KV Kortrijk stelt Derijck voor en neemt afscheid van ervaren steunpilaar

129 stemmen
KV Kortrijk stelt Derijck voor en neemt afscheid van ervaren steunpilaar

Gary Kagelmacher wil naar Penarol en KV Kortrijk laat hem niet gaan vooraleer ze zelf een vervanger hebben gevonden. De Kerels zijn actief op zoek en hebben hun oog laten vallen op een ervaren verdediger van AA Gent.


Kortrijk wil graag Timothy Derijck overnemen van AA Gent. De ex-speler van PSV en Feyenoord is einde contract in de zomer en mag de club verlaten. Met Bruno Godeau haalde AA Gent al een vervanger voor komend seizoen.

Kortrijk wedt op verschillende paarden, want volgens Het Laatste Nieuws deden ze ook een bod van 600.000 euro op Ismaël Kandouss van Union SG. De Brusselaars legden dat bod voor de 22-jarige verdediger echter naast zich neer. Het is afwachten of Kortrijk nog een bod zal doen.

UPDATE 17u14

AA Gent en KV Kortrijk hebben een akkoord gevonden omtrent de overgang van Timothy Derijck naar het Guldensporenstadion. De ex-verdediger van Zulte Waregem en RSC Anderlecht tekende volgens Het Laatste Nieuws voor 2,5 jaar. Daarmee heeft Kortrijk zijn vervanger voor Gary Kagelmacher beet. Die mag nu zijn transfer naar Penarol gaan afronden.

UPDATE 20u45

Zoals verwacht heeft KV Kortrijk de transfers van Timothy Derijck en Gary Kagelmacher vandaag afgerond. Via de clubwebsite maakten de West-Vlamingen beide transfers bekend. Timothy Derijck tekende een contract tot 2022 bij de Kerels. De 32-jarige centrale verdediger was in het verleden al bij heel wat clubs actief, maar maakte het meeste indruk bij Zulte-Waregem. Het jeugdproduct van Anderlecht staat zo in de herfst van zijn carrière nog voor een knappe uitdaging. 

Gary Kagelmacher keert dan weer terug naar zijn thuisland. De 31-jarige centrale verdediger was sinds 2017 al aan de slag bij Kortrijk, maar werd geplaagd door heel wat blessures. De ex-speler van Real Madrid en AS Monaco tekende een contract bij het Uruguayaanse Penarol. 

LEES OOK: KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

Knappe versterking van KV Kortrijk?

Meest recent

Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

17
17
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

161
161
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

38
38
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

110
110
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

142
142
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

451
451
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

278
278
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

638
638
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

243
243
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

404
404
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

200
200
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

130
130
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

372
372
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

40
40
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

463
463
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

95
95
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

312
312
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

620
620
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

237
237
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

379
379
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

613
613
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

451
451
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

204
204

Meer sportnieuws