'Anderlecht en KRC Genk vinden akkoord over Didillon'

2424
'Anderlecht en KRC Genk vinden akkoord over Didillon'

KRC Genk wist zich al vroeg in de mercato te verzekeren van de nodige versterking op het middenveld. Maar met nog anderhalve week te gaan op de winterse transfermarkt, is de landskampioen nog niet uitgeshopt. Zo willen de Limburgers nog een extra doelman aan hun kern toevoegen.


De 17-jarige Maarten Vandevoordt staat na een operatie immers maanden aan de kant en ook Danny Vukovic is nog niet helemaal terug. Daardoor blijft momenteel enkel Gaetan Coucke over en het is een te groot risico om de rest van het seizoen met maar één keeper af te werken. Racing wil de ontwikkeling van Vandevoordt en Coucke op termijn echter niet blokkeren en mikt daarom op een huurbeurt.

Genk mikte daarvoor onder meer op Lovre Kalinic, maar die tekende ondertussen bij Toulouse en dus worden ook andere pistes gevolgd. Zo meldt La Dernière Heure dat KRC opnieuw bij RSC Anderlecht heeft gepolst achter Thomas Didillon. De Fransman is dit seizoen helemaal uit beeld verdwenen in Brussel en zou daardoor azen op een nieuwe club. RSCA zegt ook niet op voorhand 'neen' tegen een vertrek.

Toch wordt een transfer moeilijk. Paars-Wit wil hem immers enkel verkopen en Genk mikt zoals gezegd op een huurbeurt. Volgens de Waalse krant is een akkoord op dit moment dan ook veraf.

UPDATE 10u45

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben een akkoord bereikt omtrent de transfer van Thomas Didillon, dat weet Het Nieuwsblad. De Franse doelman zal tot het einde van het seizoen uitgeleend worden aan de Limburgers. Wellicht zit er geen aankoopoptie in de deal.

Beide ploegen doen een goede zaak. Genk heeft zijn keepersprobleem opgelost en Anderlecht is verlost van het loon van de Fransman. De Brusselaars hadden hem liever verkocht, maar er was amper interesse en bij Genk kan Didillon zich helemaal weer in de kijker spelen met het oog op een zomertransfer.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Goede deal voor beide partijen?

Meest recent

Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

208
208
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

18
18
Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

108
108
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

71
71
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

32
32
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

143
143
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

64
64
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

90
90
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

29
29
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

174
174
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

141
141
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

169
169
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1068
1068
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

50
50
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

187
187
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

82
82
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

449
449
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

285
285

Meer sportnieuws