Bedrijvig Standard sluit 'ruildeal' af, Agbo naar Spanje

door
Bedrijvig Standard sluit 'ruildeal' af, Agbo naar Spanje

Standard beleeft een behoorlijk drukke wintermercato, vooral dan uitgaande zijde. Met Paul-José Mpoku en Renaud Emond lieten de Rouches twee van hun sterkhouders vertrekken. Daarnaast werden de overeenkomsten met Réginal Goreux, Sébastien Pocognoli en Anthony Limbombe (huur) stopgezet.


En dinsdag hebben de Luikenaars opnieuw zaken gedaan, dit keer met de Nederlandse tweedeklasser MVV. Standard onderhoudt goede relaties met de ploeg uit Maastricht en leent op regelmatige spelers uit aan hun. Dat is nu opnieuw het geval. Zo maakten de Nederlanders bekend dat William Balikwisha er een half seizoen op huurbasis aan de slag gaat.

De 20-jarige vleugelspeler begon het seizoen als huurling van Cercle Brugge, maar kon er niet doorbreken en dus werd hij vroegtijdig teruggestuurd naar zijn moederclub. Nu mag hij zijn carrière dus gaan proberen te lanceren in de 'Keuken Kampioen Divisie'. Daartegenover keert Natanaël Frenoy terug naar Luik. Hij werd afgelopen zomer al verhuurd aan MVV, maar kon er niet doorbreken. Het is niet duidelijk of de 20-jarige rechtsback nu een nieuwe kans zal krijgen bij de Rouches.

AGBO NAAR DEPORTIVO
Daarnaast werd ook een doorbraak gevonden in het dossier van Uche Agbo. De middenvelder werd in de zomer verhuurd aan het Portugese SC Braga, maar dat werd geen succes en dus keerde hij vervroegd terug. Hoewel Standard actief op zoek was naar een speler op zijn positie, werd beslist hem geen herkansing te geven. En nu trekt Agbo definitief terug naar Spanje, waar hij bij Deportivo la Coruna tekende. Het gaat om een huurbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend
261

De wintermercato is tot dusver een tegenvaller voor Standard ...

Meest recent

Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

4
4
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

25
25
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

29
29
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

26
26
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

71
71
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

44
44
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

103
103
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

106
106
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

290
290
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

261
261
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

397
397
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

343
343
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

274
274
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

324
324
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

89
89
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

203
203
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

294
294
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

70
70
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

128
128
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

189
189
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

205
205
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

283
283
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

129
129
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40

Meer sportnieuws