Gouden driepunter van Waasland-Beveren vergroot de zorgen aan de kust

349
Gouden driepunter van Waasland-Beveren vergroot de zorgen aan de kust

Waasland-Beveren heeft een gouden zaak gedaan in de degradatiestrijd door de drie punten mee te pakken aan de kust. De ploeg van Mercier had genoeg aan een vroeg doelpunt om een onmondig KVO af te houden. De zorgen worden steeds groter voor de ploeg van Dennis Van Wijk.

KV Oostende en Waasland-Beveren zetten operatie redding verder met een onderling duel in de eerste wedstrijd na nieuwjaar. Bij KVO was met Van Wijk een nieuwe trainer aan de slag, hij zette een, op papier, aanvallende ploeg op het veld. De bezoekers van hun kant eindigden 2019 met twee knappe zeges, met Wiegel kwam er maar één nieuwe naam in de ploeg in vergelijking met een maandje geleden.
Dramatische start voor kustploeg
De thuisploeg begon dramatisch aan deze kelderkraker want na een paar minuten spelen kreeg Milosevic al een zee van ruimte en hij nam doelman Ondoa gemakkelijk te grazen: 0-1 voor de Waaslanders. Ook nadien bleven de bezoekers de betere ploeg en op het kwartier vergat Milosevic om een tweede doelpunt aan te tekenen door van dichtbij wild naast te schieten. De kustploeg toonde weinig, doelman Pirard moest enkel een vrije trap van Vandendriessche weg boksen in het eerste halfuur. In het slotkwartier drong KV Oostende nog wat aan maar uiteindelijk moest het met een nipte achterstand de kleedkamer opzoeken.

Milosevic bezorgt de bezoekers al snel een belangrijke voorsprong.
Onmondig KVO moet bang achterom kijken
De thuisploeg ging na de rust op zoek naar de gelijkmaker en leek die ook te pakken te hebben toen Sakala na tien minuten spelen fraai raak trof. Helaas voor KV Oostende stond de aanvaller buitenspel. Op het uur dreigde ook Waasland-Beveren nog eens via draaischijf Kobayashi, zijn schot vloog echter een eind naast het doel van Ondoa. Het gebrek aan kwaliteit brak KVO ook na de rust zuur op, de thuisploeg slaagde er nauwelijks in om Waasland-Beveren echt uit verband te spelen. Op een kwartier van het einde schoot Sakala nog eens voorlangs. In de laatste tien minuten kwam de thuisploeg plots toch nog dicht bij de gelijkmaker, Vandendriessche vergat echter om van dichtbij de trekker over te halen. De Waaslanders hielden uiteindelijk stand en pakken zo drie gouden punten in de degradatiestrijd.
Scoreverloop:
0-1 (4') Milosevic

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Zal KVO nog degraderen?

Meest recent

De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

7
7
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

13
13
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

26
26
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

64
64
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

104
104
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

96
96
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

117
117
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

91
91
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

173
173
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

219
219
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

81
81
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

85
85
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

127
127
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

83
83
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

225
225
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

127
127
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1028
1028
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

172
172
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43

Meer sportnieuws