L'Equipe: 'Club Brugge ziet bod op spits geweigerd worden'

door
L'Equipe: 'Club Brugge ziet bod op spits geweigerd worden'

Anderlecht viel op het gala van de Gouden Schoen voor het grootste deel buiten de prijzen, met uitzondering van Belofte van het Jaar Yari Verschaeren. Logisch ook gezien de zwakke resultaten in het Lotto Park. Er wordt dan ook gehoopt op de nodige versterking tijdens de wintermercato.


Op het gala in Puurs kondigde Michael Verschueren wel aan bezig te zijn met twee dossiers. Eentje daarvan lijkt dat van Loïs Diony te zijn, de Franse aanvaller van Saint- Étienne die eerder al in verband werd gebracht met Club Brugge en ook bij Anderlecht al genoemd werd. Volgens Footmercato legde Sporting een eerste bod van één miljoen neer, niet om hem te huren dus maar wel om de spits definitief over te nemen. Saint-Étienne vraagt echter het dubbele, afwachten of een akkoord gevonden wordt.

UPDATE 18/01
Er heerst bij onze zuiderburen de nodige verwarring over welke Belgische club nu precies in de markt is voor Diony. De grote Franse sportkrant L'Equipe, doorgaans toch een vrij betrouwbare bron, meldt namelijk dat Club Brugge een bod heeft neergelegd voor de spits. Opvallend, want hij is niet bepaald een echte targetspits en Blauw-Zwart is uitgerekend naar zo'n profiel op zoek.

Het valt dus te betwijfelen of de informatie klopt, maar L'Equipe schrijft in ieder geval dat het vermeende bod uit Brugge ontoereikend was. Saint-Etienne, dat Diony in 2017 voor 7.25 miljoen euro overnam van FC Dijon, zou op minstens drie miljoen euro mikken.

LEES OOK: 'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

Denkt u dat Club voor het verstrijken van de deadline een nieuwe spits zal vinden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

6
6
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

30
30
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

15
15
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

32
32
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

225
225
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

49
49
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

79
79
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

229
229
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

244
244
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

44
44
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

112
112
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

205
205
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

63
63
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

191
191
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

114
114
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

93
93
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

92
92
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

97
97
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

236
236
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

259
259
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

166
166
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

90
90
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

255
255

Meer sportnieuws