'Club Brugge krijgt goed én slecht nieuws voor bezoek van United'

door
'Club Brugge krijgt goed én slecht nieuws voor bezoek van United'

Met PSG en Real Madrid kreeg Club Brugge dit seizoen al twee absolute grootmachten over de vloer, zij het zonder sterspelers als Neymar of Eden Hazard. Binnen een maand volgt met Manchester United de derde, al moeten ook de Engelsen enkele belangrijke pionnen missen.


Behalve Marcus Rashford, die zich blesseerde in de bekerwedstrijd tegen Wolverhampton en ook nog een operatie aan de enkel moet ondergaan, zal namelijk ook Paul Pogba nog steeds niet van de partij zijn. De Franse middenvelder is nog herstellende van een voetoperatie en wordt al zeker voor de heenwedstrijd van 20 februari niet terug klaar voor de actie verwacht. Terwijl Rashford vervangen zou worden door een terugkeer van Wayne Rooney, lijkt United dan ook werk te maken van een nieuwe topper op het middenveld.

Zo zou de deal met Bruno Fernandes voor 50 miljoen plus bonussen eindelijk bijna rond zijn. De 25-jarige Portugees van Sporting Lissabon is al geruime tijd een target op Old Trafford en speelde met de Brugse Metten eerder dit seizoen al een oefenpartij op Jan Breydel. Mogelijk volgt nu dus een nieuwe ontmoeting in de Europa League, zij het voor en andere werkgever. Fernandes is alvast een speler om serieus rekening te houden, want na zijn onwaarschijnlijke campagne van vorig seizoen zit hij nu alweer aan 15 goals en 13 assists in 26 optredens.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Wie is volgens u vandaag een betere middenvelder?

Meest recent

'Uitverkoop Anderlecht ingezet: minstens één grote naam weg'

Ook de selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel op Spaanse bodem voor een winterstage. Maar de ...

48
48
'Overmars bezwijkt: Antwerp casht al op goudhaantje'

Antwerp leek een drukke wintermercato tegemoet te gaan, maar dat zou wel eens kunnen tegenvallen nu ...

318
318
'Witte rook: AA Gent doet zaken met Cercle Brugge'

AA Gent hoopt na nieuwjaar de top zes nog te bestormen, en dus lijkt een kwaliteitsinjectie geen ...

150
150
'Grote kuis in Anderlecht: volgend duo pakt koffers'

RSC Anderlecht hoopt in januari verlost te geraken van heel wat overtollige ballast. Intussen werd ...

351
351
'Hrosovsky out: KRC Genk kiest verrassende vervanger'

Om na nieuwjaar een remonte in te zetten wilde KRC Genk de huidige selectie intact houden, maar dat ...

691
691
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

345
345
AFCON: Nigeria imponeert, Salah en co moeten zwoegen

Op de Africa Cup worden momenteel de tickets voor de kwartfinales verdeeld. Egypte wist zich maandag ...

87
87
Genk kondigt transferdeal aan, Union stuurt grote naam door

Dinsdag is het zover, dan opent de wintermercato ook voor de Belgische ploegen zijn deuren. Maar ...

157
157
'Club onverbiddelijk: miljoenenaanwinst weg aan soldenprijs'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat inkomende toptransfers af te ronden. Maar niet alle ...

406
406
'Anderlecht bikkelt met PSG voor nieuwe diamant'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht speurt momenteel naar directe versterking voor de selectie ...

191
191
'Vini zorgt voor aardschok: supertransfer van 150 miljoen'

Real Madrid zette het nieuwe kalenderjaar in met een ruime 5-1-zege tegen Real Betis. Maar zelfs in ...

252
252
Gouden Schoen al bekend? Topfavoriet schat kansen in

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Er lopen verschillende kanshebbers rond, maar ...

551
551
Anderlecht in paniek: Duranville-stunt dreigt te ontploffen

Het voelt plots nerveus aan in het Lotto Park. Wat op papier klinkt als een droomcomeback, dreigt ...

511
511
Leko glundert: trio viert comeback bij Club Brugge

Op oefenkamp in Marbella zag Club Brugge maandag Gustaf Nilsson nog maar eens geblesseerd uitvallen. ...

397
397
'Bom barst in Genk: De Condé met rug tegen de muur'

Ondank de tegenvallende resultaten gelooft KRC Genk naar eigen zeggen in de aanwezige kwaliteit in ...

638
638
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

321
321
'Renard heeft beet: Anderlecht op zucht van stunt'

Michael Verschueren liet er recent geen misverstand over bestaan: een ontslag van Olivier Renard is ...

1094
1094
Club Brugge incasseert uppercut: transferplan in duigen

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het tweede deel van het seizoen in Marbella. Daar viel ...

475
475
Brusselmans verbluft en richt pijlen op... Véronique De Kock

Herman Brusselmans blijft genadeloos de grens opzoeken tussen satire en provocatie. De ...

193
193
"Terug naar Standard? Voorlopig is dat geen optie"

Standard haalde in het verleden vaak ex-spelers terug naar de club wanneer het moeilijk ging. In de ...

121
121
Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Tijdens een transferperiode worden er héél veel geruchten gelanceerd, zeker door ...

551
551
'STVV laat Vrancken lachen: eerste aanwinst een feit'

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen, maar Wouter Vrancken wil niet dat de club op zijn ...

324
324
'Blunder van AA Gent? Standard profiteert ten volle'

In tijden van crisis grijpen Belgische ploegen vaak terug naar talenten van eigen bodem. Jammer ...

341
341
'Spits vertrekt bij Beveren, talent tekent bij KV Mechelen'

De Belgische ploegen zoeken oplossingen voor de spelers die amper of niet aan de bak komen. Zo gaat ...

157
157
'Tweede gegadigde: Cercle Brugge vreest exit sterkhouder'

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

160
160

Meer sportnieuws