'Eriksen zet alle registers open voor wintertransfer'

door
'Eriksen zet alle registers open voor wintertransfer'

Internazionale wil zich deze winter stevig versterken met het oog op de Italiaanse titelstrijd en heeft enkele grote namen in het vizier. De fraaiste aanwinst moet Christian Eriksen worden, want de Deen is einde contract bij Tottenham, zit onder Mourinho regelmatig op de bank en ligt niet langer goed bij de fans. 


Volgens de geruchtenmolen heeft Inter al een akkoord met Eriksen over een contract tot 2024, wat de middenvelder jaarlijks zo'n 8 miljoen euro zou opleveren. In de zomer kan hij transfervrij de overstap maken, maar Inter wil Eriksen er nu al bij en dus moet er nog onderhandeld worden met Tottenham. Dat loopt iets moeizamer, want de Spurs blijven vasthouden aan hun vraagprijs van 20 miljoen euro. Zo ver wil Inter niet gaan. Ze zouden hun bod ondertussen wel opgetrokken hebben tot 12 miljoen, maar dat is voor Tottenham nog onvoldoende.

UPDATE 21/1

In de Italiaanse media is Internazionale vol zelfvertrouwen dat het Eriksen binnenkort zal binnenhalen, maar het verschil in vraag en aanbod blijft schommelen rond acht miljoen euro. Voorlopig wil niemand water bij de wijn doen, maar de speler zelf wil zo snel mogelijk tot een oplossing komen. Via zijn makelaar Martin Schoots wordt er een vergelijk gezocht. Schoots onderhandelde vorige week met het bestuur van Internazionale, en binnenkort doet hij hetzelfde met Spurs-voorzitter Daniel Levy. De tijd begint stilaan te dringen, met nog minder dan tien dagen te gaan in de wintermercato.

LEES OOK: Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

Is Eriksen een ideale foerier voor Lukaku?

Meest recent

Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

55
55
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

82
82
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

20
20
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

134
134
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

28
28
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

590
590
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

87
87
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

276
276
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

321
321
"Geen dribbel lukte" - Club-smaakmaker krijgt volle laag

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

443
443
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

348
348
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

311
311
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

449
449
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

390
390
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

421
421
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

220
220
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

349
349
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

173
173
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

225
225
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

188
188
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

192
192
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

543
543
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

109
109

Meer sportnieuws