Van Handenhoven over Belofte van het Jaar: "David verdiende die prijs"

door
Van Handenhoven over Belofte van het Jaar:

Vorige week veroverde Hans Vanaken zijn tweede Gouden Schoen op rij. Tijdens het gala werd ook de 'Belofte van het Jaar' verkozen. Opvallend genoeg haalde Yari Verschaeren het voor Jonathan David in die verkiezing, iets wat achteraf de nodige kritiek kreeg. Ook Gunther Van Handenhoven was niet akkoord met de einduitslag. 


Bij Extra Time werd er uitvoerig gesproken over Jonathan David. Gunther Van Handenhoven vond dan ook dat hij de prijs van 'Belofte van het Jaar' had verdiend. "Verschaeren is een enorm talent, maar David heeft het voorbije jaar meer laten zien dan hem. Hij maakt ook altijd moeilijke doelpunten. Zoiets mag je niet onderschatten. Hij had de prijs uiteindelijk het meest verdiend", besluit het ex-staflid van Anderlecht

Jonathan David is net als vorig seizoen opnieuw levensbelangrijk voor Gent. De Canadees was al goed voor 11 doelpunten en 6 assists in 20 competitiewedstrijden. 

LEES OOK: 'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

Had David de prijs meer verdiend?

Meest recent

Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

48
48
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

16
16
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

111
111
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

24
24
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

519
519
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

81
81
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

273
273
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

315
315
"Geen dribbel lukte" - Club-smaakmaker krijgt volle laag

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

434
434
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

338
338
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

294
294
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

419
419
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

387
387
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

410
410
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

220
220
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

348
348
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

171
171
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

223
223
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

187
187
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

185
185
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

539
539
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

105
105
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

185
185

Meer sportnieuws