TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Standard, Man Utd rondt toptransfer af

439 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Standard, Man Utd rondt toptransfer af

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Felice Mazzu werd gelinkt aan UR Namen, maar de ex-coach van KRC Genk en Sporting Charleroi liet al verstaan dat hij er niet zal tekenen. Er was nog een opvallend gerucht: Standard zou Dino Arslanagic willen wegkapen bij Antwerp, maar ook dat gerucht kon al de prullenbak in.


Standard kende zeer veel beweging vandaag: Uche Agbo werd uitgeleend aan Deportivo La Coruna, William Balikwisha aan MVV en Paul-José Mpoku werd verkocht aan Al Wahda. Natanael Frenoy keerde terug van MVV, maar wordt wellicht uitgeleend aan FC Luik. 

Club Brugge bleef zeer rustg op de transfermarkt en Christian Benteke komt zeker niet naar Brugge. Philippe Clement liet verstaan dat hij er niet per se een nieuwe spits bij wil. Stadsgenoot Cercle is wel actief: Guy Mbenza komt voor 450.000 euro over van Stade Tunesien en tekende voor 3,5 jaar en daarnaast komt ook doelman Lennart Moser op huurbasis over van Union Berlijn.


Zulte Waregem en Sporting Lokeren rondden ook uitgaande transfers af: Colin Humphreys werd uitgeleend aan Excelsior Rotterdam, Michaël Tirpan trok van Lokeren naar de Turkse eersteklasser Kasimpasa.

BUITENLAND

Er werden enkele transfers officieel afgerond: Jack Robinson trok van Nottingham Forest naar Sheffield United, geen Elias Cobbaut dus. En in de Major League Soccer haalde LA Galaxy Javier 'Chicharito' Hernandez binnen als vervanger van Zlatan Ibrahimovic.


Manchester United gaat toch nog toeslaan op de transfermarkt. De Mancunians staan op het punt om Bruno Fernandes voor 50 miljoen euro - exclusief bonussen - weg te kapen bij Sporting CP. Een interessante deal om volgen, want Fernandes zal met Man Utd komende maand wellicht Club Brugge bekampen in de Europa League.

Real Madrid wil zijn middenveld nog wat gaan versterken. De Koninklijke wil komende zomer Ruben Neves, momenteel ploegmaat van Leander Dendoncker bij Wolverhampton, komende zomer naar Madrid halen. De kostprijs zou wel om en bij de 75 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Gaat Benteke nog een transfer afronden?

Meest recent

Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

63
63
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

132
132
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

23
23
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

237
237
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

33
33
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

155
155
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

408
408
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

419
419
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

115
115
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

78
78
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

344
344
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

383
383
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

372
372
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

134
134
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

674
674
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

283
283
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

317
317
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

299
299
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

326
326

Meer sportnieuws