'Milan hengelt wanhopig met Biglia, buitenkans voor Anderlecht?'

door
'Milan hengelt wanhopig met Biglia, buitenkans voor Anderlecht?'

Het draait dit seizoen andermaal vierkant bij AC Milan, en dat zorgt ervoor dat er op San Siro deze maand weer doorgeselecteerd wordt. Een van de slachtoffers daarvan wordt wellicht Lucas Biglia. De 33-jarige middenvelder kan dit seizoen niet meer op een basisplaats rekenen en mag dan ook vertrekken.


De voorbije weken werd de Argentijn even in verband gebracht met een terugkeer naar Anderlecht, maar dat bleek snel een kwakkel. Wel lijkt een transfer naar de Premier League of La Liga te lonken. Volgens Calciomercato geniet hij immers interesse van Norwich, Newcastle en Celta Vigo. Biglia moet nu kiezen tussen die drie clubs. Een dure vogel zal hij niet worden, want binnen zes maanden loopt zijn contract bij Milan ten einde. Bovendien sturen zowel club als speler aan op een transfer deze maand.

UPDATE 16/01
Diverse bronnen uit Italië, geleid door het clubdagblad SempreMilan, melden nu dat de hierboven geschetste situatie toch net iets anders ligt. In een wanhopige poging om al deze winter van zijn contract verlost te geraken, zou Biglia namelijk bij elk van deze clubs zelf aangeboden geweest zijn. Behalve Norwich en Newcastle zou de ex-speler van Paars-Wit in Engeland bovendien ook bij Watford aangeboden zijn.

Geen van al deze ploegen hapte echter, hoewel onder meer Newcastle nochtans dringend versterking op het middenveld kan gebruiken. De enige ploeg die effectief zelf interesse in zijn diensten zou tonen, is naar verluidt dan ook het Spaanse Celta de Vigo. Of hoe Michael Verschueren en Anderlecht misschien toch nog eens kunnen polsen of hij een terugkeer naar het Lotto Park, eventueel zelfs aan een verminderd tarief, niet liever ziet zitten.

LEES OOK: Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

Zou Biglia een goede aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

36
36
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

80
80
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

57
57
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

82
82
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

83
83
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

123
123
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

39
39
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

93
93
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

299
299
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

128
128
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

206
206
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

199
199
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

95
95
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

138
138
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

94
94
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

360
360
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

241
241
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

342
342
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

314
314
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

453
453
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

216
216
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66

Meer sportnieuws