L'Equipe: 'Club Brugge ziet bod op spits geweigerd worden'

667
L'Equipe: 'Club Brugge ziet bod op spits geweigerd worden'

Anderlecht viel op het gala van de Gouden Schoen voor het grootste deel buiten de prijzen, met uitzondering van Belofte van het Jaar Yari Verschaeren. Logisch ook gezien de zwakke resultaten in het Lotto Park. Er wordt dan ook gehoopt op de nodige versterking tijdens de wintermercato.


Op het gala in Puurs kondigde Michael Verschueren wel aan bezig te zijn met twee dossiers. Eentje daarvan lijkt dat van Loïs Diony te zijn, de Franse aanvaller van Saint- Étienne die eerder al in verband werd gebracht met Club Brugge en ook bij Anderlecht al genoemd werd. Volgens Footmercato legde Sporting een eerste bod van één miljoen neer, niet om hem te huren dus maar wel om de spits definitief over te nemen. Saint-Étienne vraagt echter het dubbele, afwachten of een akkoord gevonden wordt.

UPDATE 18/01
Er heerst bij onze zuiderburen de nodige verwarring over welke Belgische club nu precies in de markt is voor Diony. De grote Franse sportkrant L'Equipe, doorgaans toch een vrij betrouwbare bron, meldt namelijk dat Club Brugge een bod heeft neergelegd voor de spits. Opvallend, want hij is niet bepaald een echte targetspits en Blauw-Zwart is uitgerekend naar zo'n profiel op zoek.

Het valt dus te betwijfelen of de informatie klopt, maar L'Equipe schrijft in ieder geval dat het vermeende bod uit Brugge ontoereikend was. Saint-Etienne, dat Diony in 2017 voor 7.25 miljoen euro overnam van FC Dijon, zou op minstens drie miljoen euro mikken.

LEES OOK: Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Denkt u dat Club voor het verstrijken van de deadline een nieuwe spits zal vinden?

Meest recent

KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

13
13
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

60
60
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

26
26
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

99
99
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

179
179
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

30
30
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

228
228
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

203
203
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

99
99
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

157
157
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

21
21
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

66
66
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

41
41
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

110
110
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

92
92
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

34
34
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

17
17
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

485
485
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

114
114
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

73
73
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

179
179

Meer sportnieuws