'Nieuwe wending Benteke: grootse terugkeer in de maak'

door
'Nieuwe wending Benteke: grootse terugkeer in de maak'

Tottenham kreeg donderdag bijzonder slecht nieuws te verwerken, want het kreeg te horen dat het minstens drie maanden verder zal moeten zonder Harry Kane. Dat is uiteraard een bijzonder zware aderlating voor de Spurs, ook omdat het in zijn selectie niet meteen een adequate vervanger heeft voor zijn spits.

En dus wordt gespeurd naar mogelijke vervangers. Krzysztof Piatek van AC Milan wordt genoemd, maar het dossier van de Pool is vrij gecompliceerd. En dus zouden de Spurs ook inzetten op andere pistes. En daarbij ook een Rode Duivel. Zo meldt The Telegraph dat de Londense club Christian Benteke aangeboden heeft gekregen. Die mag deze winter beschikken bij Crystal Palace.

Of Tottenham ook gaat ingaan op die aanbieding, valt echter te betwijfelen. Benteke slaagde er de voorbije jaren immers niet meer in om een sterke indruk achter te laten in de Premier League en begint bovendien al aardig op leeftijd te geraken. Hij heeft wel het voordeel een pak goedkoper te zijn dan bijvoorbeeld Piatek of Moussa Dembélé (Olympique Lyon).

UPDATE 14/01

Tottenham Hotspur zou dus concrete interesse vertonen in Christian Benteke. Het zou echter een énorme verrassing betekenen mochten zij straks effectief voor een transfer van de (uit de gratie gevallen) Rode Duivel kiezen. Dan lijkt een terugkeer naar Aston Villa een meer plausibele optie. Want ook dat behoort volgens The Sun tot de mogelijkheden.

Benteke zat afgelopen weekend zelfs niet op de bank tegen Arsenal, wat hem vermoedelijk toch twee keer zal doen nadenken over een transfer. Bij The Villans zouden ze hem alvast doodgraag zien komen. Ten eerste is Wesley out voor de rest van het seizoen, en is er dus dringend aanvallende versterking nodig. Bovendien ligt Benteke uiteraard heel goed bij de aanhang van de club uit Birmingham, na zijn meer dan geslaagde eerste passage.

LEES OOK: Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Trending:

‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Moet Benteke terugkeren?

Meest recent

‘Club Brugge heeft z’n zinnen gezet op nieuwe prooi’

Langs uitgaande zijde rondt Club Brugge de ene deal na de andere af, en dus wordt er stilaan ook ...

81
81
Hatenboer doet opvallende onthulling over RSCA

Cedric Hatenboer werd al een tijdje aangekondigd als zomertransfer. De Nederlander werd al tijdens ...

116
116
Mignolet legt bom bij Club: escalerende keepersstrijd

Simon Mignolet is al jaren een de vaste nummer 1 onder de lat bij Club Brugge, maar tegen het einde ...

289
289
Standard slaat gigantische slag met supertalent

Standard Luik is de kern volop aan het versterken om komend seizoen weer naar de top van het ...

90
90
Vermant dreigt: Club-concurrenten gewaarschuwd

Romeo Vermant stond lange tijd op de achtergrond bij Club Brugge, maar in de tweede seizoenshelft ...

167
167
Courtois en co klagen: Real Madrid is het beu en grijpt in

Real Madrid neemt het woensdag op het WK voor Clubs op tegen PSG. Het seizoen van de Spaanse ...

104
104
‘KRC Genk heeft vervanger Bonsu Baah in het vizier’

KRC Genk kreeg heel wat miljoenen op de bankrekening gestort dankzij de transfer van Christopher ...

187
187
Tessa Wullaert slaat op tafel na vroege EK-exit Red Flames

De Red Flames mogen hun EK-droom alweer opbergen. Na twee wedstrijden liggen de Belgische dames al ...

127
127
‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Westerlo is ambitieus en dat is ook op de zomermercato nog eens duidelijk. De Kemphanen werden ...

186
186
Anderlecht slaat toe en plukt talent bij OHL weg

RSC Anderlecht zit volop in de voorbereiding voor volgend seizoen, maar ook RSCA Futures maakt zich ...

134
134
Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

210
210
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

890
890
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

363
363
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

424
424
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

495
495
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

120
120
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

259
259
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

797
797
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

260
260
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

481
481
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

769
769
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

601
601
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

224
224
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1844
1844
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

167
167

Meer sportnieuws