TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Standard, Man Utd rondt toptransfer af

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Standard, Man Utd rondt toptransfer af

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Felice Mazzu werd gelinkt aan UR Namen, maar de ex-coach van KRC Genk en Sporting Charleroi liet al verstaan dat hij er niet zal tekenen. Er was nog een opvallend gerucht: Standard zou Dino Arslanagic willen wegkapen bij Antwerp, maar ook dat gerucht kon al de prullenbak in.


Standard kende zeer veel beweging vandaag: Uche Agbo werd uitgeleend aan Deportivo La Coruna, William Balikwisha aan MVV en Paul-José Mpoku werd verkocht aan Al Wahda. Natanael Frenoy keerde terug van MVV, maar wordt wellicht uitgeleend aan FC Luik. 

Club Brugge bleef zeer rustg op de transfermarkt en Christian Benteke komt zeker niet naar Brugge. Philippe Clement liet verstaan dat hij er niet per se een nieuwe spits bij wil. Stadsgenoot Cercle is wel actief: Guy Mbenza komt voor 450.000 euro over van Stade Tunesien en tekende voor 3,5 jaar en daarnaast komt ook doelman Lennart Moser op huurbasis over van Union Berlijn.


Zulte Waregem en Sporting Lokeren rondden ook uitgaande transfers af: Colin Humphreys werd uitgeleend aan Excelsior Rotterdam, Michaël Tirpan trok van Lokeren naar de Turkse eersteklasser Kasimpasa.

BUITENLAND

Er werden enkele transfers officieel afgerond: Jack Robinson trok van Nottingham Forest naar Sheffield United, geen Elias Cobbaut dus. En in de Major League Soccer haalde LA Galaxy Javier 'Chicharito' Hernandez binnen als vervanger van Zlatan Ibrahimovic.


Manchester United gaat toch nog toeslaan op de transfermarkt. De Mancunians staan op het punt om Bruno Fernandes voor 50 miljoen euro - exclusief bonussen - weg te kapen bij Sporting CP. Een interessante deal om volgen, want Fernandes zal met Man Utd komende maand wellicht Club Brugge bekampen in de Europa League.

Real Madrid wil zijn middenveld nog wat gaan versterken. De Koninklijke wil komende zomer Ruben Neves, momenteel ploegmaat van Leander Dendoncker bij Wolverhampton, komende zomer naar Madrid halen. De kostprijs zou wel om en bij de 75 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Gaat Benteke nog een transfer afronden?

Meest recent

'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

0
0
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

53
53
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

128
128
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

188
188
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

236
236
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

274
274
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

122
122
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

120
120
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

94
94
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

123
123
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

74
74
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

231
231
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

29
29
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

518
518
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

66
66
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

108
108
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

192
192
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

331
331
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

105
105
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

296
296
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

531
531
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

174
174
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

126
126
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

590
590

Meer sportnieuws