'Ook Batshuayi nog steeds optie voor Club Brugge'

door
'Ook Batshuayi nog steeds optie voor Club Brugge'

Club Brugge is nog steeds naarstig op zoek naar een nieuwe (top)aanvaller. De naam van de Argentijn Adolfo Gaich klinkt nog steeds (of opnieuw) het luidst, maar er zijn nog wel andere mogelijkheden voor Blauw-Zwart.

Zo wordt ook de situatie van Christian Benteke bij Crystal Palace van dichtbij gevolgd, om eventueel op het einde van deze mercato alsnog te kunnen toeslaan. Datzelfde geldt echter voor een eventuele transfer van Michy Batshuayi. Volgens Het Nieuwsblad wil Club ‘op de eerste rij staan als spelers als Benteke of Batshuayi vrijkomen’.

Dat er straks mogelijk toch nog een transfer volgt voor die laatste, is allesbehalve een utopie. Batsman lag sowieso al niet in de bovenste schuif van Chelsea-manager Frank Lampard, en komt de laatste tijd zelfs amper nog van de bank. In de competitie en in de eindfase van de Champions League, lijkt die dan ook niet op veel speeltijd te moeten rekenen.

Dan rest er enkel nog de FA Cup, waar hij vermoedelijk komende zaterdag nog eens zijn kans zal krijgen bij Hull City. Maar zelfs mochten The Blues tot in de finale geraken, is het maar de vraag of Roberto Martinez dit genoeg zal vinden voor een EK-selectie. Bovendien denkt Chelsea eraan om Edinson Cavani naar Londen te halen.

En dan zijn er nog de supporters van Chelsea. Ook zij zijn al lang niet meer overtuigd van de toegevoegde waarde van Batshuayi bij hun club. Zij begrijpen dan ook waarom Lampard de Rode Duivel steeds op de bank houdt en manen het bestuur aan om een nieuwe topspits, à la Cavani, binnen te halen. Mocht Chelsea daadwerkelijk een nieuwe spits halen, staat de deur naar de uitgang helemaal open.

Het zou dan wel eens goed kunnen dat Mannaert en Verhaeghe daar alleen staan te wachten om Batshuayi op te pikken. Er werden dan wel al enkele clubs genoemd om hem over te nemen, maar het is momenteel erg stil omtrent de aanvaller. Niet verwonderlijk, gezien zijn matige uitleenbeurten aan Valencia en Crystal Palace vorig seizoen. Afwachten dus voor Club, maar onmogelijk is het niet.

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Maakt Club een kans op Batshuayi?

Meest recent

Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

3
3
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

16
16
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

50
50
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

30
30
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

162
162
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

103
103
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

150
150
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

198
198
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

260
260
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

14
14
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

389
389
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

55
55
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

181
181
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

269
269
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

63
63
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

201
201
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

256
256
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

135
135
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

164
164
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

77
77
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

539
539
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

125
125
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

329
329
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

73
73

Meer sportnieuws