'Anderlecht slikt tegenvaller in transferdossier Cobbaut'

door
'Anderlecht slikt tegenvaller in transferdossier Cobbaut'

Tussen alle hervormingen in de bestuurskamer door zouden we haast vergeten dat Anderlecht ook op de transfermarkt nog druk aan de slag moet. Zo is Paars-Wit naarstig op zoek naar financiën om inkomende transfers te doen. Geld waar Elias Cobbaut misschien wel voor kan zorgen.


Vorige week geraakte bekend dat het Engelse Sheffield United interesse toonde in de 22-jarige linksachter, die dit seizoen vaak ook als centrale verdediger aan de bak kwam. RSCA zou bereid zijn om mee te werken, maar mikt op maar liefst 10 miljoen euro. En volgens The Sun is het verrassende nummer zes in de Premier League alvast bereid om ongeveer 8 miljoen euro neer te tellen voor Cobbaut. Een buitenkans die, als het gerucht klopt, zowel Anderlecht als de verdediger zelf wellicht niet kunnen laten liggen.

UPDATE 18/01
Het optimisme rond een transfer van Cobbaut bleek wat te voorbarig. Door de hoge vraagprijs heeft Sheffield ook andere pistes onderzocht en zo belandde het volgens verschillende Engelse media bij Luke Woolfenden. Deze 21-jarige Engelsman doet het momenteel erg goed bij Ipswich Town en is bovendien een pak goedkoper. Zo zou hij slechts zo'n 3 miljoen pond moeten kosten. Hier en daar wordt wel geopperd dat Sheffield beide spelers deze winter willen binnenhalen. Maar de kans dat ze zullen voldoen aan de vraagprijs van 10 miljoen euro voor Cobbaut, is momenteel bijzonder klein.

LEES OOK: ‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

Tien miljoen voor Cobbaut is gewoon veel te veel ...

Meest recent

'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

5
5
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

87
87
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

75
75
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

174
174
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

106
106
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

26
26
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

344
344
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

162
162
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

107
107
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

37
37
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

73
73
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

248
248
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

160
160
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

113
113
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

380
380
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

228
228
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

115
115
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

98
98
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

66
66
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

264
264
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

135
135
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

139
139

Meer sportnieuws