KV Kortrijk stelt Derijck voor en neemt afscheid van ervaren steunpilaar

door
KV Kortrijk stelt Derijck voor en neemt afscheid van ervaren steunpilaar

Gary Kagelmacher wil naar Penarol en KV Kortrijk laat hem niet gaan vooraleer ze zelf een vervanger hebben gevonden. De Kerels zijn actief op zoek en hebben hun oog laten vallen op een ervaren verdediger van AA Gent.


Kortrijk wil graag Timothy Derijck overnemen van AA Gent. De ex-speler van PSV en Feyenoord is einde contract in de zomer en mag de club verlaten. Met Bruno Godeau haalde AA Gent al een vervanger voor komend seizoen.

Kortrijk wedt op verschillende paarden, want volgens Het Laatste Nieuws deden ze ook een bod van 600.000 euro op Ismaël Kandouss van Union SG. De Brusselaars legden dat bod voor de 22-jarige verdediger echter naast zich neer. Het is afwachten of Kortrijk nog een bod zal doen.

UPDATE 17u14

AA Gent en KV Kortrijk hebben een akkoord gevonden omtrent de overgang van Timothy Derijck naar het Guldensporenstadion. De ex-verdediger van Zulte Waregem en RSC Anderlecht tekende volgens Het Laatste Nieuws voor 2,5 jaar. Daarmee heeft Kortrijk zijn vervanger voor Gary Kagelmacher beet. Die mag nu zijn transfer naar Penarol gaan afronden.

UPDATE 20u45

Zoals verwacht heeft KV Kortrijk de transfers van Timothy Derijck en Gary Kagelmacher vandaag afgerond. Via de clubwebsite maakten de West-Vlamingen beide transfers bekend. Timothy Derijck tekende een contract tot 2022 bij de Kerels. De 32-jarige centrale verdediger was in het verleden al bij heel wat clubs actief, maar maakte het meeste indruk bij Zulte-Waregem. Het jeugdproduct van Anderlecht staat zo in de herfst van zijn carrière nog voor een knappe uitdaging. 

Gary Kagelmacher keert dan weer terug naar zijn thuisland. De 31-jarige centrale verdediger was sinds 2017 al aan de slag bij Kortrijk, maar werd geplaagd door heel wat blessures. De ex-speler van Real Madrid en AS Monaco tekende een contract bij het Uruguayaanse Penarol. 

LEES OOK: ‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

Knappe versterking van KV Kortrijk?

Meest recent

‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

131
131
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

28
28
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

90
90
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

33
33
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

46
46
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

181
181
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

73
73
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

145
145
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

471
471
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

26
26
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

56
56
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

194
194
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

164
164
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

91
91
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

175
175
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

426
426
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

32
32
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

145
145
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

35
35
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

229
229
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

836
836
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

399
399
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

136
136
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

199
199

Meer sportnieuws