'Nieuwe wending Benteke: grootse terugkeer in de maak'

door
'Nieuwe wending Benteke: grootse terugkeer in de maak'

Tottenham kreeg donderdag bijzonder slecht nieuws te verwerken, want het kreeg te horen dat het minstens drie maanden verder zal moeten zonder Harry Kane. Dat is uiteraard een bijzonder zware aderlating voor de Spurs, ook omdat het in zijn selectie niet meteen een adequate vervanger heeft voor zijn spits.

En dus wordt gespeurd naar mogelijke vervangers. Krzysztof Piatek van AC Milan wordt genoemd, maar het dossier van de Pool is vrij gecompliceerd. En dus zouden de Spurs ook inzetten op andere pistes. En daarbij ook een Rode Duivel. Zo meldt The Telegraph dat de Londense club Christian Benteke aangeboden heeft gekregen. Die mag deze winter beschikken bij Crystal Palace.

Of Tottenham ook gaat ingaan op die aanbieding, valt echter te betwijfelen. Benteke slaagde er de voorbije jaren immers niet meer in om een sterke indruk achter te laten in de Premier League en begint bovendien al aardig op leeftijd te geraken. Hij heeft wel het voordeel een pak goedkoper te zijn dan bijvoorbeeld Piatek of Moussa Dembélé (Olympique Lyon).

UPDATE 14/01

Tottenham Hotspur zou dus concrete interesse vertonen in Christian Benteke. Het zou echter een énorme verrassing betekenen mochten zij straks effectief voor een transfer van de (uit de gratie gevallen) Rode Duivel kiezen. Dan lijkt een terugkeer naar Aston Villa een meer plausibele optie. Want ook dat behoort volgens The Sun tot de mogelijkheden.

Benteke zat afgelopen weekend zelfs niet op de bank tegen Arsenal, wat hem vermoedelijk toch twee keer zal doen nadenken over een transfer. Bij The Villans zouden ze hem alvast doodgraag zien komen. Ten eerste is Wesley out voor de rest van het seizoen, en is er dus dringend aanvallende versterking nodig. Bovendien ligt Benteke uiteraard heel goed bij de aanhang van de club uit Birmingham, na zijn meer dan geslaagde eerste passage.

LEES OOK: UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Moet Benteke terugkeren?

Meest recent

'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

10
10
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

122
122
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

147
147
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

71
71
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

49
49
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

56
56
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

33
33
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

133
133
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

83
83
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

64
64
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

261
261
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

389
389
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

89
89
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

138
138
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

159
159
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

101
101
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

132
132
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

224
224
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

149
149
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

725
725
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

578
578
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

176
176
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

181
181
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

224
224
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

34
34

Meer sportnieuws