"Antwerp wil binnen drie seizoenen meedoen voor de titel"

481 stemmen

Afgelopen woensdag droop Dieumerci Mbokani nog teleurgesteld af nadat hij nipt tweede was geëindigd in de verkiezing van de Gouden Schoen. Maar bij de Waalse openbare omroep werd voor hem een troostprijs voorzien. Zo kreeg de Congolese de spits de 'Gouden Schoen van La Tribune'.


Het Waalse equivalent van Extra Time kon hem bij de overhandiging ook enkele vragen stellen. Zo liet de Gouden Stier onder meer verstaan dat hij nog enkele jaren op het hoogste niveau wil doorgaan. Volgens hem moet hij daar ondanks zijn 34 lentes ook toe in staat zijn, zeker gezien zijn stabiele thuissituatie. "Ik voel me nog altijd goed. Ik leid tegenwoordig ook een rustig leven naast het voetbal. Ik ga weinig uit, rust veel. Helemaal anders dan toen ik jong en nog vrijgezel was. Nu ben ik getrouwd en heb ik kinderen", werd hij geciteerd door Sporza.

In de huidige jaargang staat er geen maat op Mbokani, maar ook vorig seizoen zorgde hij al voor knappe prestaties. Een knappe transfer dus van sportieve baas Luciano D'Onofrio. Die kon hem blijkbaar overtuigen met enkele grootse ambities. "Hij zei dat hij me ging omringen met goede spelers. En dat Antwerp binnen de drie jaar voor de titel gaat spelen", aldus Mbokani. Dat eerste deel van zijn straffe voorspelling maakte D'Onofrio inmiddels al waar, afwachten of hij ook in het tweede deel zal slagen.

LEES OOK: 'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Denkt u dat Antwerp binnen de drie seizoenen meespeelt voor de titel?

Meest recent

'Gheysens pakt koffers: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

146
146
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

206
206
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

204
204
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

80
80
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

63
63
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

43
43
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

137
137
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

68
68
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

53
53
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

318
318
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

177
177
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

205
205
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

401
401
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

105
105
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

237
237
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

416
416
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

192
192
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

179
179
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

76
76
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

309
309
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

300
300
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

105
105
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

355
355
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1111
1111

Meer sportnieuws