TRANSFERUURTJE 2/2: Benteke mag weg voor prikje, Vossen verlaat Club

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Benteke mag weg voor prikje, Vossen verlaat Club

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Een tweede aanwinst bij RSC Anderlecht: na de komst van Michael Murillo werd ook Anthony Vanden Borre aangesloten bij de Brusselaars. Frank Vercauteren liet weten dat er nog in- en uitgaande transfers zullen afgerond worden. Knowledge Musona (huur) en Emmanuel Sowah (definitief) trokken alvast naar Eupen.

Club Brugge hoopt Razvan Marin nog altijd aan te trekken, maar Ajax is niet van plan hem op huurbasis te laten gaan. Philippe Clement liet dan weer weten dat Jelle Vossen deze maand Club mag verlaten. Christian Benteke mag voor 600.000 euro op huurbasis weg bij Crystal Palace, maar hij heeft wel een maandloon van 500.000 euro.


Sporting Charleroi heeft een nieuwe speler beet. Joris Kayembe komt over van FC Nantes en tekende voor twee jaar met een optie voor nog eens twee jaar. Standard is ook nog niet klaar en zou dan weer zijn oog hebben laten vallen op de jonge Sidney Obissa. De 19-jarige verdediger van Ajaccio geniet ook interesse van Valencia en PSV.


Lokeren liet weten dat Lukas Marecek (op weg naar Teplice) en Michael Tirpan (Turkije) de club wellicht gaan verlaten. Ook Habib Habibou trekt de deur achter zich dicht op Daknam. Ook nieuws vanuit Moeskroen: Mathias Bossaerts zal door een blessure geen contract tekenen, Dylan Seys kan wellicht wel een voorstel verwachten. Al zou KV Kortrijk ook in de dans zijn gesprongen.

BUITENLAND

Internazionale haalt na Romelu Lukaku en Alexis Sanchez nog een speler weg bij Manchester United. Flankspeler Ashley Young maakte de verrassende overstap naar de Serie A. De kans is ook groot dat Christian Eriksen in de zomer vanuit de Premier League overkomt. De gesprekken met de makelaar van de speler van Tottenham zijn volop aan de gang. Xian Emmers, nu uitgeleend aan Waasland-Beveren, maakt mogelijk de overstap naar Trapani of Livorno. Beiden spelen in de Serie B.


Liverpool wil zich in de zomer versterken met Kai Havertz. The Reds zouden maar liefst 125 miljoen euro willen betalen, al lijkt dat wel heel veel geld te zijn. Nog in Duitsland: Bayern München heeft nog altijd zijn zinnen gezet op Leroy Sané van Manchester City, maar die overgang zou pas in de zomer plaatsvinden.

LEES OOK: 'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Gaat Vossen deze mercato nog een club vinden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

146
146
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

26
26
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

4
4
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

96
96
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

146
146
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

30
30
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

316
316
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

219
219
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

189
189
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

29
29
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

118
118
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

107
107
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

39
39
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

137
137
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

77
77
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

340
340
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

82
82
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

96
96
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

171
171
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

352
352
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

255
255
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

748
748
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

69
69
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

450
450
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

144
144

Meer sportnieuws