'Club toont spierballen: nationaal transferrecord moet sneuvelen'

2557
'Club toont spierballen: nationaal transferrecord moet sneuvelen'

Club Brugge gaat in 2020 gewoon verder op zijn elan van voor de winterstop. De West-Vlamingen wonnen zondag voor de derde keer op rij op het veld van RSC Anderlecht en blijven zo autoritair aan de leiding staan in het klassement. En die dominantie wil het bestuur nu ook doortrekken op de transfermarkt.


De duurste inkomende transfer ooit in de Jupiler Pro League staat sinds vorige zomer op naam van Standard, dat iets meer dan 11 miljoen euro betaalde om Zinho Vanheusden definitief over te nemen van Internazionale. Daarmee volgde hij Nicolae Stanciu op, die destijds voor zo'n 9.7 miljoen euro naar Anderlecht verhuisde. Maar nu zou Club Brugge dat record van de tabellen willen vegen. Zo melden verschillende Zuid-Amerikaanse bronnen dat Blauw-Zwart de piste van Adolfo Gaich opnieuw heeft geactiveerd.

Club hengelde begin deze mercato al nadrukkelijk achter de Argentijnse spits, maar zijn huidige werkgever San Lorenzo zou toen geweigerd hebben om mee te werken ondanks een bod van naar verluidt zo'n 12 miljoen euro. Volgens TNT Sport zijn de West-Vlamingen nu echter bereid om hun bod op te trekken tot maar liefst 15 miljoen euro.

TRANSFER IN JUNI
De bekende Argentijnse journalist César Luis Merlo nuanceert dat bedrag echter. Volgens hem werd de aanbieding inderdaad wel verhoogd. Het zou echter gaan om een bod van net geen 15 miljoen dollar (zo'n 13.5 miljoen euro, wat overeenkomt met zijn afkoopclausule). Daarnaast behoudt San Lorenzo een percentage op de mogelijke doorverkoopsom en krijgt het de spits nog tot eind dit seizoen ter beschikking. Gaich zou dan pas in de voorbereiding de overstap naar het Belfius Basecamp maken. Afwachten of de Argentijnen met dit voorstel akkoord gaan. Dat de club met Nicolas Fernandez maandag al een nieuwe spits in huis haalde, doet het beste vermoeden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

Club moet ook een direct inzetbare spits aantrekken ...

Meest recent

Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

60
60
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

23
23
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

26
26
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

64
64
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

49
49
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

47
47
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

93
93
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

225
225
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

59
59
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

147
147
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

112
112
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

395
395
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

153
153
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

245
245
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

107
107
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

424
424
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

165
165
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

348
348
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

239
239
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

200
200
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

165
165
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

138
138
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

235
235

Meer sportnieuws