'Ook Batshuayi nog steeds optie voor Club Brugge'

1769
'Ook Batshuayi nog steeds optie voor Club Brugge'

Club Brugge is nog steeds naarstig op zoek naar een nieuwe (top)aanvaller. De naam van de Argentijn Adolfo Gaich klinkt nog steeds (of opnieuw) het luidst, maar er zijn nog wel andere mogelijkheden voor Blauw-Zwart.

Zo wordt ook de situatie van Christian Benteke bij Crystal Palace van dichtbij gevolgd, om eventueel op het einde van deze mercato alsnog te kunnen toeslaan. Datzelfde geldt echter voor een eventuele transfer van Michy Batshuayi. Volgens Het Nieuwsblad wil Club ‘op de eerste rij staan als spelers als Benteke of Batshuayi vrijkomen’.

Dat er straks mogelijk toch nog een transfer volgt voor die laatste, is allesbehalve een utopie. Batsman lag sowieso al niet in de bovenste schuif van Chelsea-manager Frank Lampard, en komt de laatste tijd zelfs amper nog van de bank. In de competitie en in de eindfase van de Champions League, lijkt die dan ook niet op veel speeltijd te moeten rekenen.

Dan rest er enkel nog de FA Cup, waar hij vermoedelijk komende zaterdag nog eens zijn kans zal krijgen bij Hull City. Maar zelfs mochten The Blues tot in de finale geraken, is het maar de vraag of Roberto Martinez dit genoeg zal vinden voor een EK-selectie. Bovendien denkt Chelsea eraan om Edinson Cavani naar Londen te halen.

En dan zijn er nog de supporters van Chelsea. Ook zij zijn al lang niet meer overtuigd van de toegevoegde waarde van Batshuayi bij hun club. Zij begrijpen dan ook waarom Lampard de Rode Duivel steeds op de bank houdt en manen het bestuur aan om een nieuwe topspits, à la Cavani, binnen te halen. Mocht Chelsea daadwerkelijk een nieuwe spits halen, staat de deur naar de uitgang helemaal open.

Het zou dan wel eens goed kunnen dat Mannaert en Verhaeghe daar alleen staan te wachten om Batshuayi op te pikken. Er werden dan wel al enkele clubs genoemd om hem over te nemen, maar het is momenteel erg stil omtrent de aanvaller. Niet verwonderlijk, gezien zijn matige uitleenbeurten aan Valencia en Crystal Palace vorig seizoen. Afwachten dus voor Club, maar onmogelijk is het niet.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Maakt Club een kans op Batshuayi?

Meest recent

'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

1
1
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

66
66
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

21
21
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

72
72
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

70
70
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

291
291
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

138
138
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

132
132
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

86
86
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

292
292
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

148
148
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

291
291
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

198
198
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

179
179
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

158
158
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

121
121
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

218
218
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

294
294
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

131
131
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

113
113
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

28
28
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

94
94

Meer sportnieuws