"Mbokani was helemaal niet ontgoocheld na de Gouden Schoen"

door

Voor Antwerp was het Gala van de Gouden Schoen woensdag een avond van net niet. Op de Belofte van het Jaar na stond het bij elke trofee op het podium, maar een prijs binnenhalen lukte niet. Zo werd bijvoorbeeld Laszlo Bölöni tweede in de verkiezing van Trainer van het Jaar, ruim achter laureaat Philippe Clement.


Van ontgoocheling was bij de Roemeen echter geen spoor. "Dat ik tot de drie beste trainers behoor, is al geweldig, toch? Na iemand die kampioen werd en het geweldig deed in de Champions League en hopelijk nu ook in de Europa League: dat lijkt me een begrijpelijke keuze", vertelt hij in Het Laatste Nieuws. "Veel meer hoopte ik dat Dieu zou winnen."

Mbokani moest echter ook vrede nemen met de tweede plaats in de Gouden Schoen. Achteraf verschenen berichten dat de spits immens ontgoocheld geweest zou zijn omdat hij op winst gerekend had. "Het belangrijkste is dat hij nogmaals zijn grote klasse heeft getoond. Hij was niet te hard ontgoocheld, nee. Helemaal niet. Dieu is volwassen, heeft in zijn leven al veel gewonnen en verloren. Matchen, trofeeën, Gouden Schoenen. Voilà."

LEES OOK: Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Had Mbokani reden om ontgoocheld te zijn?

Meest recent

Rode Duivels blazen verzamelen: één opvallende aanwezige

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK. Een ...

5
5
Club Brugge in extase: nieuwe Gouden Generatie staat op

Niet alleen het A-elftal van Club Brugge toont een ander gelaat in eigen land dan in Europa, ...

90
90
Zorgen bij fans: Messi overweegt drastische beslissing

In 2022 kon Lionel Messi in Qatar eindelijk helemaal de kroon op zijn carrière zetten, want ...

26
26
Joos verrast met gewaagde voorspelling over titelkandidaat

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is intussen bijna halfweg. Daarbij herbergt de top ...

254
254
Onrust bij De Ketelaere: Atalanta grijpt drastisch in

Interlandbreaks zijn voor veel clubs het moment om in te grijpen en dat is ook deze maand niet ...

21
21
Na eerste pandoering: Monaco-CEO oordeelt over Pocognoli

Sébastien Pocognoli verbaasde iedereen door tijdens de vorige interlandbreak in oktober de ...

91
91
Club Brugge in diepe rouw na overlijden oudgediende

Club Brugge kreeg de voorbije dagen enkele tegenvallers te verwerken. Het slikte vorig weekend een ...

0
0
Pittig programma Antwerp: Goots ziet onverwacht voordeel

Antwerp slaakte afgelopen weekend een grote zucht van opluchting, want het kon eindelijk nog eens ...

94
94
'Bondsparket lacht niet met slag: zware schorsing wacht'

De veertiende speeldag van de Jupiler Pro League bracht vorig weekend enkele opmerkelijke momenten. ...

54
54
Club Brugge na mokerslag de transfermarkt op?

Club Brugge trekt toch de interlandbreak in met de nodige twijfels. Het ging vorig weekend met 1-0 ...

331
331
Ronaldo bevestigt: "Het wordt zeker mijn laatste"

Er vond de voorbije jaren al een wissel van de wacht plaats in de voetbalwereld. Het tijdperk waarin ...

87
87
Yamal zet Spanje op stelten: Barcelona schakelt Belg in

Vorige week woensdag stuntte Club Brugge met een gelijkspel tegen FC Barcelona, waar Lamine Yamal ...

112
112
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

168
168
TRANSERUURTJE: 'Jackpot voor RSCA, opvolger Hayen bekend?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

339
339
Uppercut voor Club Brugge: sterkhouder out tot nieuwjaar

Na een glansloze prestatie ging Club Brugge zondag de boot in tegen RSC Anderlecht. Alsof de ...

198
198
Revolutie bij Rode Duivels: Club Brugge klopt Anderlecht

Club Brugge moest zondag voor het eerst sinds lang nog eens haar meerdere erkennen in RSC ...

223
223
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

842
842
'Masterplan van Coucke: comeback grote naam bij RSCA?'

De hemel klaart op boven het Lotto Park na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Bovendien werd er ...

448
448
Club Brugge baalt: peperdure miscast valt door de mand

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. Op het veld van de aartsrivaal ...

363
363
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

355
355
'Wit konijn Garcia: daverende verrassing in WK-selectie'

Behoudens een monumentale inzinking tegen Kazachstan en Liechtenstein, verzekeren de Rode Duivels ...

481
481
Blessuregolf bij Club Brugge: één speler profiteert

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

271
271
Ophef bij Duivels: Waalse analist maakt brandhout van Courtois

De Rode Duivels zullen eind deze week gehavend naar Kazachstan afreizen voor hun WK-kwaliciatieduel. ...

668
668
Play-Offs tóch behouden? Anderlecht-CEO doet markante uitspraak

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen met een Play-Offs-format. Tenminste toch als ...

510
510
‘Club in rep en roer: transferbom barst vlak voor de winter’

Er staat iets te gebeuren op Jan Breydel: een bliksemsnelle flankspeler zet de winter op stelten. ...

373
373

Meer sportnieuws