TRANSFERUURTJE 2/2: Topbod op Cobbaut, Dennis wil naar Premier League-club

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Topbod op Cobbaut, Dennis wil naar Premier League-club

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge heeft heel wat spelers die interesse genieten en volgens bepaalde bronnen zou Newcastle United een bod van ruim 10 miljoen euro hebben gedaan op Emmanuel Dennis, maar Club Brugge wil het dubbele. De aanvaller hoopt graag de stap naar de Premier League te zetten. Ahmed Touba, uitgeleend aan Beroe in Bulgarije, ziet een terugkeer in de zomer wel zitten.


Anderlecht zou dergelijk bod op Elias Cobbaut maar al te graag aanvaarden. Sheffield United zou bereid zijn om 8 miljoen euro op tafel te leggen voor de centrale verdediger. Het lijkt dat Paars-Wit dergelijk aanbod graag zou willen aanvaarden.

AS Monaco steunt Cercle Brugge enorm. De Monegasken probeerden Yunus Akgun naar Brugge te halen, maar Galatasaray weigerde een bod van 2 miljoen euro. Eerder werd de Turkse flankaanvaller al meermaals aan RSCA gelinkt, maar dat bleek een kwakkel te zijn.


Zulte Waregem is niet actief op zoek naar versterking, maar Francky Dury sluit geen opportuniteiten uit. Eén van die 'buitenkansen' zou de 22-jarige flankaanvaller Bassem Srarfi van OGC Nice zijn. Nîmes en Dijon hebben hem echter ook op de radar staan. Standard werd gelinkt aan Ruud Boffin, maar makelaar Gunther Thiebaut blijft mysterieus en wil niet reageren op een mogelijke overgang.

BUITENLAND

Atletico Madrid en Arsenal gaan mogelijk een opmerkelijke ruildeal doorvoeren. Alexandre Lacazette gaat mogelijk naar Madrid en Thomas Lemar zou de omgekeerde weg gaan bewandelen. Het valt echter af te wachten of deze overgang gaat doorgaan, want dergelijke ruildeals worden niet vaak doorgevoerd.


Opvallende transfer in Nederland. PSV heeft Jeroen Zoet, de international die dit seizoen zijn plaats onder de lat kwijtgeraakte, uitgeleend aan FC Utrecht. Daar hoopt hij zijn EK-plaats veilig te stellen. De Eindhovenaren zijn wel in Milaan om de komst van linksachter Ricardo Rodriguez van AC Milan af te ronden.


AC Milan heeft nog een uitgaande transfer afgerond. Na Matteo Caldara (Atalanta) en Pepe Reina (Aston Villa) heeft het nu ook afscheid genomen van Fabio Borini. De voormalige aanvaller van AS Roma en Liverpool kon nooit doorbreken in Milaan en tekende voor Hellas Verona. Na de komst van Zlatan Ibrahimovic en Simon Kjaer willen ze ook Serge Aurier weghalen bij Tottenham.

Internazionale
gaat mogelijk een andere huurclub vinden voor Facundo Colidio. De Argentijnse aanvaller wordt uitgeleend aan STVV, maar Livorno wil hem op huurbasis overnemen. Het valt af te wachten of STVV nog een aanvaller wil laten vertrekken.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Zal Cobbaut Anderlecht verlaten?

Meest recent

Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

24
24
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

96
96
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

82
82
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

120
120
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

187
187
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

438
438
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

152
152
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

217
217
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1315
1315
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

197
197
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

326
326
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

514
514
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

146
146
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

289
289
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

354
354
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

72
72
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

601
601
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

502
502
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

213
213
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

508
508
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

497
497
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

95
95
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

425
425
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

640
640
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

250
250

Meer sportnieuws