'Club Brugge blijft werken aan winterse transferstunt'

door
'Club Brugge blijft werken aan winterse transferstunt'

Binnen anderhalve week sluit de wintermercato alweer zijn deuren, verschillende eersteklassers zullen dus nog een tandje moeten bijsteken. Dat is ook bij Club Brugge het geval, waar men nog steeds wacht op de eerste rechtstreekse aanwinst van deze transferperiode. Dat zou in principe een nieuwe targetspits moeten worden.


Door het fiasco rond Mbaye Diagne en het feit dat Jelle Vossen niet in de plannen van coach Philippe Clement voorkomt, is die positie momenteel nog vacant. Op zijn persbabbel van dinsdag gaf de trainer ook toe dat zo'n nieuwe spits nog steeds meer dan welkom is. Maar hij nam ook meteen de druk weg bij het bestuur. "Het is voor ons tot 31 januari uitkijken of er interessante dingen gebeuren op de markt. Je wil natuurlijk altijd alles beter maken. Bart en Vincent denken ook zo. Niets is evenwel een must", werd hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Maar mogelijk is het net een goede zaak om zo lang af te wachten. Naarmate de deadline dichter komt, worden in bepaald deals plots zaken mogelijk die dat tot voor kort niet waren. Zo meldde het Waalse L'Avenir dinsdag dat het dossier van Christian Benteke een utopie was geworden. Maar dat blijkt nu toch niet helemaal het geval.

BENTEKE, DAARNA GAICH?
Volgens Het Laatste Nieuws is het best mogelijk dat Benteke zich voor 31 januari nog bedenkt. Voorlopig kreeg Club zowel van de speler als van Crystal Palace nul op het rekest. Maar ondertussen geraken de spitsposities bij andere ploegen wel ingevuld, ex-club Aston Villa koos bijvoorbeeld al voor Ally Samatta. Indien Benteke, die speelminuten nodig heeft met oog op het EK, zich alsnog bedenkt, lijkt wel enkel een huurbeurt van enkele maanden mogelijk. Voor komend seizoen zou Adolfo Gaich zijn plaats dan weer kunnen innemen.

LEES OOK: 'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Club moet doordrukken voor Benteke ...

Meest recent

Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

115
115
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

54
54
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

380
380
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

54
54
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

31
31
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

93
93
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

86
86
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

18
18
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

38
38
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

81
81
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

183
183
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

42
42
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

97
97
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

18
18
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

53
53
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

25
25
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

241
241
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

114
114
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

94
94
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

182
182
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

40
40
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

149
149
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

82
82
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

34
34
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

101
101

Meer sportnieuws