Bedrijvig Standard sluit 'ruildeal' af, Agbo naar Spanje

door
Bedrijvig Standard sluit 'ruildeal' af, Agbo naar Spanje

Standard beleeft een behoorlijk drukke wintermercato, vooral dan uitgaande zijde. Met Paul-José Mpoku en Renaud Emond lieten de Rouches twee van hun sterkhouders vertrekken. Daarnaast werden de overeenkomsten met Réginal Goreux, Sébastien Pocognoli en Anthony Limbombe (huur) stopgezet.


En dinsdag hebben de Luikenaars opnieuw zaken gedaan, dit keer met de Nederlandse tweedeklasser MVV. Standard onderhoudt goede relaties met de ploeg uit Maastricht en leent op regelmatige spelers uit aan hun. Dat is nu opnieuw het geval. Zo maakten de Nederlanders bekend dat William Balikwisha er een half seizoen op huurbasis aan de slag gaat.

De 20-jarige vleugelspeler begon het seizoen als huurling van Cercle Brugge, maar kon er niet doorbreken en dus werd hij vroegtijdig teruggestuurd naar zijn moederclub. Nu mag hij zijn carrière dus gaan proberen te lanceren in de 'Keuken Kampioen Divisie'. Daartegenover keert Natanaël Frenoy terug naar Luik. Hij werd afgelopen zomer al verhuurd aan MVV, maar kon er niet doorbreken. Het is niet duidelijk of de 20-jarige rechtsback nu een nieuwe kans zal krijgen bij de Rouches.

AGBO NAAR DEPORTIVO
Daarnaast werd ook een doorbraak gevonden in het dossier van Uche Agbo. De middenvelder werd in de zomer verhuurd aan het Portugese SC Braga, maar dat werd geen succes en dus keerde hij vervroegd terug. Hoewel Standard actief op zoek was naar een speler op zijn positie, werd beslist hem geen herkansing te geven. En nu trekt Agbo definitief terug naar Spanje, waar hij bij Deportivo la Coruna tekende. Het gaat om een huurbeurt met aankoopoptie.

LEES OOK: Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

De wintermercato is tot dusver een tegenvaller voor Standard ...

Meest recent

Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

4
4
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

4
4
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

53
53
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

37
37
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

66
66
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

74
74
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

92
92
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

167
167
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

44
44
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

221
221
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

471
471
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

165
165
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

374
374
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

80
80
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

117
117
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

111
111
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

325
325
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

60
60
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

232
232
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

179
179
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

356
356
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

76
76
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

202
202
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

191
191
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

168
168

Meer sportnieuws