'Ook Batshuayi nog steeds optie voor Club Brugge'

door
'Ook Batshuayi nog steeds optie voor Club Brugge'

Club Brugge is nog steeds naarstig op zoek naar een nieuwe (top)aanvaller. De naam van de Argentijn Adolfo Gaich klinkt nog steeds (of opnieuw) het luidst, maar er zijn nog wel andere mogelijkheden voor Blauw-Zwart.

Zo wordt ook de situatie van Christian Benteke bij Crystal Palace van dichtbij gevolgd, om eventueel op het einde van deze mercato alsnog te kunnen toeslaan. Datzelfde geldt echter voor een eventuele transfer van Michy Batshuayi. Volgens Het Nieuwsblad wil Club ‘op de eerste rij staan als spelers als Benteke of Batshuayi vrijkomen’.

Dat er straks mogelijk toch nog een transfer volgt voor die laatste, is allesbehalve een utopie. Batsman lag sowieso al niet in de bovenste schuif van Chelsea-manager Frank Lampard, en komt de laatste tijd zelfs amper nog van de bank. In de competitie en in de eindfase van de Champions League, lijkt die dan ook niet op veel speeltijd te moeten rekenen.

Dan rest er enkel nog de FA Cup, waar hij vermoedelijk komende zaterdag nog eens zijn kans zal krijgen bij Hull City. Maar zelfs mochten The Blues tot in de finale geraken, is het maar de vraag of Roberto Martinez dit genoeg zal vinden voor een EK-selectie. Bovendien denkt Chelsea eraan om Edinson Cavani naar Londen te halen.

En dan zijn er nog de supporters van Chelsea. Ook zij zijn al lang niet meer overtuigd van de toegevoegde waarde van Batshuayi bij hun club. Zij begrijpen dan ook waarom Lampard de Rode Duivel steeds op de bank houdt en manen het bestuur aan om een nieuwe topspits, à la Cavani, binnen te halen. Mocht Chelsea daadwerkelijk een nieuwe spits halen, staat de deur naar de uitgang helemaal open.

Het zou dan wel eens goed kunnen dat Mannaert en Verhaeghe daar alleen staan te wachten om Batshuayi op te pikken. Er werden dan wel al enkele clubs genoemd om hem over te nemen, maar het is momenteel erg stil omtrent de aanvaller. Niet verwonderlijk, gezien zijn matige uitleenbeurten aan Valencia en Crystal Palace vorig seizoen. Afwachten dus voor Club, maar onmogelijk is het niet.

LEES OOK: Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Maakt Club een kans op Batshuayi?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

3
3
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

7
7
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

284
284
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

29
29
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

34
34
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

227
227
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

48
48
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

281
281
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

347
347
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

48
48
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

151
151
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

125
125
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

75
75
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

263
263
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

117
117
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

302
302
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

227
227
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

292
292
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

689
689
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

286
286
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

155
155

Meer sportnieuws