KV Kortrijk stelt Derijck voor en neemt afscheid van ervaren steunpilaar

129 stemmen
KV Kortrijk stelt Derijck voor en neemt afscheid van ervaren steunpilaar

Gary Kagelmacher wil naar Penarol en KV Kortrijk laat hem niet gaan vooraleer ze zelf een vervanger hebben gevonden. De Kerels zijn actief op zoek en hebben hun oog laten vallen op een ervaren verdediger van AA Gent.


Kortrijk wil graag Timothy Derijck overnemen van AA Gent. De ex-speler van PSV en Feyenoord is einde contract in de zomer en mag de club verlaten. Met Bruno Godeau haalde AA Gent al een vervanger voor komend seizoen.

Kortrijk wedt op verschillende paarden, want volgens Het Laatste Nieuws deden ze ook een bod van 600.000 euro op Ismaël Kandouss van Union SG. De Brusselaars legden dat bod voor de 22-jarige verdediger echter naast zich neer. Het is afwachten of Kortrijk nog een bod zal doen.

UPDATE 17u14

AA Gent en KV Kortrijk hebben een akkoord gevonden omtrent de overgang van Timothy Derijck naar het Guldensporenstadion. De ex-verdediger van Zulte Waregem en RSC Anderlecht tekende volgens Het Laatste Nieuws voor 2,5 jaar. Daarmee heeft Kortrijk zijn vervanger voor Gary Kagelmacher beet. Die mag nu zijn transfer naar Penarol gaan afronden.

UPDATE 20u45

Zoals verwacht heeft KV Kortrijk de transfers van Timothy Derijck en Gary Kagelmacher vandaag afgerond. Via de clubwebsite maakten de West-Vlamingen beide transfers bekend. Timothy Derijck tekende een contract tot 2022 bij de Kerels. De 32-jarige centrale verdediger was in het verleden al bij heel wat clubs actief, maar maakte het meeste indruk bij Zulte-Waregem. Het jeugdproduct van Anderlecht staat zo in de herfst van zijn carrière nog voor een knappe uitdaging. 

Gary Kagelmacher keert dan weer terug naar zijn thuisland. De 31-jarige centrale verdediger was sinds 2017 al aan de slag bij Kortrijk, maar werd geplaagd door heel wat blessures. De ex-speler van Real Madrid en AS Monaco tekende een contract bij het Uruguayaanse Penarol. 

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Knappe versterking van KV Kortrijk?

Meest recent

'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

8
8
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

34
34
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

95
95
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

122
122
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

67
67
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

102
102
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

46
46
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

378
378
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

91
91
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

282
282
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

314
314
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

857
857
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

130
130
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

620
620
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

186
186
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

185
185
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

331
331
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

100
100
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

511
511
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

206
206
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

295
295
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

157
157
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

216
216
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

120
120
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0

Meer sportnieuws