KV Kortrijk stelt Derijck voor en neemt afscheid van ervaren steunpilaar

door
KV Kortrijk stelt Derijck voor en neemt afscheid van ervaren steunpilaar

Gary Kagelmacher wil naar Penarol en KV Kortrijk laat hem niet gaan vooraleer ze zelf een vervanger hebben gevonden. De Kerels zijn actief op zoek en hebben hun oog laten vallen op een ervaren verdediger van AA Gent.


Kortrijk wil graag Timothy Derijck overnemen van AA Gent. De ex-speler van PSV en Feyenoord is einde contract in de zomer en mag de club verlaten. Met Bruno Godeau haalde AA Gent al een vervanger voor komend seizoen.

Kortrijk wedt op verschillende paarden, want volgens Het Laatste Nieuws deden ze ook een bod van 600.000 euro op Ismaël Kandouss van Union SG. De Brusselaars legden dat bod voor de 22-jarige verdediger echter naast zich neer. Het is afwachten of Kortrijk nog een bod zal doen.

UPDATE 17u14

AA Gent en KV Kortrijk hebben een akkoord gevonden omtrent de overgang van Timothy Derijck naar het Guldensporenstadion. De ex-verdediger van Zulte Waregem en RSC Anderlecht tekende volgens Het Laatste Nieuws voor 2,5 jaar. Daarmee heeft Kortrijk zijn vervanger voor Gary Kagelmacher beet. Die mag nu zijn transfer naar Penarol gaan afronden.

UPDATE 20u45

Zoals verwacht heeft KV Kortrijk de transfers van Timothy Derijck en Gary Kagelmacher vandaag afgerond. Via de clubwebsite maakten de West-Vlamingen beide transfers bekend. Timothy Derijck tekende een contract tot 2022 bij de Kerels. De 32-jarige centrale verdediger was in het verleden al bij heel wat clubs actief, maar maakte het meeste indruk bij Zulte-Waregem. Het jeugdproduct van Anderlecht staat zo in de herfst van zijn carrière nog voor een knappe uitdaging. 

Gary Kagelmacher keert dan weer terug naar zijn thuisland. De 31-jarige centrale verdediger was sinds 2017 al aan de slag bij Kortrijk, maar werd geplaagd door heel wat blessures. De ex-speler van Real Madrid en AS Monaco tekende een contract bij het Uruguayaanse Penarol. 

LEES OOK: KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

Knappe versterking van KV Kortrijk?

Meest recent

Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

108
108
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

21
21
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

43
43
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

28
28
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

22
22
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

286
286
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

238
238
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

95
95
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

23
23
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

166
166
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

104
104
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

66
66
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

100
100
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

185
185
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

427
427
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

418
418
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

695
695
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

378
378
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

97
97
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

122
122
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

254
254
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

688
688
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

82
82
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

312
312

Meer sportnieuws