KV Kortrijk stelt Derijck voor en neemt afscheid van ervaren steunpilaar

129 stemmen
KV Kortrijk stelt Derijck voor en neemt afscheid van ervaren steunpilaar

Gary Kagelmacher wil naar Penarol en KV Kortrijk laat hem niet gaan vooraleer ze zelf een vervanger hebben gevonden. De Kerels zijn actief op zoek en hebben hun oog laten vallen op een ervaren verdediger van AA Gent.


Kortrijk wil graag Timothy Derijck overnemen van AA Gent. De ex-speler van PSV en Feyenoord is einde contract in de zomer en mag de club verlaten. Met Bruno Godeau haalde AA Gent al een vervanger voor komend seizoen.

Kortrijk wedt op verschillende paarden, want volgens Het Laatste Nieuws deden ze ook een bod van 600.000 euro op Ismaël Kandouss van Union SG. De Brusselaars legden dat bod voor de 22-jarige verdediger echter naast zich neer. Het is afwachten of Kortrijk nog een bod zal doen.

UPDATE 17u14

AA Gent en KV Kortrijk hebben een akkoord gevonden omtrent de overgang van Timothy Derijck naar het Guldensporenstadion. De ex-verdediger van Zulte Waregem en RSC Anderlecht tekende volgens Het Laatste Nieuws voor 2,5 jaar. Daarmee heeft Kortrijk zijn vervanger voor Gary Kagelmacher beet. Die mag nu zijn transfer naar Penarol gaan afronden.

UPDATE 20u45

Zoals verwacht heeft KV Kortrijk de transfers van Timothy Derijck en Gary Kagelmacher vandaag afgerond. Via de clubwebsite maakten de West-Vlamingen beide transfers bekend. Timothy Derijck tekende een contract tot 2022 bij de Kerels. De 32-jarige centrale verdediger was in het verleden al bij heel wat clubs actief, maar maakte het meeste indruk bij Zulte-Waregem. Het jeugdproduct van Anderlecht staat zo in de herfst van zijn carrière nog voor een knappe uitdaging. 

Gary Kagelmacher keert dan weer terug naar zijn thuisland. De 31-jarige centrale verdediger was sinds 2017 al aan de slag bij Kortrijk, maar werd geplaagd door heel wat blessures. De ex-speler van Real Madrid en AS Monaco tekende een contract bij het Uruguayaanse Penarol. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Knappe versterking van KV Kortrijk?

Meest recent

Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

59
59
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

159
159
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

115
115
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

49
49
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

152
152
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

56
56
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

66
66
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

99
99
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

63
63
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

110
110
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

83
83
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

270
270
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

78
78
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

49
49
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

117
117
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

801
801
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

76
76
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

479
479
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

45
45
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

435
435
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

334
334
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

226
226
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

826
826

Meer sportnieuws