'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over transfer Benteke'

door
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over transfer Benteke'

Binnen anderhalve week sluit de wintermercato alweer zijn deuren, verschillende eersteklassers zullen dus nog een tandje moeten bijsteken. Dat is ook bij Club Brugge het geval, waar men nog steeds wacht op de eerste rechtstreekse aanwinst van deze transferperiode. Dat zou in principe een nieuwe targetspits moeten worden.

Door het fiasco rond Mbaye Diagne en het feit dat Jelle Vossen niet in de plannen van coach Philippe Clement voorkomt, is die positie momenteel nog vacant. Op zijn persbabbel van dinsdag gaf de trainer ook toe dat zo'n nieuwe spits nog steeds meer dan welkom is. Maar hij nam ook meteen de druk weg bij het bestuur. "Het is voor ons tot 31 januari uitkijken of er interessante dingen gebeuren op de markt. Je wil natuurlijk altijd alles beter maken. Bart en Vincent denken ook zo. Niets is evenwel een must", werd hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Maar mogelijk is het net een goede zaak om zo lang af te wachten. Naarmate de deadline dichter komt, worden in bepaald deals plots zaken mogelijk die dat tot voor kort niet waren. Zo meldde het Waalse L'Avenir dinsdag dat het dossier van Christian Benteke een utopie was geworden. Maar dat blijkt nu toch niet helemaal het geval.

BENTEKE, DAARNA GAICH?

Volgens Het Laatste Nieuws is het best mogelijk dat Benteke zich voor 31 januari nog bedenkt. Voorlopig kreeg Club zowel van de speler als van Crystal Palace nul op het rekest. Maar ondertussen geraken de spitsposities bij andere ploegen wel ingevuld, ex-club Aston Villa koos bijvoorbeeld al voor Ally Samatta. Indien Benteke, die speelminuten nodig heeft met oog op het EK, zich alsnog bedenkt, lijkt wel enkel een huurbeurt van enkele maanden mogelijk. Voor komend seizoen zou Adolfo Gaich zijn plaats dan weer kunnen innemen.

UPDATE 13u47
Als Club nog van plan is om deze maand een poging te wagen om Benteke binnen te halen, weet het alvast waar het aan toe is. Volgens The Sun heeft Crystal Palace immers het prijskaartje bekendgemaakt voor een transfer van de Rode Duivel. Geïnteresseerde clubs zouden 12 miljoen euro op tafel moeten leggen om hem binnen te halen. Ook Tottenham zou interesse tonen in Benteke als vervanger van de geblesseerde Kane.

LEES OOK: Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Moet Club die prijs op tafel leggen?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

0
0
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

1
1
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

29
29
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

13
13
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

53
53
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

16
16
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

83
83
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

42
42
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

244
244
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

37
37
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

27
27
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

31
31
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

605
605
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

138
138
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

119
119
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

135
135
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

98
98
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

102
102
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

186
186
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

100
100
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

97
97

Meer sportnieuws