Mazzu mikt op nieuwe kans aan top: "Standard of Anderlecht? Wie weet"

door
Mazzu mikt op nieuwe kans aan top:

In Charleroi leverde hij jarenlang uitstekend werk, en dus was het niet meer dan logisch dat Felice Mazzu zijn kans kreeg aan de Belgische top. Zijn avontuur bij KRC Genk werd echter geen succes, maar dat betekent niet dat momenteel werkloze coach zijn ambities heeft opgeborgen.


In een gesprek met RTBF geeft Mazzu toe dat het hem zwaar valt om zijn dagen in de zetel te slijten. "De inactiviteit weegt op mij, zeker na 30 jaar bezig te zijn geweest met het vak. Ik ben er dan ook klaar voor om mijn schouders onder een nieuwe uitdaging te zetten en in een serieus project te duiken. Eentje met het zicht op de lange termijn, wat in Genk niet het geval was", kan de 53-jarige Italo-Belg het wel niet laten nog een kleine sneer uit te delen aan zijn voormalige werkgever.

"Ik heb nood aan tijd, structuur en stabiliteit. Liefst ook in België", oogt zijn wensenpakket voor die volgende taak evenwel niet mis. "Wat als Standard aan zou kloppen? Ik wil geen namen noemen na mijn ongelukkige periode in Genk, maar gewoon de passie terugvinden met mensen die in mij geloven. Vandaag heb ik met niemand contact, maar als de kans zich zou voordoen zou ik er uiteraard over nadenken. Anderlecht? Ik apprecieer de evolutie van de club sinds de komst van Vincent Kompany. Het is een project waarmee ik mij zou kunnen identificeren", aldus Mazzu.

LEES OOK: Lichtpunt ‘krampachtig’ Anderlecht: “Klasse en flair”

Verdient Mazzu een nieuwe kans aan de Belgische top?

Meest recent

Cannavaro verrast met job bij WK-deelnemer

Als speler was Fabio Cannavaro een absolute wereldtopper. De Italiaanse verdediger kwam uit voor ...

0
0
'Lammens slikt na droomdebuut meteen mokerslag'

Vorig weekend mocht Senne Lammens eindelijk zijn debuut maken voor Manchester United. Een maand na ...

60
60
Dé Vazquez-oplossing? Hasi krijgt opmerkelijke suggestie

Anderlecht heeft een deugddoende zege gepakt in de Clasico tegen Standard, maar dat betekent zeker ...

67
67
Rode Duivels krijgen uitstekend nieuws vanuit Wales

Maandag blazen de Rode Duivels verzamelen om zich voor te bereiden op een cruciaal tweeluik. In de ...

48
48
Degryse doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Jupiler Pro League zondag weer helemaal opengegooid. Het ...

186
186
Opletten voor Anderlecht: enorme valkuil voor De Cat

De zege in de klassieker tegen Standard deed Anderlecht zondag heel veel deugd. Het mocht voor die ...

80
80
Courtois belachelijk gemaakt: "Rommel uit Anderlecht"

Thibaut Courtois mocht vorige week (even) proeven van de kapiteinsband bij Real Madrid. Een grote ...

110
110
Briljante zet Hayen: "Daardoor wint Club de wedstrijd"

De Jupiler Pro League is zondag weer een beetje spannender geworden, met dank aan Club Brugge. Dat ...

209
209
'Van Bommel geeft jawoord aan buitenlandse topclub'

Het is nog steeds wachten tot we Mark van Bommel weer ergens in een dugout zien, intussen toch al ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Goudhaantje Anderlecht gegeerd, wending rond Kane'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

278
278
Lichtpunt ‘krampachtig’ Anderlecht: “Klasse en flair”

RSC Anderlecht boekte afgelopen speeldag een belangrijke zege in de Jupiler Pro League. Rivaal ...

152
152
Ajax verwoest Mokio: “Echt niet te geloven, zo nochalant”

De wereld lag vorig seizoen aan de voeten van Jorthy Mokio. Op 17-jarige leeftijd brak de verdediger ...

83
83
“Bezopen kop!” – Brusselmans richt pijlen op Tom Waes

Tom Waes mag dan al jarenlang de gouden jongen van de openbare omroep zijn, sinds zijn dronken crash ...

124
124
‘Volgende miljoenentransfer Club Brugge voor de deur’

Club Brugge zag afgelopen zomer heel wat sterkhouders vertrekken. De kassa rinkelde ferm bij ...

337
337
Vandenbempt ziet zorgen bij topclub: "Onbegrijpelijk!"

De eerste tien speeldagen liggen achter de rug, maar het niveau in de Jupiler Pro League was tot op ...

302
302
Renard en Borguet aan zet: "Er komen snel aanbiedingen"

Bij RSC Anderlecht wisten ze tegen Standard, na AA Gent, hun tweede topduel van het seizoen te ...

256
256
Vandenbempt ziet JPL-topper falen: "Hopeloos uit vorm"

Union SG verloor deze week na twee matige prestaties van Newcastle en Club Brugge. Tijd voor ...

86
86
Club Brugge verrast met aanpak: Vanaken geeft oordeel

Bij Club Brugge speelde Hans Vanaken tegen Atalanta en Union SG niet al te opvallend. Hij heeft toch ...

282
282
Schlemiel Union SG: "De fans werden niet verwend"

Club Brugge - Union SG was een draak van een wedstrijd. Inzet en strijd, van goed voetbal geen ...

96
96
Degryse bijzonder scherp voor RSCA-smaakmaker

RSC Anderlecht - Standard was geen goede match. Voetballend blijft Paars-Wit matig voor de dag ...

283
283
Genk nog lang niet gezond: "Hij heeft vel van Fink gered"

KRC Genk heeft het tweede luik van het seizoen kunnen afsluiten met een thuiszege. Maar indruk maken ...

185
185
Stevige clash tussen Peter Vandenbempt en Ruben Van Gucht

Zowel Ruben Van Gucht als Peter Vandenbempt kunnen we gerust omschrijven als rasechte boegbeelden ...

152
152
Ploegmaat verbluft Mechele: "Nog nooit gezien bij Club"

Na de zege van afgelopen in de supercup, wist Club Brugge KV zondag ook in het onderlinge ...

574
574
Nieuwe elementen duiken op: goal Standard onterecht afgekeurd?

De thuiszege van RSC Anderlecht tegen Standard (1-0) heeft behoorlijk wat stof doen opwaaien. Zo ...

688
688
Patrick Vieira onthult: 'Dít zei ik De Bruyne voor de match'

In de Italiaanse Serie A staat SSC Napoli na zes speeldagen nog steeds mee aan de leiding. De ...

386
386

Meer sportnieuws