AA Gent haalt slag thuis en strikt ervaren Belgische verdediger

door
AA Gent haalt slag thuis en strikt ervaren Belgische verdediger

Bruno Godeau en Moeskroen leken op weg naar een overeenkomst om het aflopende contract van de speler open te breken, beide partijen hadden daarover een akkoord, maar de interesse is groot geworden. Een toptransfer lonkt voor de verdediger.


AA Gent wil hem in de zomer inderdaad transfervrij overnemen (Timothy Derijck en Jan Van den Bergh vertrekken dan mogelijk). De Buffalo’s krijgen echter pittige concurrentie, want volgens onze bronnen heeft ook Royal Antwerp FC concrete interesse. Daar is Dino Arslanagic einde contract en Wesley Hoedt houden wordt een zeer moeilijke opgave.

Zij deden de speler – die sinds 1 januari vrij mag onderhandelen met andere clubs – ook een voorstel. De Buffalo's lijken voorlopig wel de beste papieren te hebben. Godeau genoot ook interesse van de Amerikaanse club Colombus Crew, maar de ex-speler van Anderlecht blijft in België. Hij werd onlangs vader en familiaal zou dat niet makkelijk zijn.

UPDATE 14/01

De kogel is door de kerk: Bruno Godeau trekt naar AA Gent. De 27-jarige Belgische verdediger, goed voor 175 matchen in eerste klasse, leek twee weken geleden nog op weg om zijn contract bij Moeskroen open te breken. Gent kwam echter op de proppen en dat was een kans die de speler niet kon laten liggen. Godeau zal een contract tot medio 2023 gaan ondertekenen.

De kans bestaat dat Godeau deze maand nog naar de Ghelamco Arena vertrekt, maar de kans is het grootst dat hij pas in de zomer de overstap maakt. Hij trekt dan transfervrij naar AA Gent, dat na het seizoen Timothy Derijck (einde contract) ziet vertrekken. Daarnaast vertrok deze maand Dylan Bronn al naar FC Metz en AA Gent was daardoor op zoek naar defensieve versterking.

Claudio Reulens

LEES OOK: AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

Goede versterking voor AA Gent?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

43
43
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

37
37
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

15
15
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

114
114
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

181
181
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

244
244
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

62
62
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

335
335
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

255
255
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

369
369
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

183
183
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

81
81
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

184
184
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

69
69
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

375
375
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

554
554
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

85
85
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

290
290
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

241
241
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

507
507
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

449
449
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

705
705
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

586
586
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

159
159
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

527
527

Meer sportnieuws