'Nieuwe wending Benteke: grootse terugkeer in de maak'

door
'Nieuwe wending Benteke: grootse terugkeer in de maak'

Tottenham kreeg donderdag bijzonder slecht nieuws te verwerken, want het kreeg te horen dat het minstens drie maanden verder zal moeten zonder Harry Kane. Dat is uiteraard een bijzonder zware aderlating voor de Spurs, ook omdat het in zijn selectie niet meteen een adequate vervanger heeft voor zijn spits.

En dus wordt gespeurd naar mogelijke vervangers. Krzysztof Piatek van AC Milan wordt genoemd, maar het dossier van de Pool is vrij gecompliceerd. En dus zouden de Spurs ook inzetten op andere pistes. En daarbij ook een Rode Duivel. Zo meldt The Telegraph dat de Londense club Christian Benteke aangeboden heeft gekregen. Die mag deze winter beschikken bij Crystal Palace.

Of Tottenham ook gaat ingaan op die aanbieding, valt echter te betwijfelen. Benteke slaagde er de voorbije jaren immers niet meer in om een sterke indruk achter te laten in de Premier League en begint bovendien al aardig op leeftijd te geraken. Hij heeft wel het voordeel een pak goedkoper te zijn dan bijvoorbeeld Piatek of Moussa Dembélé (Olympique Lyon).

UPDATE 14/01

Tottenham Hotspur zou dus concrete interesse vertonen in Christian Benteke. Het zou echter een énorme verrassing betekenen mochten zij straks effectief voor een transfer van de (uit de gratie gevallen) Rode Duivel kiezen. Dan lijkt een terugkeer naar Aston Villa een meer plausibele optie. Want ook dat behoort volgens The Sun tot de mogelijkheden.

Benteke zat afgelopen weekend zelfs niet op de bank tegen Arsenal, wat hem vermoedelijk toch twee keer zal doen nadenken over een transfer. Bij The Villans zouden ze hem alvast doodgraag zien komen. Ten eerste is Wesley out voor de rest van het seizoen, en is er dus dringend aanvallende versterking nodig. Bovendien ligt Benteke uiteraard heel goed bij de aanhang van de club uit Birmingham, na zijn meer dan geslaagde eerste passage.

LEES OOK: 'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

Moet Benteke terugkeren?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

112
112
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

30
30
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

71
71
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

173
173
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

156
156
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

62
62
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

135
135
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

293
293
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

255
255
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

503
503
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

391
391
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1327
1327
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

700
700
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

253
253
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

186
186
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

350
350

Meer sportnieuws