'Pech voor Club: Ajax vraagt enorm bedrag voor Marin'

door
'Pech voor Club: Ajax vraagt enorm bedrag voor Marin'

Bij Club Brugge is het voorlopig nog wachten op de eerste rechtstreekse versterkingen van de wintermercato. Maar dat het bestuur met verschillende pistes bezig is, staat buiten kijf. Zo wordt niet alleen gezocht naar een nieuwe targetspits, ook een extra middenvelder staat blijkbaar hoog op de verlanglijst.


En daarvoor zou het vizier onder meer op Razvan Marin gericht staan. De voormalige uitblinker van Standard kan bij zijn nieuwe club Ajax maar niet doorbreken en zit er vooral op de bank. Dat is echter nefast voor zijn kansen bij de nationale ploeg, daarom wordt een oplossing gezocht. De Amsterdammers zouden op zich niets tegen een vroegtijdig vertrek hebben, maar volgens Nederlandse bronnen wil de leider uit de Eredivisie enkel meewerken aan een definitieve transfer. Een huurbeurt ziet men in de Johan Cruijff ArenA absoluut niet zitten.

En dat zou wel eens een probleem kunnen worden. Want indien Club Marin definitief wil overnemen, zal het daar het nationale transferrecord voor moeten breken. Tenminste toch als Petre Marin, vader van, mogen geloven. "Alleen als Club Brugge 15 à 20 miljoen zal bieden, denk ik dat er een kans bestaat dat hij Ajax verlaat", klonk het bij DigiSport.

Trainer Erik ten Hag liet vrijdag ook verstaan dat een huurbeurt voor Marin niet aan de orde is. Over een definitieve transfer liet hij zich niet uit, maar Ten Hag benadrukte wel dat hij liefst zo'n ruim mogelijk kern behoudt. Hij lijkt dus niet te staan springen om een vertrek van de Roemeen.

LEES OOK: Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Club moet zich focussen op andere pistes ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

74
74
'Genk trekt kaart jeugd: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

11
11
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

70
70
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

218
218
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

424
424
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

363
363
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

232
232
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

344
344
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

639
639
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

126
126
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

129
129
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

45
45
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

25
25
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

45
45
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

65
65
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

157
157
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

106
106
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

340
340
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

242
242
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

41
41
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

248
248
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

66
66
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

215
215
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

220
220
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

343
343

Meer sportnieuws