De Witte onthult precieze transfersom voor Kums

door
De Witte onthult precieze transfersom voor Kums

Sven Kums blijft ook na dit seizoen een speler van AA Gent. Dat maakten de Buffalo's, die de gehuurde middenvelder weldra dus definitief overnemen van Anderlecht, maandag bekend. Groot nieuws dus in de Ghelamco Arena, al werd meteen duchtig gespeculeerd over de transfersom die met die overgang gemoeid zou zijn.


In gesprek met VTM Nieuws liet Ivan De Witte er echter weinig twijfel over bestaan hoeveel nu precies wordt neergeteld voor Kums. "Anderhalf miljoen een koopje? Neen. Sven is ondertussen een stukje ouder geworden, je kan niet ontkennen dat zijn spelerswaarde daarvan afhangt", aldus de Gentse voorzitter. In tegenstelling tot eerdere berichtgevingen, liet Anderlecht de ex-Gouden Schoen – voor wie het zelf tweeënhalf jaar geleden nog 6,5 miljoen betaalde – dus wel degelijk goedkoop gaan. Al kunnen daar wel nog bonussen bijkomen.

Een duidelijk verheugde De Witte gaf bovendien te kennen dat de recente wijzigingen in de Brusselse bestuurskamer al iets te maken zouden kunnen hebben met de plotse opportuniteit voor zijn team. "Dit maakt mij bijzonder blij. Ik dacht eerst dat het onmogelijk zou zijn, maar na de veranderingen bij Anderlecht merkten we dat Kums toch haalbaar zou zijn", klonk het namelijk verder nog. Of hoe de nieuwe wind die door het Lotto Park blaast toch direct al zijn stempel lijkt te drukken op het transferbeleid dat voortaan gevoerd zal worden.

LEES OOK: Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

Anderhalf miljoen voor Kums is ...

Meest recent

'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

104
104
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

101
101
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

27
27
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

88
88
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

25
25
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

227
227
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

117
117
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

97
97
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

58
58
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

116
116
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

36
36
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

363
363
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

52
52
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

155
155
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

67
67
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

336
336
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

672
672
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

129
129
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

682
682
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

43
43
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

23
23
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

221
221
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

367
367

Meer sportnieuws