Gefrustreerde Bölöni: "Antwerp geen invloed die anderen wél hebben"

558 stemmen
Gefrustreerde Bölöni:

Op het gala van de Gouden Schoen eindigden ze zowat overal op de tweede plaats, maar toch beleefde Antwerp een hectisch begin van 2020. Na de fratsen met Didier Lamkel Zé geraakte de Great Old zo in de eerste match sinds de winterstop meteen in een thriller tegen Cercle Brugge terecht.


Uiteindelijk werd de partij tegen de hekkensluiter wel winnend afgesloten, al kostte dat dus bloed, zweet en tranen. Dat had uiteraard alles te maken met de vroege rode kaart voor Wesley Hoedt, die vervolgens een schorsing van één speeldag werd opgelegd. Een schorsing die Antwerp opvallend genoeg meteen aanvaarde, waardoor de Nederlandse verdediger in de beker tegen KV Kortrijk aan de kant staat. Tijdens zijn persbabbel gaf een schijnbaar toch licht gefrustreerde Laszlo Bölöni een woordje uitleg bij die beslissing.

"We hebben overwogen in beroep te gaan, maar ik denk dat club ervoor koos dat niet te doen, omdat ze toch niet de invloed heeft die andere clubs wél hebben", kwam de Roemeense coach met een verrassende verklaring op de proppen. "Als ik zie hoe sommige spelers een schorsingsvoorstel van meerdere speeldagen krijgen en er dan zonder sanctie mee wegkomen, dan stel ik me daar vragen bij. We hadden er geen vertrouwen in. Want waren we in beroep gegaan, dan kreeg Wesley misschien een andere straf."

LEES OOK: 'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Had Antwerp toch in beroep moeten gaan?

Meest recent

'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

25
25
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

7
7
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

25
25
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

102
102
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

224
224
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

136
136
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

475
475
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

40
40
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

368
368
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

732
732
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

216
216
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

175
175
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

318
318
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

78
78
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

44
44
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

580
580
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

272
272
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

57
57
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

260
260
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

191
191
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

136
136
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

796
796

Meer sportnieuws