Beerschot en Union drijven de spanning in de Proximus League nog wat op

door
Beerschot en Union drijven de spanning in de Proximus League nog wat op

Na een aangename topper hebben Beerschot en Union de punten gedeeld in de Proximus League. De Mannekes komen hierdoor voorlopig weer mee aan de leiding met Lommel, dat gisteren al de maat nam van Lokeren.

De strijd om het tweede finaleticket in de Proximus League wordt week na week spannender. Zowat alle ploegen (uitgezonderd Lokeren) komen nog in aanmerking voor de promotie naar de Jupiler Pro League. Beerschot mikte op een derde titelfinale op een rij en wou daarvoor vanavond absoluut de drie punten thuis houden tegen concurrent Union. In een aangename eerste helft kwamen de Mannekes tot de meeste en de beste kansen. Pogingen van Holzhauser, Saint-Louis en Ibara misten echter de juiste richting of werden in laatste instantie nog afgeblokt. Halfweg stond het nog 0-0.
Vlak na de pauze was het wel raak voor de thuisploeg toen invaller Tissoudali de bal heerlijk in de winkelhaak trapte: 1-0 voor Beerschot. De bezoekers kwamen iets voorbij halfweg de tweede periode met een reactie, Vanhamel was echter alert op de poging van Haugen. De Deen was even later wel trefzeker toen hij na een heerlijke counter de 1-1 voorbij Vanhamel schoot. Union kwam in de slotminuten nog dicht bij de overwinning, Vanhamel bracht echter knap redding op het schot van Haugen en even later vergat Vega om van dichtbij raak te koppen. Zo bleef het bij een billijk gelijkspel, Beerschot komt hierdoor opnieuw aan de leiding.
Scoreverloop:
1-0 (47') Tissoudali, 1-1 (69') Haugen

LEES OOK: Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Zal Beerschot de tweede periode winnen?

Meest recent

OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

1
1
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

25
25
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

12
12
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

102
102
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

58
58
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

61
61
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

129
129
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

239
239
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

304
304
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

270
270
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

329
329
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

58
58
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

253
253
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

187
187
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

185
185
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

453
453
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

393
393
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

107
107
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

309
309
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

210
210
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

570
570
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

802
802
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

436
436

Meer sportnieuws