TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Standard, Man Utd rondt toptransfer af

439 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Standard, Man Utd rondt toptransfer af

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Felice Mazzu werd gelinkt aan UR Namen, maar de ex-coach van KRC Genk en Sporting Charleroi liet al verstaan dat hij er niet zal tekenen. Er was nog een opvallend gerucht: Standard zou Dino Arslanagic willen wegkapen bij Antwerp, maar ook dat gerucht kon al de prullenbak in.


Standard kende zeer veel beweging vandaag: Uche Agbo werd uitgeleend aan Deportivo La Coruna, William Balikwisha aan MVV en Paul-José Mpoku werd verkocht aan Al Wahda. Natanael Frenoy keerde terug van MVV, maar wordt wellicht uitgeleend aan FC Luik. 

Club Brugge bleef zeer rustg op de transfermarkt en Christian Benteke komt zeker niet naar Brugge. Philippe Clement liet verstaan dat hij er niet per se een nieuwe spits bij wil. Stadsgenoot Cercle is wel actief: Guy Mbenza komt voor 450.000 euro over van Stade Tunesien en tekende voor 3,5 jaar en daarnaast komt ook doelman Lennart Moser op huurbasis over van Union Berlijn.


Zulte Waregem en Sporting Lokeren rondden ook uitgaande transfers af: Colin Humphreys werd uitgeleend aan Excelsior Rotterdam, Michaël Tirpan trok van Lokeren naar de Turkse eersteklasser Kasimpasa.

BUITENLAND

Er werden enkele transfers officieel afgerond: Jack Robinson trok van Nottingham Forest naar Sheffield United, geen Elias Cobbaut dus. En in de Major League Soccer haalde LA Galaxy Javier 'Chicharito' Hernandez binnen als vervanger van Zlatan Ibrahimovic.


Manchester United gaat toch nog toeslaan op de transfermarkt. De Mancunians staan op het punt om Bruno Fernandes voor 50 miljoen euro - exclusief bonussen - weg te kapen bij Sporting CP. Een interessante deal om volgen, want Fernandes zal met Man Utd komende maand wellicht Club Brugge bekampen in de Europa League.

Real Madrid wil zijn middenveld nog wat gaan versterken. De Koninklijke wil komende zomer Ruben Neves, momenteel ploegmaat van Leander Dendoncker bij Wolverhampton, komende zomer naar Madrid halen. De kostprijs zou wel om en bij de 75 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Gaat Benteke nog een transfer afronden?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

67
67
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

53
53
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

65
65
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

43
43
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

83
83
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

55
55
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

101
101
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

85
85
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

42
42
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

255
255
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

171
171
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

189
189
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

307
307
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

458
458
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

87
87
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

257
257
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

161
161
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

278
278
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

157
157
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

463
463
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

204
204
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

159
159
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

314
314
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

140
140
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

265
265
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

800
800

Meer sportnieuws