'Tweede Italiaanse club springt in de dans omtrent Januzaj'

64 stemmen
'Tweede Italiaanse club springt in de dans omtrent Januzaj'

Adnan Januzaj bulkt van het talent, maar desondanks heeft de Rode Duivel de verwachtingen nooit helemaal kunnen inlossen. BIj Manchester United slaagde hij er niet in zich door te zetten en ook bij Real Sociedad deemsterde hij dit seizoen weg. Sinds de komst van Martin Odegaard zit hij vooral op de bank.

Maar nu kan de aanvaller mogelijk een nieuwe start nemen in de Serie A. Hij staat volgens La Gazzetta dello Sport immers op het lijstje bij AS Roma. Dat is op zoek naar een nieuwe offensieve middenvelder om de langdurig geblesseerde Zaniolo te vervangen. Januzaj zou wel niet de eerste keuze van de Romeinen zijn.

Xherdan Shaqiri zou de prioriteit van Roma zijn. De Zwitser komt bij Liverpool niet al te vaak aan spelen toe. Januzaj is één van de alternatieven als Shaqiri onhaalbaar blijkt, net als Jeremie Boga (Sassuolo) en Suso (AC Milan).

UPDATE 21u
Het Italiaanse bericht blijkt alvast geen kwakkel te zijn. Aan Het Laatste Nieuws bevestigt Dirk De Vries, de makelaar van Januzaj, dat Roma een optie is. "Ja, Roma toont interesse", klinkt het. "Maar ik kan geen details geven. Roma is een grote club. Dus ja, als hij de kans krijgt, zal hij die niet lagen liggen."

UPDATE 20/01

AS Roma zou Adnan Januzaj willen huren met verplichte aankoopoptie. De Romeinen passen zo een constructie wel vaker toe vanwege de Financial Fair Play. AS Roma is echter niet de enige club die de ex-speler van Manchester United en Borussia Dortmund op de radar heeft staan.

AC Milan, dat eerder al Zlatan Ibrahimovic en Simon Kjaer aantrok, loert volgens Het Laatste Nieuws ook op de linksvoetige aanvallende middenvelder.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Gaat Januzaj naar Roma verkassen?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

42
42
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

63
63
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

128
128
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

87
87
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

232
232
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

413
413
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

367
367
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

299
299
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

665
665
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

124
124
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

102
102
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

203
203
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

92
92
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

181
181
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

99
99
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

720
720
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

216
216

Meer sportnieuws