Bedrijvig Standard sluit 'ruildeal' af, Agbo naar Spanje

door
Bedrijvig Standard sluit 'ruildeal' af, Agbo naar Spanje

Standard beleeft een behoorlijk drukke wintermercato, vooral dan uitgaande zijde. Met Paul-José Mpoku en Renaud Emond lieten de Rouches twee van hun sterkhouders vertrekken. Daarnaast werden de overeenkomsten met Réginal Goreux, Sébastien Pocognoli en Anthony Limbombe (huur) stopgezet.


En dinsdag hebben de Luikenaars opnieuw zaken gedaan, dit keer met de Nederlandse tweedeklasser MVV. Standard onderhoudt goede relaties met de ploeg uit Maastricht en leent op regelmatige spelers uit aan hun. Dat is nu opnieuw het geval. Zo maakten de Nederlanders bekend dat William Balikwisha er een half seizoen op huurbasis aan de slag gaat.

De 20-jarige vleugelspeler begon het seizoen als huurling van Cercle Brugge, maar kon er niet doorbreken en dus werd hij vroegtijdig teruggestuurd naar zijn moederclub. Nu mag hij zijn carrière dus gaan proberen te lanceren in de 'Keuken Kampioen Divisie'. Daartegenover keert Natanaël Frenoy terug naar Luik. Hij werd afgelopen zomer al verhuurd aan MVV, maar kon er niet doorbreken. Het is niet duidelijk of de 20-jarige rechtsback nu een nieuwe kans zal krijgen bij de Rouches.

AGBO NAAR DEPORTIVO
Daarnaast werd ook een doorbraak gevonden in het dossier van Uche Agbo. De middenvelder werd in de zomer verhuurd aan het Portugese SC Braga, maar dat werd geen succes en dus keerde hij vervroegd terug. Hoewel Standard actief op zoek was naar een speler op zijn positie, werd beslist hem geen herkansing te geven. En nu trekt Agbo definitief terug naar Spanje, waar hij bij Deportivo la Coruna tekende. Het gaat om een huurbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

De wintermercato is tot dusver een tegenvaller voor Standard ...

Meest recent

Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

5
5
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

14
14
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

143
143
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

120
120
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

87
87
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

221
221
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

61
61
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

335
335
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

35
35
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

161
161
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

266
266
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

100
100
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

98
98
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

17
17
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

503
503
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

523
523
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

273
273
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

119
119
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

316
316
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

613
613
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

192
192
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

529
529
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

252
252

Meer sportnieuws