Gent bereikt definitief akkoord met Anderlecht omtrent Kums

door
Gent bereikt definitief akkoord met Anderlecht omtrent Kums

Een van de spelers die Anderlecht afgelopen zomer absoluut kwijt wou, is Sven Kums. De 31-jarige middenvelder werd uiteindelijk verhuurd aan AA Gent, waar hij opnieuw wist aan te knopen met zijn oude niveau. De vraag is dan ook wat er volgend seizoen met hem staat te gebeuren.


Een deel van de grootverdiener zijn salaris werd in de eerste helft van het seizoen nog betaald door zijn moederclub, waardoor Kums in de onderlinge confrontaties tussen AA Gent en Anderlecht dus niet mocht opdraven. Daar komt volgens Het Nieuwsblad nu evenwel verandering in, want het dagblad meldt dat beide teams een principeakkoord bereikten over een onmiddellijke overgang van de ex-Gouden Schoen naar de Ghelamco Arena.

De details van de deal zijn voorlopig niet bekend, maar hoe het er nu voor staat zal Kums binnen drie weken zijn ex-club dus alsnog in de ogen mogen kijken. Paars-Wit zelf is zo verlost van zijn zware contract dat nog doorliep tot medio 2022, de Buffalo's leggen zoals gehoopt dan weer op langere termijn een van hun absolute sterkhouders vast. Al zijn wij toch uitermate benieuwd naar de concrete cijfertjes achter deze definitieve transfer.

Update 21u18

AA Gent en Anderlecht hebben nu ook een definitief akkoord bereikt omtrent Sven Kums. Op de clubwebsite van de Buffalo's valt te lezen dat Kums een contract heeft ondertekend tot 2023. Het exacte transferbedrag is echter nog niet bekend, al staat het wel vast dat Anderlecht zijn grootverdiener graag zag vertrekken. Bij Gent is men alvast tevreden met de definitieve overgang van Kums. "De hele club is verheugd dat Sven Kums nu definitief terug thuis is", luidt het op de website. 

LEES OOK: Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Goede zaak voor beide clubs?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

17
17
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

20
20
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

37
37
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

21
21
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

22
22
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

113
113
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

51
51
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

163
163
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

27
27
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

552
552
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

235
235
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

192
192
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

93
93
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

104
104
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

106
106
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

703
703
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

187
187
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

323
323
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

675
675
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

281
281
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

99
99
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws