Vorige week veroverde Hans Vanaken zijn tweede Gouden Schoen op rij. Tijdens het gala werd ook de 'Belofte van het Jaar' verkozen. Opvallend genoeg haalde Yari Verschaeren het voor Jonathan David in die verkiezing, iets wat achteraf de nodige kritiek kreeg. Ook Gunther Van Handenhoven was niet akkoord met de einduitslag.
Bij Extra Time werd er uitvoerig gesproken over Jonathan David. Gunther Van Handenhoven vond dan ook dat hij de prijs van 'Belofte van het Jaar' had verdiend. "Verschaeren is een enorm talent, maar David heeft het voorbije jaar meer laten zien dan hem. Hij maakt ook altijd moeilijke doelpunten. Zoiets mag je niet onderschatten. Hij had de prijs uiteindelijk het meest verdiend", besluit het ex-staflid van Anderlecht.
Jonathan David is net als vorig seizoen opnieuw levensbelangrijk voor Gent. De Canadees was al goed voor 11 doelpunten en 6 assists in 20 competitiewedstrijden.
LEES OOK: 'De Cuyper zet straffe miljoenendeal KAA Gent in gang'