Clement zet deur open voor vertrek Vossen

door
Clement zet deur open voor vertrek Vossen

Club Brugge hervat het seizoen zondagavond met een bezoek aan RSC Anderlecht. Coach Philippe Clement zal dan allicht wel moeten schuiven met zijn pionnen. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag liet de kersverse 'Trainer van het Jaar' immers weten dat Krépin Diatta er door een blessure waarschijnlijk niet bij zal zijn.


En dat biedt natuurlijk perspectieven voor andere spelers. Al zal Jelle Vossen niet op een basisplaats moeten hopen. De Limburger kwam er in de eerste helft van het seizoen amper aan te pas en moest doorgaans vrede nemen met een plek op de bank of zelfs in de tribune. En daar lijkt niet snel verandering in te komen. Integendeel.

Clement liet namelijk verstaan dat Vossen niet echt in zijn plannen voorkomt. "Het is een moeilijke situatie omwille van de concurrentie. Ik ben heel tevreden over Jelle zijn instelling in de voorbije maanden. Ook over hoe dat hij zich gedraagt in de groep en hoe hij zich altijd volledig geeft op training. Maar ik heb er met hem ook duidelijk over gesproken: in een 4-3-3 is het voor hem zeer moeilijk als diepe spits. Dat is niet zijn beste kwaliteit."

En ook op de posities rond de spits is voor Vossen weinig plaats voorzien. "Op de tien heb je Hans Vanaken, dat is een zware concurrent. Als je 3-5-2 speelt heb je iemand nodig met diepgang en snelheid, dat zijn ook niet de grootste kwaliteiten van Jelle. En voor die tweede rol heb je al Tau of Schrijvers. Dat zijn ook nog eens jongere types, met Siebe die de toekomst van Club Brugge is. Ook De Ketelaere is zich daar aan het ontwikkelen. Daarom is het voor Jelle moeilijker om in de ploeg te geraken dan andere jongens."

WINTERS VERTREK?
En dus lijkt een vertrek, al dan niet tijdelijk, deze winter aan de orde. Onder meer KV Mechelen werd al genoemd. "Alles ligt open voor Jelle. Als hij zich gedraagt zoals nu ga ik er nooit een probleem van maken om hem in de kleedkamer en op training te hebben. Bovendien kunnen zijn speelkansen toenemen moest er iets met andere jongens gebeuren. Maar als hij elders een oplossing heeft die goed is voor hem, dan ga ik niet degene zijn die hem tegenhoudt", zette Clement de deur voor een transfer open.

LEES OOK: Clement meteen onder vuur na mokerslag

Vossen moet zo snel mogelijk vertrekken bij Club ...

Meest recent

Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

3
3
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

13
13
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

22
22
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

77
77
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

96
96
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

90
90
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

65
65
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

261
261
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

33
33
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

132
132
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

311
311
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

71
71
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

350
350
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

310
310
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

195
195
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

516
516
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

184
184
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

216
216
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

157
157
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

243
243
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

282
282
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

138
138
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

441
441

Meer sportnieuws