TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Standard, Man Utd rondt toptransfer af

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Standard, Man Utd rondt toptransfer af

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Felice Mazzu werd gelinkt aan UR Namen, maar de ex-coach van KRC Genk en Sporting Charleroi liet al verstaan dat hij er niet zal tekenen. Er was nog een opvallend gerucht: Standard zou Dino Arslanagic willen wegkapen bij Antwerp, maar ook dat gerucht kon al de prullenbak in.


Standard kende zeer veel beweging vandaag: Uche Agbo werd uitgeleend aan Deportivo La Coruna, William Balikwisha aan MVV en Paul-José Mpoku werd verkocht aan Al Wahda. Natanael Frenoy keerde terug van MVV, maar wordt wellicht uitgeleend aan FC Luik. 

Club Brugge bleef zeer rustg op de transfermarkt en Christian Benteke komt zeker niet naar Brugge. Philippe Clement liet verstaan dat hij er niet per se een nieuwe spits bij wil. Stadsgenoot Cercle is wel actief: Guy Mbenza komt voor 450.000 euro over van Stade Tunesien en tekende voor 3,5 jaar en daarnaast komt ook doelman Lennart Moser op huurbasis over van Union Berlijn.


Zulte Waregem en Sporting Lokeren rondden ook uitgaande transfers af: Colin Humphreys werd uitgeleend aan Excelsior Rotterdam, Michaël Tirpan trok van Lokeren naar de Turkse eersteklasser Kasimpasa.

BUITENLAND

Er werden enkele transfers officieel afgerond: Jack Robinson trok van Nottingham Forest naar Sheffield United, geen Elias Cobbaut dus. En in de Major League Soccer haalde LA Galaxy Javier 'Chicharito' Hernandez binnen als vervanger van Zlatan Ibrahimovic.


Manchester United gaat toch nog toeslaan op de transfermarkt. De Mancunians staan op het punt om Bruno Fernandes voor 50 miljoen euro - exclusief bonussen - weg te kapen bij Sporting CP. Een interessante deal om volgen, want Fernandes zal met Man Utd komende maand wellicht Club Brugge bekampen in de Europa League.

Real Madrid wil zijn middenveld nog wat gaan versterken. De Koninklijke wil komende zomer Ruben Neves, momenteel ploegmaat van Leander Dendoncker bij Wolverhampton, komende zomer naar Madrid halen. De kostprijs zou wel om en bij de 75 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Gaat Benteke nog een transfer afronden?

Meest recent

Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

13
13
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

24
24
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

109
109
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

83
83
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

124
124
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

245
245
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

27
27
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

103
103
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

84
84
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

115
115
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

483
483
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

245
245
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

146
146
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

294
294
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

365
365
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

118
118
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

344
344
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

72
72
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

218
218
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

484
484
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

176
176
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

310
310
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

155
155
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

231
231
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

118
118

Meer sportnieuws