"Verschueren op de wip, Vandenhaute wordt nieuwe orkestmeester RSCA"

693

Anderlecht voerde dinsdag toch alweer een kleine revolutie door in zijn organigram. Zo wordt Karel Van Eetvelt de nieuwe CEO van de club, en zal Wouter Vandenhaute extern adviseur worden. Echter is het maar de vraag of die laatste zich zo op de achtergrond zal houden. Daarnaast zijn mogelijk ook de laatste weken van Michael Veschueren bij Anderlecht geteld.

Thomas Bricmont van Sport/Voetbalmagazine ziet het alvast niet positief in voor de huidige sportief directeur van Paars-Wit: “De recente evoluties zijn geen goed nieuws voor Michael Verschueren, dat is zeker. Het is eigenlijk het bewijs dat ze niet tevreden zijn van zijn werk. Nu Jo Van Biesbroeck vertrok als CEO, hebben ze die kans aangegrepen om Verschueren een beetje aan de kant te schuiven.”

Volgens hem is zijn positie wel degelijk ernstig in gevaar: “Ja, dat denk ik wel, zeker met de komst van Wouter Vandenhaute, die de nieuwe orkestmeester wordt van Anderlecht. Vandenhaute zal nu waarschijnlijk alles gaan beslissen nadat hij iedereen heeft geanalyseerd en zijn team heeft kunnen maken.”

Wat betreft Wouter Vandenhaute, verwacht hij dan weer dat die (veel) meer op de voorgrond zal treden dan momenteel gedacht: 'Ik denk niet dat Vandenhaute de opvolger van Verschueren wordt, maar hij zal wel alle touwtjes in handen nemen. Hij is inderdaad te ambitieus om enkel een 'extern adviseur' te zijn. Hij wil veel meer gaan doen en dat zie je al meteen. Híj heeft zelf de CEO aangebracht. Bovendien wilde hij altijd al een club kopen en nu zit hij terug bij zijn Anderlecht. Dit is wel wat een revanche tegenover Coucke, zou je kunnen zeggen.”

LEES OOK: Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Zal Vandenhaute alle touwtjes in handen gaan nemen?

Meest recent

Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

2
2
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

45
45
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

37
37
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

26
26
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

46
46
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

132
132
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

91
91
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

180
180
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

155
155
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

136
136
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

140
140
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

106
106
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

198
198
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

250
250
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

88
88
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

124
124
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

96
96
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

16
16
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

87
87
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

233
233
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

130
130
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

113
113
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1090
1090

Meer sportnieuws