'Cycloon' Lukaku verovert Italië én Europa met nieuwe knalprestatie

door
'Cycloon' Lukaku verovert Italië én Europa met nieuwe knalprestatie

Romelu Lukaku blijkt een meesterzet te hebben gedaan door afgelopen zomer Manchester United te verlaten voor Inter Milan. Bij de Nerazzurri heeft hij zichzelf hélemaal teruggevonden. Tegenwoordig ligt de Italiaanse pers na iedere prestatie dan ook aan de vlotscorende voeten van ‘Big Rom’.

Zo was hij dinsdag alweer instrumentaal in de 4-1 zege tegen Cagliari, wat hem een nieuwe titel van ‘man van de match’ opleverde in La Gazzetta dello Sport: “Super Lukaku”, klinkt het daar erg lovend met een 7,5 op tien voor zijn prestatie. Ook Corriere dello Sport doet zijn duit in het zakje: “Cycloon Lukaku voert een nieuwe show op.” Lukaku tekende voor twee doelpunten, al zijn vijfde (!) dubbel voor Inter, en daarnaast zijn derde in vier matchen.

Bovendien werd een derde doelpunt ook nog (onterecht?), zie onderaan, afgekeurd. De Rode Duivel steekt dus ontegensprekelijk in bloedvorm. Dat wijzen ook nog enkele andere cijfers aan. Zo was hij in totaal nu al goed voor 18 goals in 25 matchen, en staat hij tweede in de topschutterstand van de Serie A met 14 rozen. Hij staat nu ook bij de vijf best scorende aanvallers in Europa. Tot slot was zijn eerste doelpunt dinsdag het snelste in Italië van dit seizoen. Na amper 21 seconden hing de bal al tegen de touwen.

LEES OOK: Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Behoort Lukaku momenteel tot de 5 beste spitsen ter wereld?

Meest recent

Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

4
4
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

5
5
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

19
19
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

30
30
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

67
67
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

62
62
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

113
113
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

546
546
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

221
221
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

100
100
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

92
92
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

83
83
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

237
237
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

121
121
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

173
173
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

92
92
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

281
281
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

249
249
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

303
303
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

413
413
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

340
340
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

152
152

Meer sportnieuws