"Antwerp wil binnen drie seizoenen meedoen voor de titel"

481

Afgelopen woensdag droop Dieumerci Mbokani nog teleurgesteld af nadat hij nipt tweede was geëindigd in de verkiezing van de Gouden Schoen. Maar bij de Waalse openbare omroep werd voor hem een troostprijs voorzien. Zo kreeg de Congolese de spits de 'Gouden Schoen van La Tribune'.


Het Waalse equivalent van Extra Time kon hem bij de overhandiging ook enkele vragen stellen. Zo liet de Gouden Stier onder meer verstaan dat hij nog enkele jaren op het hoogste niveau wil doorgaan. Volgens hem moet hij daar ondanks zijn 34 lentes ook toe in staat zijn, zeker gezien zijn stabiele thuissituatie. "Ik voel me nog altijd goed. Ik leid tegenwoordig ook een rustig leven naast het voetbal. Ik ga weinig uit, rust veel. Helemaal anders dan toen ik jong en nog vrijgezel was. Nu ben ik getrouwd en heb ik kinderen", werd hij geciteerd door Sporza.

In de huidige jaargang staat er geen maat op Mbokani, maar ook vorig seizoen zorgde hij al voor knappe prestaties. Een knappe transfer dus van sportieve baas Luciano D'Onofrio. Die kon hem blijkbaar overtuigen met enkele grootse ambities. "Hij zei dat hij me ging omringen met goede spelers. En dat Antwerp binnen de drie jaar voor de titel gaat spelen", aldus Mbokani. Dat eerste deel van zijn straffe voorspelling maakte D'Onofrio inmiddels al waar, afwachten of hij ook in het tweede deel zal slagen.

LEES OOK: Antwerp pakt 0 op 9: Compper uit grootste frustratie

Denkt u dat Antwerp binnen de drie seizoenen meespeelt voor de titel?

Meest recent

Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

297
297
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

26
26
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

206
206
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

21
21
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

43
43
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

594
594
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

34
34
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

46
46
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

177
177
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

108
108
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

44
44
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

292
292
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

151
151
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

67
67
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

98
98
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

224
224
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

104
104
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

520
520
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

516
516
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

410
410
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

149
149
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

254
254
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

221
221
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

486
486

Meer sportnieuws