Bookmaker geeft favorieten voor halve finales Croky Cup!

362 stemmen
Bookmaker geeft favorieten voor halve finales Croky Cup!

De winterstop is nog maar net achter de rug, of de wedstrijden volgen mekaar alweer in sneltempo op. Zo worden deze week de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. En om je aan een pronostiek te wagen ben je bij Unibet.be aan het juiste adres.


Woensdagavond wordt de spits afgebeten met een West-Vlaamse strijd tussen Club Brugge en Zulte Waregem. Blauw-Zwart is uiteraard de uitgesproken favoriet voor deze tweestrijd. De quotering op een Brugse finale staat aan 1.07, tegenover liefst 7.00 maal je inzet bij een finale van Essevee. Voor de heenwedstrijd op Jan Breydel liggen die quotering nog hoger. Een thuisoverwinning staat aan 1.22, een stunt van de bezoekers aan 13.00.

Donderdag is er dan weer het duel tussen Antwerp FC en KV Kortrijk. De Great Old geldt als favoriet, maar het verschil is hier toch een pak kleiner en dat laat zich ook merken aan de quoteringen. Denk je dat Antwerp de finale haalt, levert je dat 1.30 maal je inzet op. In het geval van Kortrijk is dat 3.20. Voor de partij op de Bosuil staat de Great Old aan 1.45, een stuntzege van de Kerels staat aan 7.00.

Er zijn echter nog veel meer bets op deze duels beschikbaar, om nog maar te zwijgen van al het buitenlands geweld. Aarzel dus niet en neem nu een kijkje bij Unibet.be.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Wie speelt de finale?

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

41
41
'Club Brugge ruikt recordtransfer: Tzolis doet dromen'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

256
256
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

141
141
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

217
217
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

132
132
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

37
37
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

109
109
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

64
64
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

126
126
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

84
84
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

35
35
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

60
60
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

92
92
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

71
71
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

156
156
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

306
306
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1015
1015
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

230
230
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

114
114
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

233
233
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

120
120
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

320
320
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

619
619
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

666
666

Meer sportnieuws