TRANSFERUURTJE 1/2: 'Guardiola kan City verlaten, Club denkt aan Italiaan'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Guardiola kan City verlaten, Club denkt aan Italiaan'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge speurt deze winter vooral naar opportuniteiten en het zou daarbij ook in Italië beland zijn. Club zou namelijk zijn oog laten vallen hebben op Fabiano Parisi, een 19-jarige linkerflankspeler van de Italiaanse derdeklasser Avellino. De jongeling wordt wel ook gevolgd door verschillende teams uit de Serie A.



Anderlecht zoekt dan weer vooral een spits, al lijkt daarover twijfel ontstaan te zijn na het sterke debuut van Antoine Colassin zondag. Zo lijkt er onenigheid te zijn tussen Vincent Kompany en Franky Vercauteren. Kompany leek aan te geven dat er geen haast was bij de komst van een nieuwe aanvaller, terwijl Vercauteren vindt dat versterking wél noodzakelijk is.

Desondanks valt wel weer de naam van Lukasz Teodorczyk. De geruchten worden vooral gevoed door de aanwezigheid van Mogi Bayat op Anderlecht zondag en het feit dat de Pool op overschot is bij Udinese. Desondanks lijkt zijn profiel niet helemaal in het huidige Anderlecht te passen.



KRC Genk zal nog een extra doelman aantrekken nu het seizoen van Maarten Vandevoordt wellicht voorbij is. Daarbij vallen nu ook de namen van Frank Boeckx en Alex Craninx. Naar die eerste zou Genk echter enkel vrijblijvend gepolst hebben, terwijl Craninx aan onze redactie vertelde dat hij nog niets gehoord heeft van Genk. De keeper van Molde lijkt wel open te staan voor een transfer.

Ook Lovre Kalinic werd de voorbije dagen genoemd, maar Genk lijkt naast de Kroaat van Aston Villa te grijpen. Hij zou volgens Franse bronnen op weg zijn naar Toulouse.



Bij Standard blijft de interesse voor Paul-José Mpoku aanhouden. Onlangs wezen de Rouches een bod van Al Wahda af, maar de club uit het Midden-Oosten geeft niet op. Ze zouden hun bod verhoogd hebben naar 1,5 miljoen euro, maar ook dat werd door Standard afgewezen. Ze zouden minstens 3,5 miljoen willen.

BUITENLAND

Pep Guardiola gaf onlangs nog aan bij Manchester City te blijven, maar desondanks mag hij zich toch aan een aanbieding verwachten. PSG zou de Spanjaard willen binnenhalen als nieuwe trainer voor volgend seizoen, ondanks zijn lopende contract in Manchester. Eerst zullen ze in Parijs uiteraard Thomas Tuchel op straat moeten zetten.



FC Barcelona kan door het uitvallen van Luis Suarez nog wel een nieuwe spits gebruiken en Lionel Messi zou het clubbestuur alvast een stevig verzoek gedaan hebben. Hij zou aandringen op de komst van Sergio Agüero als vervanger. De kans dat die transfer er ook effectief komt deze maand, lijkt echter nihil.

Bij PSG lijken ze intussen op ramkoers te zitten met Edinson Cavani. Die heeft zijn zinnen gezet op een transfer naar Atletico Madrid en de Spanjaarden deden ook een bod van 10 miljoen euro. PSG wil echter meer en veegde het bod dus van tafel. Dat was dan weer niet naar de zin van Cavani en dus dreigt een stevig conflict tussen club en speler.

LEES OOK: Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Zou PSG een goede keuze zijn voor Guardiola?

Meest recent

Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

8
8
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

11
11
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

150
150
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

83
83
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

39
39
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

70
70
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

50
50
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

222
222
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

274
274
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

68
68
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

485
485
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

135
135
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

561
561
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

242
242
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

172
172
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

647
647
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

84
84
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

149
149
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

46
46
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

94
94
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

436
436
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

198
198
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

227
227

Meer sportnieuws