Manager bevestigt interesse twee clubs in Januzaj

door
Manager bevestigt interesse twee clubs in Januzaj

Adnan Januzaj bulkt van het talent, maar desondanks heeft de Rode Duivel de verwachtingen nooit helemaal kunnen inlossen. BIj Manchester United slaagde hij er niet in zich door te zetten en ook bij Real Sociedad deemsterde hij dit seizoen weg. Sinds de komst van Martin Odegaard zit hij vooral op de bank.

Maar nu kan de aanvaller mogelijk een nieuwe start nemen in de Serie A. Hij staat volgens La Gazzetta dello Sport immers op het lijstje bij AS Roma. Dat is op zoek naar een nieuwe offensieve middenvelder om de langdurig geblesseerde Zaniolo te vervangen. Januzaj zou wel niet de eerste keuze van de Romeinen zijn.

Xherdan Shaqiri zou de prioriteit van Roma zijn. De Zwitser komt bij Liverpool niet al te vaak aan spelen toe. Januzaj is één van de alternatieven als Shaqiri onhaalbaar blijkt, net als Jeremie Boga (Sassuolo) en Suso (AC Milan). 

UPDATE 21u 
Het Italiaanse bericht blijkt alvast geen kwakkel te zijn. Aan Het Laatste Nieuws bevestigt Dirk De Vriese, de makelaar van Januzaj, dat Roma een optie is. "Ja, Roma toont interesse", klinkt het. "Maar ik kan geen details geven. Roma is een grote club. Dus ja, als hij de kans krijgt, zal hij die niet lagen liggen."

UPDATE 20/01

AS Roma zou Adnan Januzaj willen huren met verplichte aankoopoptie. De Romeinen passen zo een constructie wel vaker toe vanwege de Financial Fair Play. AS Roma is echter niet de enige club die de ex-speler van Manchester United en Borussia Dortmund op de radar heeft staan.

AC Milan, dat eerder al Zlatan Ibrahimovic en Simon Kjaer aantrok, loert volgens Het Laatste Nieuws ook op de linksvoetige aanvallende middenvelder. 

UPDATE 22/01
Ook de interesse van AC Milan, werd intussen bevestigd door De Vriese. Deze keer stond de makelaar Calciomercato te woord. "Ja, het is mogelijk dat Januzaj deze winter naar de Serie A trekt", verklaarde hij daar. "Nu moet ik samenzitten met Real Sociedad en zien wat zij ervan denken."

LEES OOK: ‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Zou de Serie A een goede competitie zijn voor Januzaj?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

1
1
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

8
8
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

22
22
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

112
112
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

36
36
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

40
40
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

33
33
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

67
67
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

102
102
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

122
122
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

289
289
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

187
187
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

93
93
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

238
238
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

80
80
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

87
87
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

310
310
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

161
161
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

266
266
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

642
642
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

112
112
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

516
516
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

211
211
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

160
160

Meer sportnieuws