Makelaar reageert op geruchten omtrent Standard

door
Makelaar reageert op geruchten omtrent Standard

Tijdens de zomermaanden haalde Standard doelman Vanja Milinkovic-Savic met de bedoeling om er eerste doelman te worden. De Serviër overtuigde allerminst tijdens zijn huurbeurt en mag terugkeren naar Torino.

Milinkovic-Savic verloor de strijd om het Luikse doel van de jonge Arnaud Bodart die het uitstekend doet. Maar om het nakende vertrek van Milinkovic-Savic op te vangen, denkt Standard eraan om een vervanger te halen. Het Laatste Nieuws weet dat Ruud Boffin (32) op de shortlist staat. De Belg die de voorbije jaren in in Turkije speelde moet met Bodart gaan uitmaken wie de nummer één word bij Standard.

Boffin staat momenteel onder contract bij Antalyaspor maar daar kent hij de nodige betalingsproblemen én een gebrek aan speeltijd. Door deze twee reden wil Boffin maar al te graag vertrekken bij zijn huidige club. Een transfer naar Standard is enkel ter orde als de club afgeraakt van Milinkovic-Savic.

UPDATE 16u15

Standard zou dus van plan zijn om Ruud Boffin naar België te halen, maar de Limburger is zeker nog niet van de Rouches. Onze redactie nam contact op met Gunther Thiebaut, de makelaar van de ervaren Belgische doelman.

Hij bleef opvallend afzijdig over de interesse. "We reageren niet op geruchten", zei hij. Wanneer gevraagd of een terugkeer naar België dan aan de orde is. "Momenteel spreken we daar niet over", bleef hij mysterieus. Het valt dus af te wachten of Boffin deze maand nog naar Sclessin zal afzakken. Wordt vervolgd.

LEES OOK: 'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Zal hij naar Standard vertrekken?

Meest recent

'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

5
5
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

54
54
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

153
153
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

228
228
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

322
322
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

127
127
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

254
254
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

331
331
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

319
319
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

302
302
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

383
383
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

496
496
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

650
650
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

238
238
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

35
35
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

657
657
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

313
313
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1422
1422
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

482
482
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

461
461
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

441
441
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

321
321
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

551
551
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

215
215
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

394
394

Meer sportnieuws