'Milan hengelt wanhopig met Biglia, buitenkans voor Anderlecht?'

door
'Milan hengelt wanhopig met Biglia, buitenkans voor Anderlecht?'

Het draait dit seizoen andermaal vierkant bij AC Milan, en dat zorgt ervoor dat er op San Siro deze maand weer doorgeselecteerd wordt. Een van de slachtoffers daarvan wordt wellicht Lucas Biglia. De 33-jarige middenvelder kan dit seizoen niet meer op een basisplaats rekenen en mag dan ook vertrekken.


De voorbije weken werd de Argentijn even in verband gebracht met een terugkeer naar Anderlecht, maar dat bleek snel een kwakkel. Wel lijkt een transfer naar de Premier League of La Liga te lonken. Volgens Calciomercato geniet hij immers interesse van Norwich, Newcastle en Celta Vigo. Biglia moet nu kiezen tussen die drie clubs. Een dure vogel zal hij niet worden, want binnen zes maanden loopt zijn contract bij Milan ten einde. Bovendien sturen zowel club als speler aan op een transfer deze maand.

UPDATE 16/01
Diverse bronnen uit Italië, geleid door het clubdagblad SempreMilan, melden nu dat de hierboven geschetste situatie toch net iets anders ligt. In een wanhopige poging om al deze winter van zijn contract verlost te geraken, zou Biglia namelijk bij elk van deze clubs zelf aangeboden geweest zijn. Behalve Norwich en Newcastle zou de ex-speler van Paars-Wit in Engeland bovendien ook bij Watford aangeboden zijn.

Geen van al deze ploegen hapte echter, hoewel onder meer Newcastle nochtans dringend versterking op het middenveld kan gebruiken. De enige ploeg die effectief zelf interesse in zijn diensten zou tonen, is naar verluidt dan ook het Spaanse Celta de Vigo. Of hoe Michael Verschueren en Anderlecht misschien toch nog eens kunnen polsen of hij een terugkeer naar het Lotto Park, eventueel zelfs aan een verminderd tarief, niet liever ziet zitten.

LEES OOK: Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Zou Biglia een goede aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

50
50
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

45
45
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

15
15
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

16
16
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

152
152
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

51
51
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

331
331
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

136
136
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

146
146
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

340
340
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

31
31
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

351
351
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

288
288
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

106
106
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

209
209
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

519
519
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

108
108
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

72
72
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

247
247
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

156
156
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

391
391
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

294
294

Meer sportnieuws