Bedrijvig Standard sluit 'ruildeal' af, Agbo naar Spanje

203 stemmen
Bedrijvig Standard sluit 'ruildeal' af, Agbo naar Spanje

Standard beleeft een behoorlijk drukke wintermercato, vooral dan uitgaande zijde. Met Paul-José Mpoku en Renaud Emond lieten de Rouches twee van hun sterkhouders vertrekken. Daarnaast werden de overeenkomsten met Réginal Goreux, Sébastien Pocognoli en Anthony Limbombe (huur) stopgezet.


En dinsdag hebben de Luikenaars opnieuw zaken gedaan, dit keer met de Nederlandse tweedeklasser MVV. Standard onderhoudt goede relaties met de ploeg uit Maastricht en leent op regelmatige spelers uit aan hun. Dat is nu opnieuw het geval. Zo maakten de Nederlanders bekend dat William Balikwisha er een half seizoen op huurbasis aan de slag gaat.

De 20-jarige vleugelspeler begon het seizoen als huurling van Cercle Brugge, maar kon er niet doorbreken en dus werd hij vroegtijdig teruggestuurd naar zijn moederclub. Nu mag hij zijn carrière dus gaan proberen te lanceren in de 'Keuken Kampioen Divisie'. Daartegenover keert Natanaël Frenoy terug naar Luik. Hij werd afgelopen zomer al verhuurd aan MVV, maar kon er niet doorbreken. Het is niet duidelijk of de 20-jarige rechtsback nu een nieuwe kans zal krijgen bij de Rouches.

AGBO NAAR DEPORTIVO
Daarnaast werd ook een doorbraak gevonden in het dossier van Uche Agbo. De middenvelder werd in de zomer verhuurd aan het Portugese SC Braga, maar dat werd geen succes en dus keerde hij vervroegd terug. Hoewel Standard actief op zoek was naar een speler op zijn positie, werd beslist hem geen herkansing te geven. En nu trekt Agbo definitief terug naar Spanje, waar hij bij Deportivo la Coruna tekende. Het gaat om een huurbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

🚀

De wintermercato is tot dusver een tegenvaller voor Standard ...

Meest recent

Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

3
3
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

11
11
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

127
127
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

433
433
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

40
40
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

184
184
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

240
240
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

157
157
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

166
166
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

179
179
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

563
563
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

117
117
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

256
256
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

332
332
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

331
331
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

592
592
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

398
398
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

153
153
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

201
201
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

440
440
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

564
564
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

385
385
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

183
183
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

421
421

Meer sportnieuws