'Club toont spierballen: nationaal transferrecord moet sneuvelen'

door
'Club toont spierballen: nationaal transferrecord moet sneuvelen'

Club Brugge gaat in 2020 gewoon verder op zijn elan van voor de winterstop. De West-Vlamingen wonnen zondag voor de derde keer op rij op het veld van RSC Anderlecht en blijven zo autoritair aan de leiding staan in het klassement. En die dominantie wil het bestuur nu ook doortrekken op de transfermarkt.


De duurste inkomende transfer ooit in de Jupiler Pro League staat sinds vorige zomer op naam van Standard, dat iets meer dan 11 miljoen euro betaalde om Zinho Vanheusden definitief over te nemen van Internazionale. Daarmee volgde hij Nicolae Stanciu op, die destijds voor zo'n 9.7 miljoen euro naar Anderlecht verhuisde. Maar nu zou Club Brugge dat record van de tabellen willen vegen. Zo melden verschillende Zuid-Amerikaanse bronnen dat Blauw-Zwart de piste van Adolfo Gaich opnieuw heeft geactiveerd.

Club hengelde begin deze mercato al nadrukkelijk achter de Argentijnse spits, maar zijn huidige werkgever San Lorenzo zou toen geweigerd hebben om mee te werken ondanks een bod van naar verluidt zo'n 12 miljoen euro. Volgens TNT Sport zijn de West-Vlamingen nu echter bereid om hun bod op te trekken tot maar liefst 15 miljoen euro.

TRANSFER IN JUNI
De bekende Argentijnse journalist César Luis Merlo nuanceert dat bedrag echter. Volgens hem werd de aanbieding inderdaad wel verhoogd. Het zou echter gaan om een bod van net geen 15 miljoen dollar (zo'n 13.5 miljoen euro, wat overeenkomt met zijn afkoopclausule). Daarnaast behoudt San Lorenzo een percentage op de mogelijke doorverkoopsom en krijgt het de spits nog tot eind dit seizoen ter beschikking. Gaich zou dan pas in de voorbereiding de overstap naar het Belfius Basecamp maken. Afwachten of de Argentijnen met dit voorstel akkoord gaan. Dat de club met Nicolas Fernandez maandag al een nieuwe spits in huis haalde, doet het beste vermoeden.

LEES OOK: Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Club moet ook een direct inzetbare spits aantrekken ...

Meest recent

Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

15
15
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

67
67
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

24
24
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

87
87
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

35
35
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

450
450
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

117
117
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

190
190
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

225
225
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

211
211
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

157
157
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

87
87
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

63
63
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

101
101
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

420
420
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

225
225
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

334
334
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

161
161
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

228
228
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

281
281
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

663
663
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

250
250
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

290
290
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

128
128

Meer sportnieuws