Gent bereikt definitief akkoord met Anderlecht omtrent Kums

door
Gent bereikt definitief akkoord met Anderlecht omtrent Kums

Een van de spelers die Anderlecht afgelopen zomer absoluut kwijt wou, is Sven Kums. De 31-jarige middenvelder werd uiteindelijk verhuurd aan AA Gent, waar hij opnieuw wist aan te knopen met zijn oude niveau. De vraag is dan ook wat er volgend seizoen met hem staat te gebeuren.


Een deel van de grootverdiener zijn salaris werd in de eerste helft van het seizoen nog betaald door zijn moederclub, waardoor Kums in de onderlinge confrontaties tussen AA Gent en Anderlecht dus niet mocht opdraven. Daar komt volgens Het Nieuwsblad nu evenwel verandering in, want het dagblad meldt dat beide teams een principeakkoord bereikten over een onmiddellijke overgang van de ex-Gouden Schoen naar de Ghelamco Arena.

De details van de deal zijn voorlopig niet bekend, maar hoe het er nu voor staat zal Kums binnen drie weken zijn ex-club dus alsnog in de ogen mogen kijken. Paars-Wit zelf is zo verlost van zijn zware contract dat nog doorliep tot medio 2022, de Buffalo's leggen zoals gehoopt dan weer op langere termijn een van hun absolute sterkhouders vast. Al zijn wij toch uitermate benieuwd naar de concrete cijfertjes achter deze definitieve transfer.

Update 21u18

AA Gent en Anderlecht hebben nu ook een definitief akkoord bereikt omtrent Sven Kums. Op de clubwebsite van de Buffalo's valt te lezen dat Kums een contract heeft ondertekend tot 2023. Het exacte transferbedrag is echter nog niet bekend, al staat het wel vast dat Anderlecht zijn grootverdiener graag zag vertrekken. Bij Gent is men alvast tevreden met de definitieve overgang van Kums. "De hele club is verheugd dat Sven Kums nu definitief terug thuis is", luidt het op de website. 

LEES OOK: KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Goede zaak voor beide clubs?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

22
22
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

101
101
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

54
54
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

57
57
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

88
88
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

136
136
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

62
62
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

67
67
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

71
71
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

497
497
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

28
28
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

62
62
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

179
179
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

190
190
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

62
62
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

76
76
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

244
244
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

205
205
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

71
71
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

302
302
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

494
494
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

206
206
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

176
176
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

596
596
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

118
118

Meer sportnieuws