'Ook Batshuayi nog steeds optie voor Club Brugge'

1769 stemmen
'Ook Batshuayi nog steeds optie voor Club Brugge'

Club Brugge is nog steeds naarstig op zoek naar een nieuwe (top)aanvaller. De naam van de Argentijn Adolfo Gaich klinkt nog steeds (of opnieuw) het luidst, maar er zijn nog wel andere mogelijkheden voor Blauw-Zwart.

Zo wordt ook de situatie van Christian Benteke bij Crystal Palace van dichtbij gevolgd, om eventueel op het einde van deze mercato alsnog te kunnen toeslaan. Datzelfde geldt echter voor een eventuele transfer van Michy Batshuayi. Volgens Het Nieuwsblad wil Club ‘op de eerste rij staan als spelers als Benteke of Batshuayi vrijkomen’.

Dat er straks mogelijk toch nog een transfer volgt voor die laatste, is allesbehalve een utopie. Batsman lag sowieso al niet in de bovenste schuif van Chelsea-manager Frank Lampard, en komt de laatste tijd zelfs amper nog van de bank. In de competitie en in de eindfase van de Champions League, lijkt die dan ook niet op veel speeltijd te moeten rekenen.

Dan rest er enkel nog de FA Cup, waar hij vermoedelijk komende zaterdag nog eens zijn kans zal krijgen bij Hull City. Maar zelfs mochten The Blues tot in de finale geraken, is het maar de vraag of Roberto Martinez dit genoeg zal vinden voor een EK-selectie. Bovendien denkt Chelsea eraan om Edinson Cavani naar Londen te halen.

En dan zijn er nog de supporters van Chelsea. Ook zij zijn al lang niet meer overtuigd van de toegevoegde waarde van Batshuayi bij hun club. Zij begrijpen dan ook waarom Lampard de Rode Duivel steeds op de bank houdt en manen het bestuur aan om een nieuwe topspits, à la Cavani, binnen te halen. Mocht Chelsea daadwerkelijk een nieuwe spits halen, staat de deur naar de uitgang helemaal open.

Het zou dan wel eens goed kunnen dat Mannaert en Verhaeghe daar alleen staan te wachten om Batshuayi op te pikken. Er werden dan wel al enkele clubs genoemd om hem over te nemen, maar het is momenteel erg stil omtrent de aanvaller. Niet verwonderlijk, gezien zijn matige uitleenbeurten aan Valencia en Crystal Palace vorig seizoen. Afwachten dus voor Club, maar onmogelijk is het niet.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Maakt Club een kans op Batshuayi?

Meest recent

Vossen ziet Genk een gouden transferzaak doen

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

25
25
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

9
9
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

22
22
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

31
31
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

38
38
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

30
30
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

272
272
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

321
321
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

124
124
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

54
54
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

536
536
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

109
109
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

124
124
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

153
153
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

145
145
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

67
67
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

440
440
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

141
141
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

167
167
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

168
168
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

205
205
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

611
611
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

175
175

Meer sportnieuws