TRANSFERUURTJE 2/2: Topbod op Cobbaut, Dennis wil naar Premier League-club

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Topbod op Cobbaut, Dennis wil naar Premier League-club

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge heeft heel wat spelers die interesse genieten en volgens bepaalde bronnen zou Newcastle United een bod van ruim 10 miljoen euro hebben gedaan op Emmanuel Dennis, maar Club Brugge wil het dubbele. De aanvaller hoopt graag de stap naar de Premier League te zetten. Ahmed Touba, uitgeleend aan Beroe in Bulgarije, ziet een terugkeer in de zomer wel zitten.


Anderlecht zou dergelijk bod op Elias Cobbaut maar al te graag aanvaarden. Sheffield United zou bereid zijn om 8 miljoen euro op tafel te leggen voor de centrale verdediger. Het lijkt dat Paars-Wit dergelijk aanbod graag zou willen aanvaarden.

AS Monaco steunt Cercle Brugge enorm. De Monegasken probeerden Yunus Akgun naar Brugge te halen, maar Galatasaray weigerde een bod van 2 miljoen euro. Eerder werd de Turkse flankaanvaller al meermaals aan RSCA gelinkt, maar dat bleek een kwakkel te zijn.


Zulte Waregem is niet actief op zoek naar versterking, maar Francky Dury sluit geen opportuniteiten uit. Eén van die 'buitenkansen' zou de 22-jarige flankaanvaller Bassem Srarfi van OGC Nice zijn. Nîmes en Dijon hebben hem echter ook op de radar staan. Standard werd gelinkt aan Ruud Boffin, maar makelaar Gunther Thiebaut blijft mysterieus en wil niet reageren op een mogelijke overgang.

BUITENLAND

Atletico Madrid en Arsenal gaan mogelijk een opmerkelijke ruildeal doorvoeren. Alexandre Lacazette gaat mogelijk naar Madrid en Thomas Lemar zou de omgekeerde weg gaan bewandelen. Het valt echter af te wachten of deze overgang gaat doorgaan, want dergelijke ruildeals worden niet vaak doorgevoerd.


Opvallende transfer in Nederland. PSV heeft Jeroen Zoet, de international die dit seizoen zijn plaats onder de lat kwijtgeraakte, uitgeleend aan FC Utrecht. Daar hoopt hij zijn EK-plaats veilig te stellen. De Eindhovenaren zijn wel in Milaan om de komst van linksachter Ricardo Rodriguez van AC Milan af te ronden.


AC Milan heeft nog een uitgaande transfer afgerond. Na Matteo Caldara (Atalanta) en Pepe Reina (Aston Villa) heeft het nu ook afscheid genomen van Fabio Borini. De voormalige aanvaller van AS Roma en Liverpool kon nooit doorbreken in Milaan en tekende voor Hellas Verona. Na de komst van Zlatan Ibrahimovic en Simon Kjaer willen ze ook Serge Aurier weghalen bij Tottenham.

Internazionale
gaat mogelijk een andere huurclub vinden voor Facundo Colidio. De Argentijnse aanvaller wordt uitgeleend aan STVV, maar Livorno wil hem op huurbasis overnemen. Het valt af te wachten of STVV nog een aanvaller wil laten vertrekken.

LEES OOK: Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

Zal Cobbaut Anderlecht verlaten?

Meest recent

Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

11
11
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

21
21
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

46
46
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

59
59
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

51
51
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

239
239
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

168
168
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

238
238
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

66
66
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

234
234
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

545
545
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

374
374
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

468
468
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

411
411
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

66
66
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

98
98
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

132
132
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

59
59
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

233
233
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

551
551
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

172
172
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97

Meer sportnieuws