Vercauteren voert succesvol gesprek met 'rebelse' bankzitter

door
Vercauteren voert succesvol gesprek met 'rebelse' bankzitter

Bij Anderlecht dreigen ze weer met het nodige puzzelwerk te zitten voor de topper tegen Club Brugge. Met Kemar Roofe mist Paars-Wit wellicht zijn enige spits, en dus zal Nacer Chadli waarschijnlijk weer moeten depanneren. Frank Vercauteren moet echter ook nog een andere naam uit zijn selectie schrappen, want volgens Het Nieuwsblad weigert Thomas Didillon om zondag op de bank te zitten.


De Franse doelman wil op die manier een transfer forceren. Nochtans is Anderlecht sowieso bereid om mee te werken aan een vertrek, want in tegenstelling tot Davy Roef - in juni einde contract - kan Didillon hen wél nog de nodige centen opleveren. De voorbije dagen was er sprake van interesse van New York Red Bulls voor Didillon. De 24-jarige keeper, die in de zomer van 2018 weggeplukt werd bij Metz, lijkt zo af te gaan klokken op 46 wedstrijden in het shirt van Anderlecht.

UPDATE 16u20
Op zijn persbabbel van vrijdag kwam Vercauteren met de nodige ironie even terug op het 'rebelse' gedrag van Didillon. "Ik zal eens journalist spelen. Wie van jullie schreef dat hij niet op de bank wou zitten? Jij? Wel, ik heb vanmorgen met Thomas gesproken", zo vatte de Brusselse coach zijn antwoord op de heikele kwestie aan.

"Ik heb hem gezegd welke attitude ik van hem verwacht. Vandaag wou hij wel op de bank zitten", ontkrachtte Vercauteren vervolgens het gerucht over diens mogelijke werkweigering. "Dat hij dat in de zomer ook niet wou, is het verleden. Het is niet omdat je denkt aan vertrekken of een transfer dat je niet op de bank moet zitten."

LEES OOK: 'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Zal Didillon zondag op de bank zitten?

Meest recent

Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

43
43
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

50
50
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

58
58
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

129
129
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

170
170
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

390
390
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

170
170
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

84
84
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

47
47
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

51
51
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

72
72
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

79
79
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

43
43
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

73
73
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

183
183
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

123
123
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

177
177
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

173
173
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

605
605
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

85
85
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

208
208
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

109
109
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

217
217
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

272
272
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

197
197

Meer sportnieuws