'Club toont spierballen: nationaal transferrecord moet sneuvelen'

2557 stemmen
'Club toont spierballen: nationaal transferrecord moet sneuvelen'

Club Brugge gaat in 2020 gewoon verder op zijn elan van voor de winterstop. De West-Vlamingen wonnen zondag voor de derde keer op rij op het veld van RSC Anderlecht en blijven zo autoritair aan de leiding staan in het klassement. En die dominantie wil het bestuur nu ook doortrekken op de transfermarkt.


De duurste inkomende transfer ooit in de Jupiler Pro League staat sinds vorige zomer op naam van Standard, dat iets meer dan 11 miljoen euro betaalde om Zinho Vanheusden definitief over te nemen van Internazionale. Daarmee volgde hij Nicolae Stanciu op, die destijds voor zo'n 9.7 miljoen euro naar Anderlecht verhuisde. Maar nu zou Club Brugge dat record van de tabellen willen vegen. Zo melden verschillende Zuid-Amerikaanse bronnen dat Blauw-Zwart de piste van Adolfo Gaich opnieuw heeft geactiveerd.

Club hengelde begin deze mercato al nadrukkelijk achter de Argentijnse spits, maar zijn huidige werkgever San Lorenzo zou toen geweigerd hebben om mee te werken ondanks een bod van naar verluidt zo'n 12 miljoen euro. Volgens TNT Sport zijn de West-Vlamingen nu echter bereid om hun bod op te trekken tot maar liefst 15 miljoen euro.

TRANSFER IN JUNI
De bekende Argentijnse journalist César Luis Merlo nuanceert dat bedrag echter. Volgens hem werd de aanbieding inderdaad wel verhoogd. Het zou echter gaan om een bod van net geen 15 miljoen dollar (zo'n 13.5 miljoen euro, wat overeenkomt met zijn afkoopclausule). Daarnaast behoudt San Lorenzo een percentage op de mogelijke doorverkoopsom en krijgt het de spits nog tot eind dit seizoen ter beschikking. Gaich zou dan pas in de voorbereiding de overstap naar het Belfius Basecamp maken. Afwachten of de Argentijnen met dit voorstel akkoord gaan. Dat de club met Nicolas Fernandez maandag al een nieuwe spits in huis haalde, doet het beste vermoeden.

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Club moet ook een direct inzetbare spits aantrekken ...

Meest recent

'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

0
0
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

14
14
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

135
135
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

61
61
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

80
80
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

339
339
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

288
288
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

290
290
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

80
80
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

529
529
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

106
106
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

346
346
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

48
48
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

86
86
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

134
134
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

274
274
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

79
79
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

855
855
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

231
231
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

337
337
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

467
467
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

94
94
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

571
571
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

113
113

Meer sportnieuws