Ambitieus Charleroi kondigt fraaie aanwinst aan

door
Ambitieus Charleroi kondigt fraaie aanwinst aan

Charleroi staat knap tweede in de Jupiler Pro League en hoeft zich deze winter dan ook niet meteen te versterken tenzij zich een opportuniteit voordoet. De Carolo's lijken nu zo'n opportuniteit gevonden te hebben, want ze staan op het punt om een gewezen belofteninternational terug naar België te halen.


Het heeft er alle schijn van dat Joris Kayembe weldra bij Charleroi zal neerstrijken. De linkerflankspeler ontbrak donderdag op training bij FC Nantes en staat dicht bij een transfer. La Dernière Heure meldt dat Charleroi hem zal huren, al is ook een definitieve transfer niet uitgesloten.

De 25-jarige Kayembe speelde de voorbije jaren in het buitenland, maar daar kon hij zich nooit helemaal doorzetten. Bij FC Porto speelde hij voornamelijk in de B-ploeg en werd hij verhuurd aan Arouca en Rio Ave. Bij Nantes werd hij dan weer geremd door blessures, waardoor hij in 2,5 jaar niet verder kwam dan drie wedstrijden.

UPDATE 17/01
De transfer van Kayembe is inmiddels ook officieel in kannen en kruiken. Sterke man Mehdi Bayat kondigde zijn komst aan via Twitter met een typische foto voor het schilderij van een zebra. Het gaat wel degelijk om een definitieve transfer. De winger tekende voor twee seizoenen met optie tot twee extra seizoenen. Hoeveel Charleroi voor hem betaald aan Nantes is niet geweten.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Denkt u dat Charleroi zijn plaats in de top zes nog uit handen geeft?

Meest recent

'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

45
45
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

18
18
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

46
46
'AA Gent mikt op woekerwinst: smaakmaker tekent bij'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

43
43
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

186
186
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

137
137
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

227
227
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

347
347
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

35
35
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

45
45
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

156
156
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

249
249
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

41
41
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

106
106
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

68
68
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

126
126
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

75
75
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

545
545
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

110
110
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

422
422
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

98
98
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

185
185
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

120
120
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

134
134

Meer sportnieuws