'Nieuwe wending Benteke: grootse terugkeer in de maak'

door
'Nieuwe wending Benteke: grootse terugkeer in de maak'

Tottenham kreeg donderdag bijzonder slecht nieuws te verwerken, want het kreeg te horen dat het minstens drie maanden verder zal moeten zonder Harry Kane. Dat is uiteraard een bijzonder zware aderlating voor de Spurs, ook omdat het in zijn selectie niet meteen een adequate vervanger heeft voor zijn spits.

En dus wordt gespeurd naar mogelijke vervangers. Krzysztof Piatek van AC Milan wordt genoemd, maar het dossier van de Pool is vrij gecompliceerd. En dus zouden de Spurs ook inzetten op andere pistes. En daarbij ook een Rode Duivel. Zo meldt The Telegraph dat de Londense club Christian Benteke aangeboden heeft gekregen. Die mag deze winter beschikken bij Crystal Palace.

Of Tottenham ook gaat ingaan op die aanbieding, valt echter te betwijfelen. Benteke slaagde er de voorbije jaren immers niet meer in om een sterke indruk achter te laten in de Premier League en begint bovendien al aardig op leeftijd te geraken. Hij heeft wel het voordeel een pak goedkoper te zijn dan bijvoorbeeld Piatek of Moussa Dembélé (Olympique Lyon).

UPDATE 14/01

Tottenham Hotspur zou dus concrete interesse vertonen in Christian Benteke. Het zou echter een énorme verrassing betekenen mochten zij straks effectief voor een transfer van de (uit de gratie gevallen) Rode Duivel kiezen. Dan lijkt een terugkeer naar Aston Villa een meer plausibele optie. Want ook dat behoort volgens The Sun tot de mogelijkheden.

Benteke zat afgelopen weekend zelfs niet op de bank tegen Arsenal, wat hem vermoedelijk toch twee keer zal doen nadenken over een transfer. Bij The Villans zouden ze hem alvast doodgraag zien komen. Ten eerste is Wesley out voor de rest van het seizoen, en is er dus dringend aanvallende versterking nodig. Bovendien ligt Benteke uiteraard heel goed bij de aanhang van de club uit Birmingham, na zijn meer dan geslaagde eerste passage.

LEES OOK: Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

Moet Benteke terugkeren?

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

25
25
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

11
11
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

20
20
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

142
142
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

260
260
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

245
245
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

356
356
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

602
602
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

646
646
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

34
34
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

430
430
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1132
1132
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

687
687
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

438
438
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1072
1072
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

127
127
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

218
218
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

150
150
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

236
236
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

655
655
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

437
437
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

40
40
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

895
895
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1458
1458

Meer sportnieuws