Liverpool klopt United en heeft titel nu echt binnen handbereik

door
Liverpool klopt United en heeft titel nu echt binnen handbereik

In de Premier League heeft Liverpool FC optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij achtervolgers Manchester City, Leicester en Chelsea. De oppermachtige leider haalde het zondagavond in eigen huis van Manchester United na doelpunten van Virgil van Dijk en Mohamed Salah. De voorsprong telt nu alweer zestien punten, waardoor de titel wel heel dichtbij komt.


Liverpool had tot de hoekschop in de veertiende minuut nog weinig gevaar gesticht, maar nam wel direct de leiding in eigen huis. Van Dijk torende boven Harry Maguire uit en kopte de bal overtuigend achter doelman David de Gea, die alleen maar kon toekijken.

Van Dijk speelde ook een hoofdrol bij de tweede goal van de avond. De Nederlander zou De Gea in diens gebied hebben gehinderd en dus werd de treffer van Roberto Firmino geannuleerd, al gebeurde dat pas na ingrijpen van de VAR. Diezelfde videoscheidsrechter was het kort daarna wél eens met de assistent-scheidsrechter voor het afkeuren van de treffer van Georginio Wijnaldum.

Liverpool was de bovenliggende ploeg op Anfield en kreeg genoeg kansen op de 2-0. Jordan Henderson was er nog het dichtst bij, maar zijn schoot eindigde op de paal. De formatie van Ole Gunnar Solskjaer mocht daardoor blijven geloven in het toebrengen van nieuw zeldzaam puntenverlies van de aartsrivaal. Fred had daar verantwoordelijk voor kunnen zijn, maar zijn schot werd gepareerd door doelman Alisson Becker. Het doelpunt van Van Dijk bleek beslissend, al maakte Mohamed Salah in extremis voor de zekerheid ook nog de 2-0.

LEES OOK: Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

Denkt u dat Liverpool de titel nog uit handen geeft?

Meest recent

‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

3
3
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

81
81
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

75
75
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

102
102
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

115
115
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

287
287
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

175
175
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

125
125
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

64
64
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

134
134
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

182
182
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

416
416
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

291
291
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

109
109
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

179
179
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

624
624
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

329
329
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

436
436
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

296
296
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

124
124
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

802
802
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

607
607
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

383
383
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

269
269
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

472
472

Meer sportnieuws