
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

197
197
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

81
81
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

441
441
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

382
382
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

106
106
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

315
315
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

369
369

Meer sportnieuws