TRANSFERUURTJE 1/2: 'Guardiola kan City verlaten, Club denkt aan Italiaan'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Guardiola kan City verlaten, Club denkt aan Italiaan'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge speurt deze winter vooral naar opportuniteiten en het zou daarbij ook in Italië beland zijn. Club zou namelijk zijn oog laten vallen hebben op Fabiano Parisi, een 19-jarige linkerflankspeler van de Italiaanse derdeklasser Avellino. De jongeling wordt wel ook gevolgd door verschillende teams uit de Serie A.



Anderlecht zoekt dan weer vooral een spits, al lijkt daarover twijfel ontstaan te zijn na het sterke debuut van Antoine Colassin zondag. Zo lijkt er onenigheid te zijn tussen Vincent Kompany en Franky Vercauteren. Kompany leek aan te geven dat er geen haast was bij de komst van een nieuwe aanvaller, terwijl Vercauteren vindt dat versterking wél noodzakelijk is.

Desondanks valt wel weer de naam van Lukasz Teodorczyk. De geruchten worden vooral gevoed door de aanwezigheid van Mogi Bayat op Anderlecht zondag en het feit dat de Pool op overschot is bij Udinese. Desondanks lijkt zijn profiel niet helemaal in het huidige Anderlecht te passen.



KRC Genk zal nog een extra doelman aantrekken nu het seizoen van Maarten Vandevoordt wellicht voorbij is. Daarbij vallen nu ook de namen van Frank Boeckx en Alex Craninx. Naar die eerste zou Genk echter enkel vrijblijvend gepolst hebben, terwijl Craninx aan onze redactie vertelde dat hij nog niets gehoord heeft van Genk. De keeper van Molde lijkt wel open te staan voor een transfer.

Ook Lovre Kalinic werd de voorbije dagen genoemd, maar Genk lijkt naast de Kroaat van Aston Villa te grijpen. Hij zou volgens Franse bronnen op weg zijn naar Toulouse.



Bij Standard blijft de interesse voor Paul-José Mpoku aanhouden. Onlangs wezen de Rouches een bod van Al Wahda af, maar de club uit het Midden-Oosten geeft niet op. Ze zouden hun bod verhoogd hebben naar 1,5 miljoen euro, maar ook dat werd door Standard afgewezen. Ze zouden minstens 3,5 miljoen willen.

BUITENLAND

Pep Guardiola gaf onlangs nog aan bij Manchester City te blijven, maar desondanks mag hij zich toch aan een aanbieding verwachten. PSG zou de Spanjaard willen binnenhalen als nieuwe trainer voor volgend seizoen, ondanks zijn lopende contract in Manchester. Eerst zullen ze in Parijs uiteraard Thomas Tuchel op straat moeten zetten.



FC Barcelona kan door het uitvallen van Luis Suarez nog wel een nieuwe spits gebruiken en Lionel Messi zou het clubbestuur alvast een stevig verzoek gedaan hebben. Hij zou aandringen op de komst van Sergio Agüero als vervanger. De kans dat die transfer er ook effectief komt deze maand, lijkt echter nihil.

Bij PSG lijken ze intussen op ramkoers te zitten met Edinson Cavani. Die heeft zijn zinnen gezet op een transfer naar Atletico Madrid en de Spanjaarden deden ook een bod van 10 miljoen euro. PSG wil echter meer en veegde het bod dus van tafel. Dat was dan weer niet naar de zin van Cavani en dus dreigt een stevig conflict tussen club en speler.

LEES OOK: Guardiola schiet uit zijn krammen door Doku-fase: schorsing

Zou PSG een goede keuze zijn voor Guardiola?

Meest recent

Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

4
4
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

60
60
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

74
74
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

128
128
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

38
38
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

40
40
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

330
330
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

40
40
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

122
122
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

201
201
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

398
398
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

332
332
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

388
388
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

302
302
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

621
621
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

112
112
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

410
410
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

74
74
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

147
147
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

177
177
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

237
237
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

680
680
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

380
380

Meer sportnieuws