TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club grijpt naast spits, nieuwe vertrekker bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club grijpt naast spits, nieuwe vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt eindelijk verlost te raken van Mbaye Diagne. De verguisde spits zou op het punt staan terug te keren naar Galatasaray, waar hij de doublure van Radamel Falcao zou worden. Alle partijen zouden daar bijna een akkoord over bereikt hebben.



Club zoekt ook nog een nieuwe spits en het werd de voorbije weken gelinkt aan Lois Diony. In Frankrijk klinkt het dat Club ook een bod uitgebracht heeft op de 27-jarige, maar dat werd door Saint-Etienne geweigerd. Zij zouden minstens 3 miljoen euro willen vangen voor de overbodige speler.

Anderlecht is weer een speler kwijt. Het maakte zaterdagnamiddag bekend dat Alexandru Chipciu de club verlaten heeft. De Roemeen keert zoals verwacht terug naar zijn vaderland, waar hij aan de slag gaat bij CFR Cluj. Dat nam hem naar verluidt gratis over.



KRC Genk neemt weldra afscheid van Ally Samatta en mogelijk verliest het straks nog een sterkhouder. Joakim Maehle genoot al interesse uit de Premier League en nu zou ook Valencia zijn pijlen op de rechtsachter mikken. Het valt wel nog af te wachten of de Spanjaarden concreet zullen worden.

Bij Standard heeft Nicolas Gavory dan weer belangstelling uit het buitenland gelokt. De linksachter zou zich de voorbije zes maanden in de kijker gespeeld hebben van Ajax, Newcastle, Freiburg en Fiorentina. De Rouches willen hem echter niet kwijt en zouden maar liefst 7 miljoen euro vragen.



BUITENLAND

Ajax moet in de zomer mogelijk weer afscheid nemen van één van zijn sterren. Hakim Ziyech zou in de belangstelling staan van PSG en de Franse topclub zou al contact opgenomen hebben met het management van de Marokkaan. Ajax zou mikken op een transfersom van 50 miljoen euro voor zijn middenvelder.

FC Barcelona en Internazionale zouden werken aan een spraakmakende ruildeal. De clubs zouden immers onderhandelen over een ruil tussen Ivan Rakitic en Federico Bernardeschi. Die deal lag ook in de zomer al op tafel, maar toen werd geen akkoord gevonden. Beide spelers lijken de concurrentiestrijd bij hun huidige club te verliezen en dus kan een transfer een uitweg bieden.



Adnan Januzaj is dit seizoen op de bank beland bij Real Sociedad. Desondanks is er nog belangstelling voor de Rode Duivel, want hij zou voor AS Roma een optie zijn om de langdurig geblesseerde Zaniolo te vervangen. De prioriteit van de Romeinen is wel Xherdan Shaqiri (Liverpool), Januzaj geldt samen met Jeremie Boga (Sassuolo) en Suso (AC Milan) als mogelijk alternatief.

LEES OOK: ‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Moet Club nog een nieuw bod uitbrengen op Diony?

Meest recent

‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

61
61
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

10
10
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

107
107
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

84
84
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

203
203
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

46
46
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

233
233
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

299
299
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

296
296
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

133
133
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

380
380
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

146
146
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

355
355
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

315
315
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

69
69
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

526
526
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

112
112
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

887
887
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

567
567
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

626
626
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

749
749
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

526
526
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

383
383
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

223
223
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

578
578

Meer sportnieuws