Liverpool klopt United en heeft titel nu echt binnen handbereik

287 stemmen
Liverpool klopt United en heeft titel nu echt binnen handbereik

In de Premier League heeft Liverpool FC optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij achtervolgers Manchester City, Leicester en Chelsea. De oppermachtige leider haalde het zondagavond in eigen huis van Manchester United na doelpunten van Virgil van Dijk en Mohamed Salah. De voorsprong telt nu alweer zestien punten, waardoor de titel wel heel dichtbij komt.


Liverpool had tot de hoekschop in de veertiende minuut nog weinig gevaar gesticht, maar nam wel direct de leiding in eigen huis. Van Dijk torende boven Harry Maguire uit en kopte de bal overtuigend achter doelman David de Gea, die alleen maar kon toekijken.

Van Dijk speelde ook een hoofdrol bij de tweede goal van de avond. De Nederlander zou De Gea in diens gebied hebben gehinderd en dus werd de treffer van Roberto Firmino geannuleerd, al gebeurde dat pas na ingrijpen van de VAR. Diezelfde videoscheidsrechter was het kort daarna wél eens met de assistent-scheidsrechter voor het afkeuren van de treffer van Georginio Wijnaldum.

Liverpool was de bovenliggende ploeg op Anfield en kreeg genoeg kansen op de 2-0. Jordan Henderson was er nog het dichtst bij, maar zijn schoot eindigde op de paal. De formatie van Ole Gunnar Solskjaer mocht daardoor blijven geloven in het toebrengen van nieuw zeldzaam puntenverlies van de aartsrivaal. Fred had daar verantwoordelijk voor kunnen zijn, maar zijn schot werd gepareerd door doelman Alisson Becker. Het doelpunt van Van Dijk bleek beslissend, al maakte Mohamed Salah in extremis voor de zekerheid ook nog de 2-0.

LEES OOK: 'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Denkt u dat Liverpool de titel nog uit handen geeft?

Meest recent

TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

193
193
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

33
33
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

72
72
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

149
149
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

198
198
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

239
239
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

67
67
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

48
48
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

239
239
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

90
90
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

270
270
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

285
285
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

70
70
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

60
60
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

545
545
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

69
69
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

179
179
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

365
365
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

63
63
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

168
168
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

316
316
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

49
49
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

66
66
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

80
80
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

133
133

Meer sportnieuws