TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Standard, Man Utd rondt toptransfer af

439
TRANSFERUURTJE 2/2: Veel beweging bij Standard, Man Utd rondt toptransfer af

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Felice Mazzu werd gelinkt aan UR Namen, maar de ex-coach van KRC Genk en Sporting Charleroi liet al verstaan dat hij er niet zal tekenen. Er was nog een opvallend gerucht: Standard zou Dino Arslanagic willen wegkapen bij Antwerp, maar ook dat gerucht kon al de prullenbak in.


Standard kende zeer veel beweging vandaag: Uche Agbo werd uitgeleend aan Deportivo La Coruna, William Balikwisha aan MVV en Paul-José Mpoku werd verkocht aan Al Wahda. Natanael Frenoy keerde terug van MVV, maar wordt wellicht uitgeleend aan FC Luik. 

Club Brugge bleef zeer rustg op de transfermarkt en Christian Benteke komt zeker niet naar Brugge. Philippe Clement liet verstaan dat hij er niet per se een nieuwe spits bij wil. Stadsgenoot Cercle is wel actief: Guy Mbenza komt voor 450.000 euro over van Stade Tunesien en tekende voor 3,5 jaar en daarnaast komt ook doelman Lennart Moser op huurbasis over van Union Berlijn.


Zulte Waregem en Sporting Lokeren rondden ook uitgaande transfers af: Colin Humphreys werd uitgeleend aan Excelsior Rotterdam, Michaël Tirpan trok van Lokeren naar de Turkse eersteklasser Kasimpasa.

BUITENLAND

Er werden enkele transfers officieel afgerond: Jack Robinson trok van Nottingham Forest naar Sheffield United, geen Elias Cobbaut dus. En in de Major League Soccer haalde LA Galaxy Javier 'Chicharito' Hernandez binnen als vervanger van Zlatan Ibrahimovic.


Manchester United gaat toch nog toeslaan op de transfermarkt. De Mancunians staan op het punt om Bruno Fernandes voor 50 miljoen euro - exclusief bonussen - weg te kapen bij Sporting CP. Een interessante deal om volgen, want Fernandes zal met Man Utd komende maand wellicht Club Brugge bekampen in de Europa League.

Real Madrid wil zijn middenveld nog wat gaan versterken. De Koninklijke wil komende zomer Ruben Neves, momenteel ploegmaat van Leander Dendoncker bij Wolverhampton, komende zomer naar Madrid halen. De kostprijs zou wel om en bij de 75 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Gaat Benteke nog een transfer afronden?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

31
31
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

15
15
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

14
14
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

39
39
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

151
151
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

40
40
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

96
96
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

185
185
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

176
176
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

926
926
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

163
163
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

912
912
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

301
301
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws