"Verschueren op de wip, Vandenhaute wordt nieuwe orkestmeester RSCA"

693 stemmen

Anderlecht voerde dinsdag toch alweer een kleine revolutie door in zijn organigram. Zo wordt Karel Van Eetvelt de nieuwe CEO van de club, en zal Wouter Vandenhaute extern adviseur worden. Echter is het maar de vraag of die laatste zich zo op de achtergrond zal houden. Daarnaast zijn mogelijk ook de laatste weken van Michael Veschueren bij Anderlecht geteld.

Thomas Bricmont van Sport/Voetbalmagazine ziet het alvast niet positief in voor de huidige sportief directeur van Paars-Wit: “De recente evoluties zijn geen goed nieuws voor Michael Verschueren, dat is zeker. Het is eigenlijk het bewijs dat ze niet tevreden zijn van zijn werk. Nu Jo Van Biesbroeck vertrok als CEO, hebben ze die kans aangegrepen om Verschueren een beetje aan de kant te schuiven.”

Volgens hem is zijn positie wel degelijk ernstig in gevaar: “Ja, dat denk ik wel, zeker met de komst van Wouter Vandenhaute, die de nieuwe orkestmeester wordt van Anderlecht. Vandenhaute zal nu waarschijnlijk alles gaan beslissen nadat hij iedereen heeft geanalyseerd en zijn team heeft kunnen maken.”

Wat betreft Wouter Vandenhaute, verwacht hij dan weer dat die (veel) meer op de voorgrond zal treden dan momenteel gedacht: 'Ik denk niet dat Vandenhaute de opvolger van Verschueren wordt, maar hij zal wel alle touwtjes in handen nemen. Hij is inderdaad te ambitieus om enkel een 'extern adviseur' te zijn. Hij wil veel meer gaan doen en dat zie je al meteen. Híj heeft zelf de CEO aangebracht. Bovendien wilde hij altijd al een club kopen en nu zit hij terug bij zijn Anderlecht. Dit is wel wat een revanche tegenover Coucke, zou je kunnen zeggen.”

LEES OOK: Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

Zal Vandenhaute alle touwtjes in handen gaan nemen?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

64
64
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

73
73
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

86
86
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

500
500
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

263
263
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

132
132
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

131
131
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

189
189
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

175
175
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

506
506
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

596
596
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

306
306
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

561
561
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

460
460
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

641
641
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

286
286
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

90
90
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

319
319
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

175
175
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

412
412
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

696
696

Meer sportnieuws