'Milan hengelt wanhopig met Biglia, buitenkans voor Anderlecht?'

763 stemmen
'Milan hengelt wanhopig met Biglia, buitenkans voor Anderlecht?'

Het draait dit seizoen andermaal vierkant bij AC Milan, en dat zorgt ervoor dat er op San Siro deze maand weer doorgeselecteerd wordt. Een van de slachtoffers daarvan wordt wellicht Lucas Biglia. De 33-jarige middenvelder kan dit seizoen niet meer op een basisplaats rekenen en mag dan ook vertrekken.


De voorbije weken werd de Argentijn even in verband gebracht met een terugkeer naar Anderlecht, maar dat bleek snel een kwakkel. Wel lijkt een transfer naar de Premier League of La Liga te lonken. Volgens Calciomercato geniet hij immers interesse van Norwich, Newcastle en Celta Vigo. Biglia moet nu kiezen tussen die drie clubs. Een dure vogel zal hij niet worden, want binnen zes maanden loopt zijn contract bij Milan ten einde. Bovendien sturen zowel club als speler aan op een transfer deze maand.

UPDATE 16/01
Diverse bronnen uit Italië, geleid door het clubdagblad SempreMilan, melden nu dat de hierboven geschetste situatie toch net iets anders ligt. In een wanhopige poging om al deze winter van zijn contract verlost te geraken, zou Biglia namelijk bij elk van deze clubs zelf aangeboden geweest zijn. Behalve Norwich en Newcastle zou de ex-speler van Paars-Wit in Engeland bovendien ook bij Watford aangeboden zijn.

Geen van al deze ploegen hapte echter, hoewel onder meer Newcastle nochtans dringend versterking op het middenveld kan gebruiken. De enige ploeg die effectief zelf interesse in zijn diensten zou tonen, is naar verluidt dan ook het Spaanse Celta de Vigo. Of hoe Michael Verschueren en Anderlecht misschien toch nog eens kunnen polsen of hij een terugkeer naar het Lotto Park, eventueel zelfs aan een verminderd tarief, niet liever ziet zitten.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Zou Biglia een goede aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

0
0
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

11
11
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

27
27
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

169
169
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

28
28
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

258
258
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

518
518
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

93
93
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

81
81
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

251
251
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

96
96
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

37
37
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

73
73
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

173
173
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

342
342
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

33
33
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

207
207
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

44
44
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

392
392
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

512
512
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

408
408
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

787
787
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

279
279
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

386
386

Meer sportnieuws