'Anderlecht en KRC Genk vinden akkoord over Didillon'

door
'Anderlecht en KRC Genk vinden akkoord over Didillon'

KRC Genk wist zich al vroeg in de mercato te verzekeren van de nodige versterking op het middenveld. Maar met nog anderhalve week te gaan op de winterse transfermarkt, is de landskampioen nog niet uitgeshopt. Zo willen de Limburgers nog een extra doelman aan hun kern toevoegen.


De 17-jarige Maarten Vandevoordt staat na een operatie immers maanden aan de kant en ook Danny Vukovic is nog niet helemaal terug. Daardoor blijft momenteel enkel Gaetan Coucke over en het is een te groot risico om de rest van het seizoen met maar één keeper af te werken. Racing wil de ontwikkeling van Vandevoordt en Coucke op termijn echter niet blokkeren en mikt daarom op een huurbeurt.

Genk mikte daarvoor onder meer op Lovre Kalinic, maar die tekende ondertussen bij Toulouse en dus worden ook andere pistes gevolgd. Zo meldt La Dernière Heure dat KRC opnieuw bij RSC Anderlecht heeft gepolst achter Thomas Didillon. De Fransman is dit seizoen helemaal uit beeld verdwenen in Brussel en zou daardoor azen op een nieuwe club. RSCA zegt ook niet op voorhand 'neen' tegen een vertrek.

Toch wordt een transfer moeilijk. Paars-Wit wil hem immers enkel verkopen en Genk mikt zoals gezegd op een huurbeurt. Volgens de Waalse krant is een akkoord op dit moment dan ook veraf.

UPDATE 10u45

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben een akkoord bereikt omtrent de transfer van Thomas Didillon, dat weet Het Nieuwsblad. De Franse doelman zal tot het einde van het seizoen uitgeleend worden aan de Limburgers. Wellicht zit er geen aankoopoptie in de deal.

Beide ploegen doen een goede zaak. Genk heeft zijn keepersprobleem opgelost en Anderlecht is verlost van het loon van de Fransman. De Brusselaars hadden hem liever verkocht, maar er was amper interesse en bij Genk kan Didillon zich helemaal weer in de kijker spelen met het oog op een zomertransfer.

LEES OOK: Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

Goede deal voor beide partijen?

Meest recent

Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

0
0
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

43
43
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

55
55
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

224
224
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

73
73
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

327
327
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

198
198
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

431
431
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

172
172
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

119
119
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

505
505
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

88
88
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

309
309
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

269
269
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

555
555
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

827
827
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

925
925
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

361
361
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

312
312
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

697
697
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

363
363
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

387
387
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

179
179
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

263
263

Meer sportnieuws