TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club geeft Benteke niet op, Genk haalt Didillon'

252 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club geeft Benteke niet op, Genk haalt Didillon'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge willen ze nog steeds deze maand een nieuwe spits en het zou daarvoor de komst van Christian Benteke nog niet opgegeven hebben. Voorlopig wil de Rode Duivel nog niet van een transfer naar Club weten, maar het zou niet uitgesloten zijn dat hij zich nog bedenkt voor 31 januari. Het naderende EK is daarin een belangrijke factor. In dat geval lijkt wel alleen een huurbeurt van zes maanden haalbaar.



De komst van Razvan Marin lijkt dan weer wel helemaal van de baan. Ajax zou nu immers duidelijk gemaakt hebben dat de Roemeen deze maand niet mag vertrekken. 

Pech voor Anderlecht, want het ziet de uitgaande transfer van Adrien Trebel in het water vallen. De Fransman sukkelt met een knieblessure en moet daardoor onder het mes. Zijn transfer naar Al Shabab, waarmee er zo goed als een akkoord was, ketst zo af. Komende zomer zal Anderlecht opnieuw proberen Trebel van de hand te doen.



Wie wel vertrekt, is Thomas Didillon. Anderlecht zou immers een akkoord bereikt hebben met KRC Genk om de doelman een half seizoen te verhuren. Wellicht wordt er geen aankoopoptie in de deal opgenomen. Bij Genk moet Didillon de blessures van Vukovic en Vandevoordt gaan opvangen.

Anderlecht hoopt deze winter zo'n 10 miljoen euro aan transferinkomsten op te halen en daarvoor kijkt het naar drie spelers. Elias Cobbaut, Alexis Saelemaekers en Francis Amuzu mogen bij een goed bod vertrekken. Voor Cobbaut wil Anderlecht 10 miljoen vangen, Saelemaekers moet 7 miljoen kosten en Amuzu 4 miljoen.



Antwerp kan in de nabije toekomst een lucratieve transfer realiseren. Aurelio Buta blijkt immers gegeerd te zijn in de Premier League. Wolverhampton volgt hem al een tijdje en nu mogen ook Newcastle United en Leicester City toegevoegd worden aan het lijstje gegadigden. Een transfer is wel ten vroegste voor de zomer.

BUITENLAND

Nieuwe wending in de transfersoap rond Dries Mertens, want de Rode Duivel zou zijn club voor volgend seizoen gekozen hebben. Hij zou beslist hebben dat hij alsnog bij Napoli wil blijven. De onderhandelingen over een contractverlenging zouden nu toch lopen en zouden constructief verlopen.



Sergio Agüero is in 2021 einde contract bij Manchester City en dus wordt er nu al druk gespeculeerd over zijn toekomst. Zo zou Inter Miami zich nu melden voor de Argentijnse prijsschutter. Agüero zou niet ongevoelig blijven voor die interesse, aangezien hij op die manier vaker zijn zoontje zou kunnen zien.

Bij Real Madrid nemen ze de komende maanden dan weer mogelijk afscheid van Gareth Bale. Er zouden al gesprekken plaatsgevonden hebben met Tottenham waarbij de Spurs informeerden naar de voorwaarden voor een terugkeer van de Welshe flankaanvaller. Bale speelde al van 2007 tot 2013 voor Tottenham.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Is Didillon een aanwinst voor Genk?

Meest recent

VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

19
19
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

87
87
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

243
243
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

80
80
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

68
68
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

88
88
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

124
124
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

153
153
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

132
132
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

120
120
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

423
423
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

482
482
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

740
740
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

228
228
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

191
191
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

503
503
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

172
172
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

293
293
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

958
958
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

168
168
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

596
596
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

312
312
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

443
443
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

423
423

Meer sportnieuws