'Club toont spierballen: nationaal transferrecord moet sneuvelen'

door
'Club toont spierballen: nationaal transferrecord moet sneuvelen'

Club Brugge gaat in 2020 gewoon verder op zijn elan van voor de winterstop. De West-Vlamingen wonnen zondag voor de derde keer op rij op het veld van RSC Anderlecht en blijven zo autoritair aan de leiding staan in het klassement. En die dominantie wil het bestuur nu ook doortrekken op de transfermarkt.


De duurste inkomende transfer ooit in de Jupiler Pro League staat sinds vorige zomer op naam van Standard, dat iets meer dan 11 miljoen euro betaalde om Zinho Vanheusden definitief over te nemen van Internazionale. Daarmee volgde hij Nicolae Stanciu op, die destijds voor zo'n 9.7 miljoen euro naar Anderlecht verhuisde. Maar nu zou Club Brugge dat record van de tabellen willen vegen. Zo melden verschillende Zuid-Amerikaanse bronnen dat Blauw-Zwart de piste van Adolfo Gaich opnieuw heeft geactiveerd.

Club hengelde begin deze mercato al nadrukkelijk achter de Argentijnse spits, maar zijn huidige werkgever San Lorenzo zou toen geweigerd hebben om mee te werken ondanks een bod van naar verluidt zo'n 12 miljoen euro. Volgens TNT Sport zijn de West-Vlamingen nu echter bereid om hun bod op te trekken tot maar liefst 15 miljoen euro.

TRANSFER IN JUNI
De bekende Argentijnse journalist César Luis Merlo nuanceert dat bedrag echter. Volgens hem werd de aanbieding inderdaad wel verhoogd. Het zou echter gaan om een bod van net geen 15 miljoen dollar (zo'n 13.5 miljoen euro, wat overeenkomt met zijn afkoopclausule). Daarnaast behoudt San Lorenzo een percentage op de mogelijke doorverkoopsom en krijgt het de spits nog tot eind dit seizoen ter beschikking. Gaich zou dan pas in de voorbereiding de overstap naar het Belfius Basecamp maken. Afwachten of de Argentijnen met dit voorstel akkoord gaan. Dat de club met Nicolas Fernandez maandag al een nieuwe spits in huis haalde, doet het beste vermoeden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

Club moet ook een direct inzetbare spits aantrekken ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

8
8
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

14
14
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

78
78
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

178
178
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

191
191
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

71
71
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

204
204
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

89
89
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

286
286
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

70
70
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

38
38
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

81
81
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

334
334
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

305
305
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

30
30
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

182
182
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

222
222
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

426
426
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

314
314
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

29
29
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

452
452
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

91
91
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

24
24
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

204
204
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

82
82

Meer sportnieuws