Verschueren zelfkritisch: "Zo een transfer volgend jaar anders aanpakken"

door
Verschueren zelfkritisch:

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato zeker niet slecht. Vincent Kompany, Nacer Chadli, Hendrik Van Crombrugge, Philippe Sandler... Het waren sportieve meevallers. Derrick Luckassen, Kemar Roofe en Michel Vlap zijn wisselvallig, maar er is maar één grote flop: Samir Nasri. Verschueren lijkt geleerd te hebben van die laatste transfer.


"Ik ga geen namen noemen, maar een aantal spelers hebben niet voldoende gespeeld. Ze waren vanwege allerhande redenen niet beschikbaar, maar je kan de vraag stellen of we wel genoeg gekeken hebben naar de beschikbaarheid van de speler de laatste jaren. Hebben we daarin niet te veel risico genomen? We moeten in de toekomst kijken dat we ervaren spelers halen die ook fit zijn, dat moeten we dus anders aanpakken. Ik ben daarin zelfkritisch genoeg", zei hij aan Hoogvliegers.

Wellicht heeft Verschueren het over Nasri, die Paars-Wit bij de hand moest nemen. De ervaren middenvelder kwam transfervrij naar Anderlecht en tekende voor één jaar met optie voor nog een jaar. De kans is bijna onbestaande dat RSCA die optie gaat lichten. De 32-jarige ex-speler van Arsenal en Manchester City is weer klaar voor de dienst, maar lijkt voorlopig niet te moeten hopen een basisplaats.

LEES OOK: Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Zal Nasri RSCA na het seizoen verlaten?

Meest recent

Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

32
32
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

25
25
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

98
98
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

109
109
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

95
95
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

52
52
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

539
539
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

350
350
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

22
22
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

66
66
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

84
84
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

493
493
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

392
392
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

145
145
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

44
44
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

106
106
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

109
109
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

386
386
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

281
281
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

381
381
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

493
493
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

54
54
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

316
316
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

356
356

Meer sportnieuws