AA Gent haalt slag thuis en strikt ervaren Belgische verdediger

door
AA Gent haalt slag thuis en strikt ervaren Belgische verdediger

Bruno Godeau en Moeskroen leken op weg naar een overeenkomst om het aflopende contract van de speler open te breken, beide partijen hadden daarover een akkoord, maar de interesse is groot geworden. Een toptransfer lonkt voor de verdediger.


AA Gent wil hem in de zomer inderdaad transfervrij overnemen (Timothy Derijck en Jan Van den Bergh vertrekken dan mogelijk). De Buffalo’s krijgen echter pittige concurrentie, want volgens onze bronnen heeft ook Royal Antwerp FC concrete interesse. Daar is Dino Arslanagic einde contract en Wesley Hoedt houden wordt een zeer moeilijke opgave.

Zij deden de speler – die sinds 1 januari vrij mag onderhandelen met andere clubs – ook een voorstel. De Buffalo's lijken voorlopig wel de beste papieren te hebben. Godeau genoot ook interesse van de Amerikaanse club Colombus Crew, maar de ex-speler van Anderlecht blijft in België. Hij werd onlangs vader en familiaal zou dat niet makkelijk zijn.

UPDATE 14/01

De kogel is door de kerk: Bruno Godeau trekt naar AA Gent. De 27-jarige Belgische verdediger, goed voor 175 matchen in eerste klasse, leek twee weken geleden nog op weg om zijn contract bij Moeskroen open te breken. Gent kwam echter op de proppen en dat was een kans die de speler niet kon laten liggen. Godeau zal een contract tot medio 2023 gaan ondertekenen.

De kans bestaat dat Godeau deze maand nog naar de Ghelamco Arena vertrekt, maar de kans is het grootst dat hij pas in de zomer de overstap maakt. Hij trekt dan transfervrij naar AA Gent, dat na het seizoen Timothy Derijck (einde contract) ziet vertrekken. Daarnaast vertrok deze maand Dylan Bronn al naar FC Metz en AA Gent was daardoor op zoek naar defensieve versterking.

Claudio Reulens

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Goede versterking voor AA Gent?

Meest recent

Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

3
3
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

21
21
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

49
49
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

34
34
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

46
46
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

280
280
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

105
105
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

35
35
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

199
199
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

305
305
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

225
225
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

224
224
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

226
226
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

397
397
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

684
684
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

418
418
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

609
609
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

331
331
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

433
433
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

111
111
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

238
238
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

47
47
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

131
131
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

266
266
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

222
222

Meer sportnieuws