Standard liet deze maand al een pak grote namen de club verlaten - Anthony Limbombe, Sebastien Pocognoli, Renaud Emond en Paul-José Mpoku - en de fans willen ook topspelers in de plaats. Plots werden de Rouches gelinkt aan een sterkhouder van Royal Antwerp FC.
De makelaar van Dino Arslanagic zou volgens Sudpresse Dino Arslanagic naar Luik willen loodsen, maar Standard zou voorlopig niet happen. De centrale verdediger is een sterkhouder in de defensie van Laszlo Bölöni en Standard kan centraal achterin wel wat extra mankracht gebruiken.
Arslanagic is einde contract en mogelijk is het een drukkingsmiddel om te gebruiken tijdens de onderhandelingen met het bestuur van Antwerp. De verdediger speelde in het verleden al voor de Rouches, maar een echte doorbraak kon hij er toen niet forceren. Afgelopen zomer werd de Belgische verdediger nog aan Fenerbahçe gelinkt.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: Genk vindt opvolger Tolu, duiventil bij RSCA