Omeonga verlaat Cercle Brugge en trekt naar Schotland

door
Omeonga verlaat Cercle Brugge en trekt naar Schotland

Cercle Brugge wist zich in de zomer te versterken met Stephane Omeonga, die op huurbasis werd overgenomen van de Italiaanse eersteklasser Genoa. Trainer Bernd Storck rekent echter niet op de middenvelder en hij mag al weg.


De voormalige jeugdspeler van Standard en RSC Anderlecht kwam dit seizoen nog maar 112 minuten in actie in de Jupiler Pro League en Cercle Brugge zoekt een oplossing voor de 23-jarige middenvelder. Die zou wel eens uit Italië kunnen komen.

De Italiaanse tweedeklasser Cosenza wil de Belg immers graag aan zijn kern toevoegen. Omeonga deed het eerder al zeer goed bij Avellino en daardoor versierde hij een transfer naar Genoa. Vorig seizoen speelde Omeonga ook al op huurbasis bij het Schotse Hibernian.

UPDATE 15/01

Stephane Omeonga zal weldra Cercle Brugge verlaten. Italiaanse media weten immers te melden dat de Belgische middenvelder terugkeert naar Italië. Eigenaar Genoa verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan tweedeklasser Cosenza, dat achttiende staat in de Serie B en dus voor het behoud vecht.

Eerder werd ook Livorno genoemd, maar zij zouden volop voor Xian Emmers (uitgeleend aan Waasland-Beveren) gaan.

UPDATE 17/01

Stephane Omeonga besloot om alsnog niet in te gaan op het aanbod van Cosenza en hij heeft gekozen voor Hibernian. De middenvelder speelde er vorig seizoen ook al op huurbasis en hij liet er een goede indruk achter. Cercle is dus verleden tijd voor de speler.

LEES OOK: Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

Mooie club voor Omeonga

Meest recent

WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

24
24
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

133
133
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

20
20
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

41
41
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

61
61
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

49
49
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

123
123
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

170
170
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

125
125
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

476
476
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

140
140
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

174
174
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

507
507
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

46
46
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

206
206
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

121
121
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

155
155
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

74
74
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

350
350
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

309
309
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

79
79
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

230
230
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

454
454
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

584
584
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

1218
1218

Meer sportnieuws