'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over transfer Benteke'

1207 stemmen
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over transfer Benteke'

Binnen anderhalve week sluit de wintermercato alweer zijn deuren, verschillende eersteklassers zullen dus nog een tandje moeten bijsteken. Dat is ook bij Club Brugge het geval, waar men nog steeds wacht op de eerste rechtstreekse aanwinst van deze transferperiode. Dat zou in principe een nieuwe targetspits moeten worden.

Door het fiasco rond Mbaye Diagne en het feit dat Jelle Vossen niet in de plannen van coach Philippe Clement voorkomt, is die positie momenteel nog vacant. Op zijn persbabbel van dinsdag gaf de trainer ook toe dat zo'n nieuwe spits nog steeds meer dan welkom is. Maar hij nam ook meteen de druk weg bij het bestuur. "Het is voor ons tot 31 januari uitkijken of er interessante dingen gebeuren op de markt. Je wil natuurlijk altijd alles beter maken. Bart en Vincent denken ook zo. Niets is evenwel een must", werd hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Maar mogelijk is het net een goede zaak om zo lang af te wachten. Naarmate de deadline dichter komt, worden in bepaald deals plots zaken mogelijk die dat tot voor kort niet waren. Zo meldde het Waalse L'Avenir dinsdag dat het dossier van Christian Benteke een utopie was geworden. Maar dat blijkt nu toch niet helemaal het geval.

BENTEKE, DAARNA GAICH?

Volgens Het Laatste Nieuws is het best mogelijk dat Benteke zich voor 31 januari nog bedenkt. Voorlopig kreeg Club zowel van de speler als van Crystal Palace nul op het rekest. Maar ondertussen geraken de spitsposities bij andere ploegen wel ingevuld, ex-club Aston Villa koos bijvoorbeeld al voor Ally Samatta. Indien Benteke, die speelminuten nodig heeft met oog op het EK, zich alsnog bedenkt, lijkt wel enkel een huurbeurt van enkele maanden mogelijk. Voor komend seizoen zou Adolfo Gaich zijn plaats dan weer kunnen innemen.

UPDATE 13u47
Als Club nog van plan is om deze maand een poging te wagen om Benteke binnen te halen, weet het alvast waar het aan toe is. Volgens The Sun heeft Crystal Palace immers het prijskaartje bekendgemaakt voor een transfer van de Rode Duivel. Geïnteresseerde clubs zouden 12 miljoen euro op tafel moeten leggen om hem binnen te halen. Ook Tottenham zou interesse tonen in Benteke als vervanger van de geblesseerde Kane.

LEES OOK: 'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Moet Club die prijs op tafel leggen?

Meest recent

Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

19
19
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

127
127
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

151
151
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

512
512
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

100
100
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

354
354
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

136
136
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

137
137
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

233
233
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

87
87
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

439
439
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

175
175
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

264
264
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

147
147
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

191
191
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

118
118
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

974
974
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1201
1201
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

648
648
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

192
192
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

296
296
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

681
681
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

173
173
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

166
166

Meer sportnieuws