'Club toont spierballen: nationaal transferrecord moet sneuvelen'

door
'Club toont spierballen: nationaal transferrecord moet sneuvelen'

Club Brugge gaat in 2020 gewoon verder op zijn elan van voor de winterstop. De West-Vlamingen wonnen zondag voor de derde keer op rij op het veld van RSC Anderlecht en blijven zo autoritair aan de leiding staan in het klassement. En die dominantie wil het bestuur nu ook doortrekken op de transfermarkt.


De duurste inkomende transfer ooit in de Jupiler Pro League staat sinds vorige zomer op naam van Standard, dat iets meer dan 11 miljoen euro betaalde om Zinho Vanheusden definitief over te nemen van Internazionale. Daarmee volgde hij Nicolae Stanciu op, die destijds voor zo'n 9.7 miljoen euro naar Anderlecht verhuisde. Maar nu zou Club Brugge dat record van de tabellen willen vegen. Zo melden verschillende Zuid-Amerikaanse bronnen dat Blauw-Zwart de piste van Adolfo Gaich opnieuw heeft geactiveerd.

Club hengelde begin deze mercato al nadrukkelijk achter de Argentijnse spits, maar zijn huidige werkgever San Lorenzo zou toen geweigerd hebben om mee te werken ondanks een bod van naar verluidt zo'n 12 miljoen euro. Volgens TNT Sport zijn de West-Vlamingen nu echter bereid om hun bod op te trekken tot maar liefst 15 miljoen euro.

TRANSFER IN JUNI
De bekende Argentijnse journalist César Luis Merlo nuanceert dat bedrag echter. Volgens hem werd de aanbieding inderdaad wel verhoogd. Het zou echter gaan om een bod van net geen 15 miljoen dollar (zo'n 13.5 miljoen euro, wat overeenkomt met zijn afkoopclausule). Daarnaast behoudt San Lorenzo een percentage op de mogelijke doorverkoopsom en krijgt het de spits nog tot eind dit seizoen ter beschikking. Gaich zou dan pas in de voorbereiding de overstap naar het Belfius Basecamp maken. Afwachten of de Argentijnen met dit voorstel akkoord gaan. Dat de club met Nicolas Fernandez maandag al een nieuwe spits in huis haalde, doet het beste vermoeden.

LEES OOK: ‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club moet ook een direct inzetbare spits aantrekken ...

Meest recent

'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

38
38
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

462
462
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

258
258
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

443
443
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

174
174
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

340
340
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

773
773
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

382
382
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

434
434
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

82
82
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

51
51
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

320
320
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

117
117
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

100
100
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

88
88
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

463
463
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

63
63
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

937
937
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

127
127
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

135
135
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

450
450
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

213
213
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

768
768
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

82
82

Meer sportnieuws