'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over transfer Benteke'

1207
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over transfer Benteke'

Binnen anderhalve week sluit de wintermercato alweer zijn deuren, verschillende eersteklassers zullen dus nog een tandje moeten bijsteken. Dat is ook bij Club Brugge het geval, waar men nog steeds wacht op de eerste rechtstreekse aanwinst van deze transferperiode. Dat zou in principe een nieuwe targetspits moeten worden.

Door het fiasco rond Mbaye Diagne en het feit dat Jelle Vossen niet in de plannen van coach Philippe Clement voorkomt, is die positie momenteel nog vacant. Op zijn persbabbel van dinsdag gaf de trainer ook toe dat zo'n nieuwe spits nog steeds meer dan welkom is. Maar hij nam ook meteen de druk weg bij het bestuur. "Het is voor ons tot 31 januari uitkijken of er interessante dingen gebeuren op de markt. Je wil natuurlijk altijd alles beter maken. Bart en Vincent denken ook zo. Niets is evenwel een must", werd hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Maar mogelijk is het net een goede zaak om zo lang af te wachten. Naarmate de deadline dichter komt, worden in bepaald deals plots zaken mogelijk die dat tot voor kort niet waren. Zo meldde het Waalse L'Avenir dinsdag dat het dossier van Christian Benteke een utopie was geworden. Maar dat blijkt nu toch niet helemaal het geval.

BENTEKE, DAARNA GAICH?

Volgens Het Laatste Nieuws is het best mogelijk dat Benteke zich voor 31 januari nog bedenkt. Voorlopig kreeg Club zowel van de speler als van Crystal Palace nul op het rekest. Maar ondertussen geraken de spitsposities bij andere ploegen wel ingevuld, ex-club Aston Villa koos bijvoorbeeld al voor Ally Samatta. Indien Benteke, die speelminuten nodig heeft met oog op het EK, zich alsnog bedenkt, lijkt wel enkel een huurbeurt van enkele maanden mogelijk. Voor komend seizoen zou Adolfo Gaich zijn plaats dan weer kunnen innemen.

UPDATE 13u47
Als Club nog van plan is om deze maand een poging te wagen om Benteke binnen te halen, weet het alvast waar het aan toe is. Volgens The Sun heeft Crystal Palace immers het prijskaartje bekendgemaakt voor een transfer van de Rode Duivel. Geïnteresseerde clubs zouden 12 miljoen euro op tafel moeten leggen om hem binnen te halen. Ook Tottenham zou interesse tonen in Benteke als vervanger van de geblesseerde Kane.

LEES OOK: Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Moet Club die prijs op tafel leggen?

Meest recent

'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

4
4
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

57
57
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

139
139
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

53
53
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

440
440
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

143
143
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

62
62
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

53
53
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

161
161
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

237
237
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

453
453
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

319
319
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

286
286
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

728
728
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

665
665
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

14
14
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

80
80
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

314
314
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

105
105
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

289
289
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1435
1435
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

126
126
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

420
420
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

232
232
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

143
143

Meer sportnieuws