Bedrijvig Standard sluit 'ruildeal' af, Agbo naar Spanje

door
Bedrijvig Standard sluit 'ruildeal' af, Agbo naar Spanje

Standard beleeft een behoorlijk drukke wintermercato, vooral dan uitgaande zijde. Met Paul-José Mpoku en Renaud Emond lieten de Rouches twee van hun sterkhouders vertrekken. Daarnaast werden de overeenkomsten met Réginal Goreux, Sébastien Pocognoli en Anthony Limbombe (huur) stopgezet.


En dinsdag hebben de Luikenaars opnieuw zaken gedaan, dit keer met de Nederlandse tweedeklasser MVV. Standard onderhoudt goede relaties met de ploeg uit Maastricht en leent op regelmatige spelers uit aan hun. Dat is nu opnieuw het geval. Zo maakten de Nederlanders bekend dat William Balikwisha er een half seizoen op huurbasis aan de slag gaat.

De 20-jarige vleugelspeler begon het seizoen als huurling van Cercle Brugge, maar kon er niet doorbreken en dus werd hij vroegtijdig teruggestuurd naar zijn moederclub. Nu mag hij zijn carrière dus gaan proberen te lanceren in de 'Keuken Kampioen Divisie'. Daartegenover keert Natanaël Frenoy terug naar Luik. Hij werd afgelopen zomer al verhuurd aan MVV, maar kon er niet doorbreken. Het is niet duidelijk of de 20-jarige rechtsback nu een nieuwe kans zal krijgen bij de Rouches.

AGBO NAAR DEPORTIVO
Daarnaast werd ook een doorbraak gevonden in het dossier van Uche Agbo. De middenvelder werd in de zomer verhuurd aan het Portugese SC Braga, maar dat werd geen succes en dus keerde hij vervroegd terug. Hoewel Standard actief op zoek was naar een speler op zijn positie, werd beslist hem geen herkansing te geven. En nu trekt Agbo definitief terug naar Spanje, waar hij bij Deportivo la Coruna tekende. Het gaat om een huurbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

De wintermercato is tot dusver een tegenvaller voor Standard ...

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

14
14
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

37
37
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

22
22
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

25
25
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

45
45
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

166
166
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

320
320
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

170
170
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

122
122
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

564
564
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

833
833
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

66
66
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

300
300
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

560
560
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

439
439
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

559
559
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

664
664
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

365
365
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

614
614
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

467
467
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

256
256
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

559
559
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

654
654

Meer sportnieuws