'Ook Batshuayi nog steeds optie voor Club Brugge'

1769 stemmen
'Ook Batshuayi nog steeds optie voor Club Brugge'

Club Brugge is nog steeds naarstig op zoek naar een nieuwe (top)aanvaller. De naam van de Argentijn Adolfo Gaich klinkt nog steeds (of opnieuw) het luidst, maar er zijn nog wel andere mogelijkheden voor Blauw-Zwart.

Zo wordt ook de situatie van Christian Benteke bij Crystal Palace van dichtbij gevolgd, om eventueel op het einde van deze mercato alsnog te kunnen toeslaan. Datzelfde geldt echter voor een eventuele transfer van Michy Batshuayi. Volgens Het Nieuwsblad wil Club ‘op de eerste rij staan als spelers als Benteke of Batshuayi vrijkomen’.

Dat er straks mogelijk toch nog een transfer volgt voor die laatste, is allesbehalve een utopie. Batsman lag sowieso al niet in de bovenste schuif van Chelsea-manager Frank Lampard, en komt de laatste tijd zelfs amper nog van de bank. In de competitie en in de eindfase van de Champions League, lijkt die dan ook niet op veel speeltijd te moeten rekenen.

Dan rest er enkel nog de FA Cup, waar hij vermoedelijk komende zaterdag nog eens zijn kans zal krijgen bij Hull City. Maar zelfs mochten The Blues tot in de finale geraken, is het maar de vraag of Roberto Martinez dit genoeg zal vinden voor een EK-selectie. Bovendien denkt Chelsea eraan om Edinson Cavani naar Londen te halen.

En dan zijn er nog de supporters van Chelsea. Ook zij zijn al lang niet meer overtuigd van de toegevoegde waarde van Batshuayi bij hun club. Zij begrijpen dan ook waarom Lampard de Rode Duivel steeds op de bank houdt en manen het bestuur aan om een nieuwe topspits, à la Cavani, binnen te halen. Mocht Chelsea daadwerkelijk een nieuwe spits halen, staat de deur naar de uitgang helemaal open.

Het zou dan wel eens goed kunnen dat Mannaert en Verhaeghe daar alleen staan te wachten om Batshuayi op te pikken. Er werden dan wel al enkele clubs genoemd om hem over te nemen, maar het is momenteel erg stil omtrent de aanvaller. Niet verwonderlijk, gezien zijn matige uitleenbeurten aan Valencia en Crystal Palace vorig seizoen. Afwachten dus voor Club, maar onmogelijk is het niet.

LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

Maakt Club een kans op Batshuayi?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

6
6
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

61
61
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

15
15
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

9
9
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

32
32
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

65
65
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

163
163
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

590
590
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

99
99
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

190
190
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

152
152
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

134
134
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

253
253
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

161
161
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

495
495
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

240
240
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

219
219
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

89
89
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

461
461
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

340
340
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

141
141

Meer sportnieuws