'Anderlecht krijgt hoopgevend nieuws op nieuwe spits'

1126 stemmen
'Anderlecht krijgt hoopgevend nieuws op nieuwe spits'

Anderlecht viel op het gala van de Gouden Schoen voor het grootste deel buiten de prijzen, met uitzondering van Belofte van het Jaar Yari Verschaeren. Logisch ook gezien de zwakke resultaten in het Lotto Park. Er wordt dan ook gehoopt op de nodige versterking tijdens de wintermercato.

Op het gala in Puurs kondigde Michael Verschueren wel aan bezig te zijn met twee dossiers. Eentje daarvan lijkt dat van Loïs Diony te zijn, de Franse aanvaller van Saint- Étienne die eerder al in verband werd gebracht met Club Brugge en ook bij Anderlecht al genoemd werd. Volgens Footmercato legde Sporting een eerste bod van één miljoen neer, niet om hem te huren dus maar wel om de spits definitief over te nemen. Saint-Étienne vraagt echter het dubbele, afwachten of een akkoord gevonden wordt.

UPDATE 21u10

Het ontoereikend bod van RSCA kan de Brusselaars wel eens zuur opbreken. Want ondertussen zijn er kapers op de kust verschenen. Zo meldt Le 10 Sport dat ook een Turkse club in de dans is gesprongen om de handtekening van Diony. Om welke ploeg het precies gaat is niet bekend, maar de Turken zouden behoorlijk concreet zijn. Afwachten dus of zij sneller een akkoord kunnen vinden met Saint-Etienne, dat nog steeds hoopt op een transfersom van zo'n 3 miljoen euro.

UPDATE 23u15

Een eerste bod van Anderlecht op Loïs Diony werd dus van tafel geveegd, maar desondanks krijgen de Brusselaars toch hoopgevend nieuws voor een transfer van de Fransman. Want zo stellen ze bij Envertetcontrenous, een fansite van Saint Etienne, dat de club hem maar wat graag van de hand zou willen doen. Op die manier zouden die namelijk wat loonkosten kunnen laten vallen. Het bod van Anderlecht zou overigens anderhalf miljoen hebben betroffen, maar bleek dus naar verluidt niet genoeg. 

Momenteel, want indien ze hem graag zouden lozen, kan de Franse club mogelijk nog wel worden overtuigd. Al is het maar de vraag of Paars-Wit er goed aan doet om voluit de kar van Diony te trekken. Anderlecht heeft namelijk geen al te beste herinneringen aan transfers met Les Verts. Ook Robert Beric kwam namelijk van daar, en die transfer draaide uit op een flop. Bovendien blijkt Diony allesbehalve een doelpuntenmachine.

In 55 wedstrijden voor Saint-Etienne, scoorde hij amper acht keer. Bij zijn vorige club Dijon deed hij het wel beter, met 34 doelpunten in 116 wedstrijden. Mochten ze op Neerpede toch beslissen om de aanvaller naar Brussel te halen, valt het maar te hopen dat ze zich niet (opnieuw) de kaas van het brood laten eten door Club Brugge. Ook Blauw-Zwart werd namelijk al in verband gebracht met Diony, al wordt er over hen hier momenteel geen gewag meer gemaakt.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Moet Anderlecht hem halen?

Meest recent

'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

20
20
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

13
13
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

71
71
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

57
57
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

13
13
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

116
116
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

263
263
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

167
167
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

53
53
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

581
581
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

421
421
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

413
413
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

315
315
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

585
585
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

310
310
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

456
456
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

126
126
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1977
1977
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

174
174
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

255
255
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

233
233
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

76
76
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

345
345
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

171
171

Meer sportnieuws