'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over transfer Benteke'

door
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over transfer Benteke'

Binnen anderhalve week sluit de wintermercato alweer zijn deuren, verschillende eersteklassers zullen dus nog een tandje moeten bijsteken. Dat is ook bij Club Brugge het geval, waar men nog steeds wacht op de eerste rechtstreekse aanwinst van deze transferperiode. Dat zou in principe een nieuwe targetspits moeten worden.

Door het fiasco rond Mbaye Diagne en het feit dat Jelle Vossen niet in de plannen van coach Philippe Clement voorkomt, is die positie momenteel nog vacant. Op zijn persbabbel van dinsdag gaf de trainer ook toe dat zo'n nieuwe spits nog steeds meer dan welkom is. Maar hij nam ook meteen de druk weg bij het bestuur. "Het is voor ons tot 31 januari uitkijken of er interessante dingen gebeuren op de markt. Je wil natuurlijk altijd alles beter maken. Bart en Vincent denken ook zo. Niets is evenwel een must", werd hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Maar mogelijk is het net een goede zaak om zo lang af te wachten. Naarmate de deadline dichter komt, worden in bepaald deals plots zaken mogelijk die dat tot voor kort niet waren. Zo meldde het Waalse L'Avenir dinsdag dat het dossier van Christian Benteke een utopie was geworden. Maar dat blijkt nu toch niet helemaal het geval.

BENTEKE, DAARNA GAICH?

Volgens Het Laatste Nieuws is het best mogelijk dat Benteke zich voor 31 januari nog bedenkt. Voorlopig kreeg Club zowel van de speler als van Crystal Palace nul op het rekest. Maar ondertussen geraken de spitsposities bij andere ploegen wel ingevuld, ex-club Aston Villa koos bijvoorbeeld al voor Ally Samatta. Indien Benteke, die speelminuten nodig heeft met oog op het EK, zich alsnog bedenkt, lijkt wel enkel een huurbeurt van enkele maanden mogelijk. Voor komend seizoen zou Adolfo Gaich zijn plaats dan weer kunnen innemen.

UPDATE 13u47
Als Club nog van plan is om deze maand een poging te wagen om Benteke binnen te halen, weet het alvast waar het aan toe is. Volgens The Sun heeft Crystal Palace immers het prijskaartje bekendgemaakt voor een transfer van de Rode Duivel. Geïnteresseerde clubs zouden 12 miljoen euro op tafel moeten leggen om hem binnen te halen. Ook Tottenham zou interesse tonen in Benteke als vervanger van de geblesseerde Kane.

LEES OOK: 'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Moet Club die prijs op tafel leggen?

Meest recent

Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

11
11
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

58
58
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

158
158
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

125
125
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

101
101
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

71
71
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

108
108
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

121
121
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

116
116
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

84
84
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

223
223
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

138
138
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

166
166
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

260
260
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

251
251
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

139
139
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

50
50
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

234
234
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

420
420
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

113
113
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

680
680
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

340
340
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

514
514
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

441
441
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

449
449

Meer sportnieuws