'Genk zet grote stap richting nieuwe doelman'

door
'Genk zet grote stap richting nieuwe doelman'

KRC Genk wist zich al vroeg in de mercato te verzekeren van de nodige versterking op het middenveld. Maar met nog anderhalve week te gaan op de winterse transfermarkt, is de landskampioen nog niet uitgeshopt. Zo willen de Limburgers nog een extra doelman, op huurbasis, aan hun kern toevoegen.


Genk mikte daarvoor onder meer op Lovre Kalinic, maar die tekende ondertussen bij Toulouse en dus worden ook andere pistes gevolgd. Zo meldt La Dernière Heure dat KRC opnieuw bij RSC Anderlecht heeft gepolst achter Thomas Didillon. De Fransman is dit seizoen helemaal uit beeld verdwenen in Brussel en zou daardoor azen op een nieuwe club. RSCA zegt ook niet op voorhand 'neen' tegen een vertrek, maar mikt op een permanente transfer en géén huurbeurt.

UPDATE 22/01
Hoewel beide clubs dus een ander soort deal voor ogen hebben, is het allerminst uitgesloten dat het alsnog tot een akkoord komt. Volgens Het Laatste Nieuws namen Genk en Anderlecht dinsdag plaats rond de tafel. Tot een overeenkomst kwam het weliswaar nog niet, maar mogelijk doet Paars-Wit water bij de wijn.

Didillon zou zich immers in de kijker kunnen spelen met oog op een zomertransfer, bovendien zijn de Brusselaars dan enkele maanden verlost van zijn zware salaris. Een vroegtijdige terugkeer van Nordin Jackers of de komst van Ruud Boffin, zou in ieder geval niet meer aan de orde zijn bij de landskampioen.

LEES OOK: Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Is Didillon de ideale oplossing voor Genk?

Meest recent

‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

9
9
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

78
78
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

38
38
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

245
245
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

80
80
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

320
320
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

133
133
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

257
257
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

417
417
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

174
174
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

134
134
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

232
232
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

52
52
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

368
368
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

340
340
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

64
64
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

353
353
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

171
171
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

180
180
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

102
102
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

256
256
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

105
105
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

200
200
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1487
1487
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

76
76

Meer sportnieuws